Home / Здоров'я / Ідеальна фігура / Готуємо тіло до весни – гімнастика для ідеальної фігури

Готуємо тіло до весни – гімнастика для ідеальної фігури

Скоро настане весна, природа пробудиться назустріч теплому і ласкавому сонечку, і ми почнемо звільнятись від зайвого одягу. Але не всіх після зими порадує власний силует, кілька зайвих кілограмів, які з’явилися за зиму.

Як раз зараз саме час підготувати тіло до весни – зайнятися собою і підкоригувати свою вагу, взявши за правило робити щоденну гімнастику, спрямовану на спалювання зайвого жиру в найбільш проблемних місцях.

Схуднення відбуватиметься за рахунок зменшення жирової тканини в області стегон, живота, вона також допоможе зробити більш пружною груди, зміцнити сідниці і підтягнути задню частину стегна, зробити більш рельєфними руки.

Це гімнастика для ідеальної фігури, так як вона спрямована на наближення фігури до ідеальних форм. Тому всі вправи мають три рівні складності. Почавши їх виконувати від найпростіших рухів і в міру освоєння просуваючись до більш складних, ви зможете змоделювати свою фігуру. У комплекс входить всього 4 вправи, але по своїй ефективності вони не поступляться фітнес-тренуванню. При цьому ви заощадите час і гроші на похід в спортивний комплекс, а натомість зможете придбати струнку фігуру, ваше тіло прийде в хороший тонус, що неодмінно позитивно позначиться на всьому вигляді в цілому. Адже попереду весна, з якою настає улюблене багатьма свято 8 Березня, і кожна жінка хоче чудово виглядати.

Приділіть всього 15-20 хвилин свого вільного часу вранці або ввечері і ви вже скоро помітите результат. Не обов’язково виконувати вправи щодня, можна через день. Почнемо готувати тіло до весни, розучимо всього 4 ефективних вправи, які ви можете включити в свою щоденну зарядку або робити їх окремо. У кожному разі, гімнастика для ідеальної фігури допоможе вам змоделювати своє тіло, відображення якого в дзеркалі не зможе не порадувати око.

1 Вправа. тренуємо стегна

Ця вправа спрямована на підтягування сідниць і задньої частини стегон.

Початкове положення: лежачи на спині. Зігніть ноги в колінах, так щоб утворився прямий кут (тобто ваші стопи повинні знаходитися під колінами). Руки знаходяться вздовж вашого тіла.

Простий рівень

Відірвіть таз від підлоги так, щоб ваші сідниці утворили одну лінію з корпусом тіла і ногами.

  Якщо ви відчули напругу в сідницях – то ви правильно зробили вправу. Плечі і голова при цьому лежать на підлозі, вони розслаблені. Повторіть 30 разів.

Важливо: тут і далі рекомендовану кількість повторень вправи, але на початку занять, коли ви тільки приступили до тренувань, або зовсім не маєте ніякої фізичної підготовки, починати потрібно з 8-10 повторень і поступово довести до рекомендованої кількості.

Середній рівень

Повторюємо той же рух, тільки одну ногу кладемо зверху на коліно іншої ноги.

Повторити 30 разів. Далі робимо той жерух, але помінявши ноги.

Просунутий рівень

Повторюємо той же рух, але одну ногу потрібно витягнути вперед.

Повторити 30 разів і далі виконати теж іншою ногою.

2 Вправа. присідання

Така проста на перший погляд вправа як присідання, але вона дозволяє привести в порядок не тільки стегна і ноги, але і плечі, спину, живіт.

Початкове положення: стоячи, ноги знаходяться на ширині плечей і зігнуті в колінах. Руки зігніть в ліктях і притисніть до корпусу тіла.

Простий рівень

Робимо присідання напружуючи спину і живіт, корпус нахиляючи вперед, а сідниці відводячи назад, прямі руки витягаємо перед собою.

Повторіть 30 разів.

Середній рівень

Робимо те ж присідання, але при цьому переносимо вагу на одну ногу, а другу ставимо на носок.

Зробивши 25 присідань з опорою на одну ногу, міняємо ноги і робимо стільки ж присідань з іншою ногою. Руки кожен не забуваємо витягати вперед перед собою.

Складний рівень

Вам знадобиться еспандер (або довга гумова еластична стрічка). Встаньте на еспандер ногами, кінці його візьміть у руки (можна кінці стрічки протягнути ззаду у себе на плечі).

Присідання з еспандером

Почніть виконувати присідання. Повторіть 30 разів.

3 Вправа. піднімання колін

Проста вправа як підняття колін, дозволить вам зміцнити стегна і сідниці.

Початкове положення: ноги поставте разом, зігніть їх в колінах, корпус нахиліть вперед. Зігніть руки в ліктях і притисніть їх до корпусу тіла.

Простий рівень

Стоячи на лівій нозі, поставте праву на носок, відведіть назад, знову присуньте. Зробіть по 15 разів кожною ногою.

  Середній рівень

Рух теж самий, але тільки цього разу ногу відсовуємо назад, присуваємо, піднімаємо вгору і далі повертаємось в початкове положення.

Складний рівень

Робимо руху середнього рівня, тільки опорна нога стоїть на складеному в кілька разів килимку або рушник. Це дає можливість сильніше прокачати сідниці.

4 Вправа. качаємо сідниці

Вправа чудова тим, що разом з сідницями більш рельєфними стають стегна і груди.

Початкове положення: лежачи на животі, руки зігнуті в ліктях і лежать на підлозі, ви про них спираєтесь. Ноги поставте на носки, тіло при цьому разом з головою утворює пряму лінію.

Простий рівень

Відірвіть одну ногу від підлоги, піднявши її вгору високо, нога пряма, а стопа при цьому зігнута – п’ятою вгору. Якщо ви все зробили правильно, то вага тіла перенесеться на іншу ногу. Опустіть ногу, але не до самої підлоги, і повторіть рух однією ногою 15 разів. Виконайте те ж, але з іншою ногою.

Середній рівень

Робимо вправу з тієї ж позиції, тільки спираємося вже не на лікті, а на випрямлені руки. Робимо по 15 рухів спочатку однією, а далі іншою ногою. Не забуваючи, що нога повинна бути абсолютно прямою, тільки зігнута стопа, яка йде п’ятою вгору.

Складний рівень

Знадобиться знову еспандер, який потрібно зв’язати в кільце, діаметром як обхват стегон. Надіньте кільце на щиколотки і виконуйте вправу , як в попередній вправі, роблячи рух по 15 разів кожною ногою.

Щоб отримати бажаний результат, виконувати вправи гімнастики для ідеальної фігури потрібно регулярно: або кожен день, або через день, але не менше ніж 3 рази на тиждень. Якщо відчуєте, що початковий рівень вам дається дуже легко, переходьте до наступного. Важливо правильно дихати під час виконання всіх вправ – видих потрібно робити на зусиллі, а вдих – на розслабленні. Потрібно перед початком заняття зробити невелику розминку, наприклад, пострибати на місці.

Приступайте до занять вже зараз і будете мати гарне тіло до весни і зможете носити навіть міні-спідницю!


Check Also

Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Дівчата діляться на дві категорії. Одні вважають, що взимку в низці свят можна і розслабитися. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *