Home / Дозвілля / Гороскоп на жовтень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на жовтень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Після насиченого роботою і різними подіями вересня наступає місяць, коли представники багатьох знаків зодіаку захочуть розслабитися і відпочити. Втім, вийде це не у всіх. Гороскоп на жовтень 2018 року  підкаже, де саме треба докласти зусиль.

Гороскоп на жовтень 2018 року: загальні тенденції

Гороскоп на жовтень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Через такий збіг обставин період може здатися складним, справжньою чорною смугою. На це варто подивитися з іншої сторони – як можливість виконати важливу справу, яка обов’язково принесе плоди.

Перша і друга декади місяця будуть спокійніші, ніж остання. Тим знакам, хто зміг вибити собі відпустку на цей період, гарантовано відмінний відпочинок. А ось тим, хто залишився вдома і загруз в робочих обов’язках, гороскоп на жовтень 2018 року  радить оточити себе яскравими людьми, приємними справами і подіями, інакше недалеко і до нервового зриву.

Виберіться в нове місце, освойте якийсь давно бажаний навик або познайомтеся нарешті з новою людиною! Велика ймовірність, що в цьому місяці ви зміните свої погляди на життя і пріоритети. Час плідний для змін, хоча не всі вони будуть вам до душі.

Овен

Осінь вже остаточно вступила в свої права, приходять холоди, але Овнам все ні по чому, жовтень видасться для них цілком успішним. Більшість представників цього знака зодіаку зараз будуть сповнені нових ідей і ентузіазму.

 Можливо, Вам вдасться зробити велику вигідну покупку або Ви переїдете на нове місце.

Овни будуть на висоті буквально у всьому, особливий успіх зірки обіцяють тим, хто робить спортивну кар’єру. Посилювати навантаження гороскоп на жовтень 2018 року не радить, продовжуйте займатися в тому ж темпі, завзятаі постійна праця, гарний настрій допоможуть Вам досягти бажаних результатів. Для багатьох Овнів жовтень виявиться місяцем нових досягнень і відкриттів.

Кохання, сім’я. Багато нового чекає Овнів і на любовному фронті. Більшості одиноких представників цього знака зодіаку в цьому місяці посміхнеться удача. Навіть якщо раніше Вам не вдавалося домогтися розташування об’єкта своєї симпатії, то зараз він сам зрозуміє, наскільки Ви в ньому потребуєте.

Проявіть трохи терпіння і кохання саме до Вас прийде. У постійних відносинах Овнам радиться не боятися бути непередбачуваним. Ця риса зараз буде як не можна до речі, Ваш партнер оцінить сюрпризи гідно. Середина місяця виявиться найбільш сприятливим часом в особистому житті Овнів.

Сімейні стосунки в даний період будуть розвиватися в тихому і спокійному руслі. Найчастіше проводьте свій вільний час поза домом, щоб відволіктися від звичних справ. Можете зайнятися ремонтом або переставити меблі, що теж допоможе внести різноманітність.

Кар’єра, фінанси. Для Овнів наступає час, коли слід активно зайнятися своєю кар’єрою і налагодженням ділових відносин. Зараз варто відкинути будь-які сумніви і страх, навіть найнестандартніші методи і рішення дадуть позитивний результат.

Якщо Ви хочете відкрити власну справу, то гороскоп радить робити це в першій декаді місяця, оскільки тоді успіх буде більш міцним і Ваші старання принесуть хороший дохід. У той же час Овнам потрібно покладатися на тверезий розум і свій професійний досвід.

Не ризикуйте, якщо Ви не впевнені в тому, що все пройде як треба. Завдяки своїй підприємливості Вам вдасться домогтися всього, що хочете. У питаннях фінансів зірки обіцяють Овнам благополуччя і стабільність. Втім, в цьому місяці варто утриматися від кредитів на предмети побуту.

Здоров’я. У жовтні здоров’я Овнів виявиться вельми непередбачуваним, більшість будуть піддані загостренню хронічних захворювань. Зараз гороскоп на жовтень 2018 року  настійно радить пройти повне клінічне обстеження, щоб усунути всі можливі проблеми і не боятися неприємних сюрпризів. Корисно буде поїхати відпочити в санаторій, але якщо такої можливості не випаде, то зверніть увагу на правильне харчування.

 Телець

     Буквально весь жовтень 2018 року відбудеться для Тельців на позитиві. Життя представників цього знака зодіаку зараз виявиться дуже бурхливим, Ви постійно будете перебувати в епіцентрі подій і в певний момент Вам знадобиться емоційний відпочинок.

 У цьому місяці Тельцям слід скористатися сприятливим положенням небесних світил, щоб зробити своє життя яскравішим і успішнішим.

Представницям жіночої половини зараз пощастить налагодити надзвичайно добрі стосунки з колегами, помиритися навіть з найзавзятішими ворогами і заручитися їхньою підтримкою. Що стосується чоловіків, то в даний період властивий їм шарм допоможе завоювати серця багатьох. Гороскоп на жовтень 2018 року радить, що в цілому весь місяць Ви можете сміливо будувати плани, реалізовувати їх і домогтися свого.

Кохання, сім’я. З початку місяця Тельці будуть надзвичайно привабливі для представників протилежної статі. Шанувальників або прихильниць у Вас з’явиться досить багато, але наскільки далеко зайде флірт і інтриги вирішувати доведеться саме Вам.

Гороскоп каже, що варіант тихого і спокійного життя, без будь-яких серцевих потрясінь, також цілком можливий. Невільні Тельці, встоявши перед спокусою повеселитися на стороні, забезпечать відносинам гармонію і надійність.

На роботі у Вас також все буде добре, тому у близьких не буде приводу дорікнути Вас в чомусь. В цілому весь місяць пройде для Тельців як по маслу і вони будуть йти додому з посмішкою, знаючи, що їх чекає любляча і міцна сім’я.

Кар’єра, фінанси. Жовтень 2018 року для Тельців буде надзвичайно сприятливим буквально у всіх аспектах професійної сфери діяльності. Зараз можна не боятися будувати плани на майбутнє, укладати нові контракти, налагоджувати нові ділові відносини і зміцнювати старі, навіть зміна роботи виявиться вдалим рішенням.

В цілому, що б Ви собі не запланували, цей місяць принесе Вам успіх. Зірки обіцяють Тельцям відмінні ділові перспективи, однак важливо проявити особисту зібраність і прагматичність. Зібраність стане ключовим фактором, знадобиться проявити неабияку силу волі, що не розпорошуватися на дрібниці і уникати неуважності і втоми.

У певних питаннях, можливо, буде потрібна порада більш досвідчених колег, тому в разі необхідності не нехтуйте допомогою. У плані фінансів Тельцям належить розібратися з безліччю витрат, проте в цьому місяці Вас чекає і винагорода за Вашу працю.

Здоров’я. Самопочуття Тельців в жовтні 2018 року може різко погіршитися. Причиною тому може послужити банальна перевтома і емоційна напруженість. Додаткових сил зірки, на жаль, Вам не подарують. Початок холодів може послужити виникненню застуди або грипу. Тому варто висипатися, займатися спортом (або хоча б робити зарядку вранці) і зміцнювати свій організм вітамінами.

Близнюки

Жовтень 2018 року, особливо його середина, стане для Близнюків досить сприятливим місяцем. Зараз Вам вдасться досягти успіху в творчих починаннях, якщо Ваші дії будуть досить продуманими.

Гороскоп на жовтень 2018 року радить, що друга половина жовтня буде найбільш вдалою для того, щоб на повну силу показати свої таланти на роботі.

В даний період у Вас з’явиться можливість освоїти нову професію, Близнюки проявлять ті якості, про які оточують і не здогадувалися. Цілком ймовірно, що в середині місяця Ви опинитеся в самому епіцентрі подій, проте в той же час будете відчувати себе скуто. Благо, що подібний настрій швидко покине Близнюків і до кінця жовтня Ви знову будете випромінювати позитив.

Кохання, сім’я. Постійні відносини в жовтні відрізняться небувалою гармонією і взаєморозумінням. Романтика і м’якість зараз будуть переважати над пристрастю і бурхливими емоціями. Багато Близнюків стануть цінувати традиційні сімейні цінності, припинять прагнути до чогось протилежного і придумувати велосипед.

Вільних представників цього знака зодіаку будуть залучати люди тієї ж стихії. На початку місяця велика ймовірність початку щасливих тривалих відносин, але будьте обережні в останній декаді жовтня, є можливість великого розчарування.

Сімейні Близнюки зараз будуть приділяти своїм близьким менше часу, ніж зазвичай у зв’язку із зайнятістю на роботі. Однак родина поставиться до Вас з розумінням і підтримає Вас у будь-яких починаннях.

Кар’єра, фінанси. У жовтні 2018 року старання Близнюків почнуть давати відчутний результат. У першій декаді місяця Вам доведеться значно попрацювати, від Вас будуть потрібні зусилля розумового плану. Зараз вкрай важливо буде виправити раніше допущені помилки, щоб уникнути проблем в найближчому майбутньому.

Гороскоп на жовтень 2018 року  радить, що з другої декади жовтня Ви зможете зітхнути з полегшенням, Ви відчуєте, що справи йдуть в гору і життя налагоджується. Саме з середини місяця робота Близнюків буде більш плідною. Це сприятливий період для врегулювання фінансових питань. Ви отримаєте винагороду за свою працю, Вам повернуть старий борг або з’явиться надійний спонсор.

Здоров’я. Практично весь місяць у Близнюків буде добре самопочуття, втома і занепад сил Вам не загрожують. Однак будьте уважні до свого здоров’я до третьої декади жовтня. Зараз можливі часті головні болі або проблеми з серцем. Звичайно, це всього лише ймовірність, однак варто перестрахуватися і не перепрацьовувати, відпочивати і правильно харчуватися.

Рак

     Жовтень 2018 року видасться для Раків хорошим в плані реалізації ідей. Представники цього знака зодіаку зараз будуть старанно працювати, щоб в майбутньому отримати хороший результат.

 Капіталовкладення, укладення нових угод, зав’язування ділових контактів і навіть виховання дітей почнуть приносити плоди, правда, тільки в наступному році.

Що стосується безпосередньо дітей і спілкування з ними, то Ракам в цьому місяці радиться уникати критики по відношенню до підростаючого покоління і проявити більше розуміння. Хоча гороскоп на жовтень 2018 року попереджає, що Ракам зараз буде важко стримати негатив і часто вони будуть ображатися по дрібницям.

Кохання, сім’я. Положення небесних світил говорить про те, що особисте життя Раків в жовтні буде складатися не найкращим чином. Є ймовірність, що партнери зіткнуться з нерозумінням. Можливо, обранця не все буде влаштовувати в стосунках, проте у Раків прокинеться гордість і своїх помилок визнавати вони не стануть.

З таким настроєм до кінця місяця можна зовсім втратити відносини, тому будьте обережнішими. Вирішити проблему, можливо, допоможе відпочинок одне від одного під приводом відрядження або візиту до родичів.

Сімейні пари будуть переживати більш сприятливий і спокійний період. Більшість Раків буде комфортно себе почувати в колі сім’ї, традиційні цінності знайдуть велике значення і Вам стане не в тягар проводити вечори до кола близьких.

Кар’єра, фінанси.У жовтні кар’єра Раків почне рухатися вгору. Як це дивно не звучить, але саме Ваш критицизм допоможе піднятися Вам на новий щабель розвитку і до того ж поправити справи фірми. Неприємності минулого періоду практично повністю зникнуть, в колективі також буде панувати дружня атмосфера.

У той же час гороскоп на жовтень 2018 року  радить Ракам не втрачати пильності, оскільки легковажні відносини значно погіршать Ваше становище. У плані фінансів зараз Раки будуть слідувати наміченим планом. В середині місяця Вас очікують приємні несподіванки, у вигляді грошових надходжень, подарунків або премії. Кінець жовтня ідеально підходить для витрат, пов’язаних з будинком і побутом.

Здоров’я. Сімейні Раки в жовтні не будуть скаржитися на здоров’я, оскільки спілкування з оточенням доставить лише задоволення і приводів для розладу не виникне. Якщо ж особисте життя не задалася, то зараз можуть виникнути проблеми зі сном і травленням. Осіння хандра також може додати відчуття апатії і надмірної втоми. Постарайтеся в цьому місяці контролювати свої емоції і тоді зі здоров’ям все буде в порядку.

Лев

     Жовтень 2018 року для Лева може виявитися складніше попереднього. Якщо у вересні Ви переживали підйом, то зараз, швидше за все, дасть знати про себе втома і знадобиться взяти невеликий тайм-аут.

 Гороскоп на жовтень 2018 року радить Левам частіше звертати увагу на прикмети, деякі з них виявляються правдивими і відводять нас від небезпеки.

Тільки ні в якому разі не варто відразу бігти за порадою до ворожок, магів та чаклунів, адже навряд чи там Ви почуєте щось путнє, але зате доведеться викласти круглу суму грошей. Господиня року, Собака, не виносить марнотратства, тому будьте реалістами. Ви самі є ковалем свого щастя, покладайтеся на інтуїцію і якщо відчуваєте, що втомилися, то влаштуйте собі в середині осені відпочинок.

Кохання, сім’я. Якщо до цих пір Ви перебували в сумнівах, чи правильна людина знаходиться поруч з Вами, то в жовтні зірки нададуть Вам шанс нарешті визначитися. Можливо, в цьому місяці Левам вдасться відправитися відпочивати зі своїм обранцем, де, залишившись удвох, все і вирішиться.

Представники цього знака зодіаку потребують відповідної любові і, якщо партнер її проявить, то у таких відносин буде щасливе продовження. Сімейні Леви зараз зможуть відновити колишню гармонію, яка була втрачена через вічну нестачу часу на особисте життя.

Гороскоп на жовтень 2018 року радить Левам залишити дітей на бабусь і дідусів і відправитися удвох в теплі краї. Там Ви воскресите романтику і яскраві, пристрасні почуття.

Кар’єра, фінанси. Напругу і втому в жовтні 2018 року дадуть про себе знати і розвиток в плані кар’єри значно сповільниться. Неможливо постійно працювати на знос і лізти зі шкіри геть, щоб домогтися бажаного рівня життя.

Усім потрібен відпочинок і Леви не виняток, настала пора, коли варто позабувати про справи і відправитися до моря, щоб відновити свої фізичні і духовні сили. Правда, гороскоп на жовтень 2018 року  попереджає, що і тут Левам слід проявити пильність.

Замовляйте путівки у надійного і перевіреного турагенства. Навіть якщо в іншому місці пропонують дешевше і швидше оформити документи, будьте обачні, шахраїв в туристичному бізнесі чимало.

Здоров’я. Зі здоров’ям у Левів в цьому місяці все буде в порядку, якщо, звичайно, вони будуть дотримуватися елементарних правил гігієни. Відвідуючи екзотичні країни, намагайтеся менше їсти незнайомих продуктів, оскільки навряд чи Ви знаєте їх реакцію на організм.

 Діва

     У жовтні 2018 року Дівам можуть завдати неприємностей конкуренти і недоброзичливці, Ваша репутація серйозно постраждає, якщо Ви не будете дотримуватися обережності.

 Щоб уникнути зайвих проблем, Дівам радиться в цьому місяці переглянути коло свого спілкування, можливо, з деякими людьми вже пора попрощатися.

Також важливо зараз не поширюватися про свої наміри і плани стороннім, що забезпечить Вам спокійну роботу без перешкод. Починаючи нову справу, варто ретельно все продумувати і не нехтувати порадами більш досвідчених колег. До кінця місяця в професійній сфері Дів буде спостерігатися певне затишшя, робота буде протікати в розміреному темпі і Ви зможете приділити більше уваги своїм близьким.

Кохання, сім’я. Гороскоп на жовтень 2018 року рекомендує, що вже з початку місяця багатьох Дів очікують приємні романтичні пригоди і чимало позитиву. Вільні представники цього знака зодіаку не будуть скаржитися на брак уваги, проте на серйозні почуття і стосунки зараз навряд чи доведеться розраховувати. Нові знайомства не стануть розвиватися далі банального флірту.

Деякі Діви спробують відновити старий зв’язок. Постійні відносини в жовтні будуть складатися рівно і благополучно. Можливо, зараз в колі родичів Дівам доведеться пройти випробування на самостійність. Зірки радять пам’ятати про поради і рекомендації батьків і тоді у Вас все вийде.

Кар’єра, фінанси. У жовтні зірки пророкують Дівам наступ надзвичайно високу ділову активність. Якщо у Вашій голові зародилися нові оригінальні ідеї з розвитку бізнесу, то не бійтеся зараз виставляти їх на огляд начальства, гороскоп на жовтень 2018 року  обіцяє Вам визнання і успіх.

Середина місяця буде підходящим часом для здійснення переговорів і відряджень. Також в цей період будуть намічатися фінансові перспективи. У Дів може з’явитися можливість розвитку сімейного бізнесу.

Можливо, Ви захочете вкласти гроші в проект, ініційований кимось із Ваших родичів або друзів. Гороскоп радить працювати з надійними і перевіреними людьми. В кінці місяця багатьох Дів торкнуться зміни щодо професійного статусу, але для цього слід докласти максимум своїх зусиль.

Здоров’я. В середині осені Дівам варто звернути увагу на стан ступень ніг. Зараз радиться уникати переохолодження, а також вживати заходів щодо покращення кровообігу за допомогою ножних ванн і масажу.

Також при лікуванні інших недуг Дівам рекомендується віддати перевагу натуральнам препаратам. А побороти дратівливість і поганий настрій допоможуть прогулянки на свіжому повітрі і заняття спортом.

Терези

Жовтень 2018 року видасться для Терезів дещо двоїстим періодом. Вас чекають успіхи на професійній ниві, але в той же час виникнуть проблеми в особистому житті і в плані здоров’я.

 Гороскоп на жовтень 2018 року  радить в цьому місяці викладатися на повну і використовувати будь-який шанс, який піднесе Вам доля.

Зараз Терезам варто зрозуміти, в чому їм допомагають зірки і рухатися в цьому напрямку. При цьому не слід надмірно перепрацьовувати на роботі і більше часу проводити вдома. Втім, від бурхливих розваг і свят в даний період теж доведеться відмовитися.

Кохання, сім’я. Гороскоп попереджає, що любовні відносини в жовтні будуть складатися не найвдалішим чином. Цей місяць буде сповнений випробувань і труднощів. Самотні представники цього знака зодіаку будуть схильні вибирати партнера, який абсолютно їм не підходить.

Велика ймовірність, що Ви не доб’єтеся взаємності і з цієї причини будете страждати. Терези, які зустріли другу половину, можливо, зараз дізнаються про суперника, що викличе бурю негативних емоцій. Такими темпами до неврозу буде недалеко.

У сімейних Терезів ситуація буде виглядати куди кращою, якщо вони будуть пам’ятати рівноправності всіх членів сім’ї. Не варто брати на себе роль начальника, який постійно чогось вимагає і всім незадоволений. Пам’ятайте, що прохання набагато ефективніше, ніж наказ.

Кар’єра, фінанси. У професійній сфері діяльності жовтня Терезам доведеться навчитися економніше ставитися до грошей, а також не звалювати на свої плечі той обсяг роботи, який виконати Ви не в силах.

Ви маєте прекрасні задатки керівника, тому Ви легко можете розподілити обов’язки серед колег чи підлеглих. Не бійтеся, що цим Ви зіпсуєте собі репутацію, навпаки, уміння працювати в колективі – дуже важлива риса.

Дисциплінованість і розважливість Терезів допоможе їм досягти успіху і отримати матеріальну винагороду за свої старання. Якщо говорити докладніше про фінансове становище Терезів, то воно обіцяє бути сприятливим. У цьому місяці допустимий розумний ризик, одне ділитися своїми планами з сторонніми вкрай не радиться.

Здоров’я. У жовтні Терези можуть скаржитися на часті головні болі і шум у вухах. Причиною тому може послужити елементарна перевтома, проте відвідати лікаря зайвим точно не буде. Також в цьому місяці варто звернути увагу на стан шкіри. Радиться вжити заходів щодо її зволоження, оскільки пересушування шкіри може привести до запальних процесів.

 Скорпіон

     У жовтні 2018 року будь-які починання зажадають від Скорпіонів колосальних витрат сил і енергії. Щоб впоратися з усіма можливими труднощами Вам треба буде докласти максимум зусиль.

 Зараз варто бути обережним, уникати обману і шахрайства. Цілком ймовірно, Ваші конкуренти активізуються, тому не поспішайте ділитися своїми планами з сторонніми.

Гороскоп не радить Скорпіонам починати щось нове, краще зайнятися підбиттям підсумків, наведенням порядку в справах і створенням міцного фундаменту для майбутніх перемог. Також даний період підходить для змін і експериментів в плані зовнішності.

Можете змінити зачіску, змінити стиль одягу, зайнятися корекцією фігури або записатися до косметолога. Будь-які підприємства дадуть позитивний ефект.

Кохання, сім’я. Якщо Ви хочете налагодити своє особисте життя, то найкращим способом це зробити буде прояв ініціативи. Бажано в цьому місяці не ділитися з оточуючими про свої плани щодо відносин і сім’ї. Зірки радять Скорпіонам більше часу приділяти своїй коханій людині, проявляти турботу і увагу.

Сімейним представникам цього знаку зодіаку варто своєчасно виконувати своїм обов’язки по дому, щоб уникнути розбіжностей. Також варто активніше зайнятися вихованням своїх дітей, діліться з ними корисним досвідом, давайте мудрі поради, адже підростаючому поколінню без цього не обійтися. Ближче до кінця місяця Скорпіонам випаде шанс виправити свої помилки в особистому житті і виправдати очікування близьких людей.

Кар’єра, фінанси. Вже з початку жовтня Скорпіонів закрутить у вирі подій і вільного часу на розваги практично не залишиться. Зараз Вам доведеться скоротити до мінімуму свята і зустрічі з друзями, щоб вчасно впоратися з обсягом роботи.

Максимально постарайтеся зібратися з силами і тоді Вам вдасться благополучно завершити всі важливі проекти. Також гороскоп на жовтень 2018 року  акцентує увагу на тому, що Скорпіони повинні проявити самостійність. Корисним буде зайнятися самонавчанням.

Пам’ятайте, що якісно виконана робота це ключ до Вашого успіху і бажаного просування по кар’єрних сходах. У плані фінансів, зараз, ймовірно, намітяться нові перспективи. Можливо, хтось із Ваших родичів або друзів запропонує додатковий хороший заробіток.

Здоров’я. Нерегулярне харчування може послужити причиною виникнення проблем з травленням. Також зараз не виключається можливість алергічних реакцій. Скорпіонам настійно рекомендується виконувати розпорядження лікарів.

Також в середині осені варто почати турбуватися про зміцнення імунітету. Постарайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі, вживайте вітаміни і загартовуйте свій організм перед зимовими холодами.

 Стрілець

     У жовтні 2018 року Стрільцям варто зайнятися плануванням свого ідеального життя. Даний період як ніякий інший відмінно підходить для формування мрії і її втілення в реальність. Зірки пророкують, в цьому місяці багато ваших заповітних бажань збудуться.

 У відповідь віддячте долю за щедрі подарунки і допоможіть комусь ще зробити своє життя кращим.

Жовтень – сприятливий час для благодійності та волонтерської діяльності. На перший план у Стрільців зараз вийдуть дружні стосунки. Це стосується, як приватного, так і суспільного життя. Можливо, близькі потребуватимуть Вашої підтримки або поради. В останній декаді місяця Стрільці віддадуть перевагу спокійній і тихій обстановці, самоті, які вони знайдуть в колі сім’ї.

Кохання, сім’я. Вільних Стрільців чекає чимало приємних моментів, нових знайомств і зустрічей, однак, як попереджає гороскоп, на серйозні і довгострокові відносини в цьому місяці розраховувати не доведеться, далі флірту справа не піде.

Що стосується Стрільців, які знаходяться в поточних відносинах, то зараз їм варто проявити більше ініціативи. Ваш обранець не може постійно проявляти активність, настала ваш черга діяти. Постарайтеся урізноманітнити Ваші відносини, додайте більше флірту і елементів гри і тоді почуття спалахнуть з новою силою.

Сімейні Стрільці в жовтні огорнуть своїх близьких турботою і увагою. Члени Вашої родини будуть почувати Вашу підтримку і захист. Стрільцям радиться рухатися в тому ж напрямку, адже немає межі досконалості. У відповідь партнер подарує Вам ніжність, покаже свою надійність і вірність, що також додасть Вам впевненості в собі.

 Кар’єра, фінанси. З початку і до кінця жовтня Стрільці будуть сповнені ентузіазму, що допоможе їм підкорити будь-яку вершину. Вас відвідають нові, креативні ідеї, які схвалить начальство і надихнуть оточуючих.

Гороскоп на жовтень 2018 року  радить Стрільцям не звертати уваги на певні матеріальні труднощі і сміливо йти до поставлених цілей. В даний період Вас чекають перспективні ділові поїздки, з’явиться чимало можливостей зав’язати потрібні контакти. У спілкуванні Стрільці будуть особливо активними, вони всюди будуть розповідати про свої ідеї та думки.

У плані фінансів місяць видасться дещо напруженим, втім, ситуація обіцяє стабілізуватися ближче до кінця жовтня. Стрільцям зараз варто бути обережнішими в плані зобов’язань, інвестування та здійснення великих покупок. Не бажано в цьому місяці давати в борг.

Здоров’я. У жовтні Стрільцям варто звернути увагу на стан нирок і статевих органів. Крім цього, вкрай не радиться зловживати алкоголем і шкідливою їжею. Бажано віддати перевагу сімейній вечері, застіллям з друзями і тоді Ваш організм буде працювати безвідмовно.

 Козеріг

     Як стверджує гороскоп, на жовтень 2018 року  виявиться для більшості Козерогів дуже напруженим в психологічному плані, тому на початку місяця краще не планувати якісь важливі справи.

 Даний період відзначиться безліччю переживань, емоційною нестабільністю, часом зібратися з духом буде дуже складним завданням. Як би там не було, намагайтеся в будь-якій ситуації знайти позитивну сторону.

Якщо відчуваєте, що нерви напружені до межі, змініть обстановку і трохи відверніться від повсякденності. Не нехтуйте можливістю відвідати якийсь цікавий захід, де Вам вдасться розвіятися і отримати заряд позитиву.

Кохання, сім’я. В любовній сфері в жовтні Козерогам належить випробувати цілий спектр емоцій: від ревнощів і недовіри до повної гармонії і взаєморозуміння. В середині осені представники цього знака зодіаку особливу увагу приділять своїм близьким і питанням сім’ї.

Ваші діти будуть в надзвичайному захваті, якщо Ви влаштуєте для них маленьке, але несподіване свято або побалуєте сюрпризами. Можливо, до кінця місяця Ваша друга половина буде більш вимоглива до Вас в побутовому плані, однак навряд чи це сильно позначиться на відносинах. Також є ймовірність, що деякі Козероги захочуть відновити колишні відносини.

Кар’єра, фінанси. У жовтні багато Козерогів будуть боротися за місце під сонцем. Зараз Вас чекає безліч справ, доручень, спілкування і радиться постаратися витягти для себе максимум вигоди. Крім цього, доля буде відчувати завзятість і спритність Козерогів, оскільки не все в цьому місяці буде складатися так, як Ви планували.

Благо, що всі Ваші старання і зусилля до кінця жовтня окупляться з лишком, тому ні в якому разі не варто опускати руки. Начальство, безперечно, гідно оцінить Ваш внесок у розвиток бізнесу і винагородить Вас матеріально. У підсумку, можна розраховувати на те, що Ваше фінансове становище покращиться. Особливо старанними радиться бути творчим Козерогам, їх виразно чекає успіх.

Здоров’я. Гороскоп на жовтень 2018 року  радить Козерогам стежити за своїм здоров’ям, особливо, якщо у Вас є будь-які хронічні захворювання. Більше щадіть свій організм, не перевантажуйте себе, як фізично, так і морально, корисно буде пропити курс вітамінів.

Вразливим місцем Козерогів в цьому місяці будуть нирки, тому будьте пильними. Також зараз варто зміцнити кісткову систему, приймайте більше продуктів, багатих на кальцій.

 Водолій

     Жовтень 2018 року – досить важливий і значний час для Водоліїв. В даний період у Вас з’являться можливості виправити помилки недавнього минулого, зробити якусь роботу над помилками.

 Можливо, для вирішення якої-небудь проблеми це означає прийом нестандартного рішення. Зараз від Водоліїв буде потрібна зібраність, хороша концентрація і витримка.

Цілком ймовірно, життя поставить Вас перед якимось вибором, який пов’язаний з Вашими планами на майбутнє. Не виключено, що Ви вирішите змінити професію або що-небудь кардинально поміняти в своєму житті. Однак будьте обережні, цей місяць небезпечний тим, що амбіції не завжди можуть збігатися з можливостями.

Кохання, сім’я. В особистому житті жовтня Водоліїв можуть потурбувати давні проблеми і розбіжності. У парі може виникнути напружена обстановка, яка ще більше ускладнить ситуацію. Щоб відновити колишню гармонію і рівновагу, Водоліям радиться іноді поступатися своєму обранцеві, частіше проявляти розуміння і підтримку.

Вільним представникам цього знаку зодіаку зараз не варто приймати серйозних рішень. Можливо, Ви зустрінете свого колишнього партнера, однак зірки не дають гарантії, що відновлені відносини складуться більш вдало, ніж в перший раз.

Сімейним Водоліям в цьому місяці знадобиться проявити більше строгості по відношенню до своїх дітей, щоб зміцнити свій авторитет. У спілкуванні з родичами можуть виникнути певні проблеми, оскільки Ваші плани будуть розходитися з намірами Ваших близьких, а знайти компроміс виявиться складним завданням.

Кар’єра, фінанси. Жовтень не найвдаліший час для нових проектів, гороскоп рекомендує зосередитися на своїх поточних справах і не братися за щось нове.

Якщо ви бажаєте просувань в цій сфері потрібно якомога більше зустрічатися і налагоджувати ділові контакти, є ймовірність зустрічі з людиною яка допоможе вам з просуванням.

Здоров’я. Здоров’я потребує особливої уваги у другій половині жовтня. Намагайтеся більше відпочивати і розслаблятися, стежте за тим що ви їсте.

 Риби

     У жовтні 2018 року Рибам радиться бути більш обережними у висловлюваннях, ненароком кинуте, погане слово може зруйнувати добрі стосунки або нашкодити самому адресату висловлювання.

 За гороскопом, цей місяць видасться для Риб непростим, проте Вам вдасться впоратися з усіма труднощами і перешкодами на шляху до поставленої мети.

При вирішенні будь-яких питань і прийнятті важливих рішень Рибам варто покладатися на свій багатий досвід. Розраховувати на фортуну і йти на невиправданий ризик зараз вкрай не радить гороскоп на жовтень 2018 року. Ближче до кінця місяця можете внести якісь зміни в своє життя і реалізувати одну з давніх креативних ідей.

Кохання, сім’я.  На любовному фронті ситуація обіцяє скластися досить вдалим чином. Постійні відносини відрізняться спокоєм і гармонією. Втім, одиноким представникам цього знаку зодіаку починати нові стосунки в даний період не варто, оскільки зараз Ви будете надто довірливими і навряд чи Ваші бажання співпадуть з реальністю.

Гороскоп на жовтень 2018 року  радить бути більш приземленими і не гнатися за примарним ідеалом.Сімейні Риби в цьому місяці будуть активно займатися вихованням дітей, турбот має бути чимало. У другій половині жовтня настане час для аналізу і виправлення помилок в особистому житті.

 Кар’єра, фінанси. У жовтні зірки не радять Рибам починати масштабні проекти, підписувати важливі договори і планувати будь-які поїздки на даний період. Несприятливий цей час і для авантюр.

У цьому місяці слід поводитися стримано, не намагатися стрибнути вище власної голови. Поспіх зараз ні до чого, постарайтеся бути максимально зібраними і виконуйте доручення поступово, а не одночасно всі. При цьому не впадайте у відчай, якщо на роботі не все складається так, як Вам того хотілося б.

В кінці місяця намітяться якісь позитивні зміни, Вас чекає багато нового і цікавого. Що стосується фінансів, то тут теж не обійдеться без труднощів. Можливо, Ваш дохід виявиться меншим, ніж Ви розраховували і доведеться економити.

Здоров’я. У жовтні Риби більше інших знаків зодіаку будуть схильні до простудних захворювань, тому настійно радиться вжити заходів щодо зміцнення імунітету. Також гороскоп на жовтень 2018 року  радить, що варто побоюватися загострення хронічних захворювань, а також різного роду рецидивів.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.