Home / Дієти / Худнути правильно, не голодуючи

Худнути правильно, не голодуючи

Практично усі дієти вимагають досить суворого обмеження у харчуванні. Як правило, практично кожній людині досить важко почати відмовлятися від звичного раціону харчування, до якого вже сформувалася звичка протягом  життя. Почуття голоду переслідує всіх, хто прагне до схуднення за допомогою відмови від смачних продуктів, які дарують насолоду, і так само скорочуючи прийоми їжі.

pravilno-khudetДієтологи рекомендують худнути правильно – не голодуючи, не виснажуючи свій організм і не завдаючи удару по психічній рівновазі. Для нікого не секрет, що дієти добре переносяться не багатьома. Прийом їжі має бути повноцінним. Потрібно їсти часто (4-6 разів протягом дня) але невеликими порціями.

Важливо, щоб проміжок між надходженням їжі в шлунок не перевищував 4 години. Якщо перерви будуть великими, то під час чергового прийому їжі, організм буде запасати жирові клітини, які переростають в зайві кілограми, на випадок чергового голодування. Відповідно, замість позбавлення від жирових клітин настає їх накопичення. Оптимальний розмір порції не повинен перевищувати 300 грам.

Такий підхід до харчування дозволяє контролювати відчуття голоду і попереджає перенасичення організму непотрібними калоріями. Помірні перерви між надходженням їжі в шлунок прискорюють метаболізм. Відповідно вся їжа швидше засвоюється. Якщо організм відчуває почуття голоду, тоді він переходить в економний режим і накопичує жирові запаси.

При правильному режимі харчування в шлунок, протягом дня, потрабляють усі необхідні калорії в достатньому для функціонування організму кількості. Тому під вечір не виникає зрадницького відчуття голоду, яке невблаганно веде до холодильника. Ніч – це час, в який найбільш активно накопичуються зайві кілограми. Тому важливо ввечері, і вже тим більше вночі, уникати прийому їжі.

Ситний сніданок – це практично половина денного раціону. Правильні і ситні блюда, з’ївши в першій половині дня, значно знижують переїдання в денний і вечірній час. Відмова від вечері стимулює почуття голоду з ранку, що вносить баланс в щоденний раціон.

Худнути правильно і не голодуючи можна, якщо не обмежувати себе в їжі та правильно складати своє меню і їсти 4-6 разів на день дрібними порціями. Корисні продукти з низьким вмістом жиру і вуглеводів подовжують відчуття ситості і не викликає бажання зробити перекус. Відмова від вечірніх трапез, і вже тим більше нічного об’їдання, дозволить бути у відмінній формі.


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.