Home / Дозвілля / Гороскоп на січень 2020 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на січень 2020 року для кожного знаку зодіаку

Січень 2020 року, як попереджає гороскоп, – місяць неоднозначний, тому в цей період краще не будувати серйозних планів, а просто плисти за течією. Про детальний гороскоп на січень 2020 року  поговоримо далі.

Гороскоп на січень 2020 року в загальному

Гороскоп на січень 2020 року для кожного знаку зодіаку

 

Любовний гороскоп

У плані любові і відносин в гороскопі на 2020 рік буде актуальний той же принцип, що і в усьому: головне – не ускладнювати. Успіх в любові в наступаючому році чекає того, хто не буде ходити навколо, вважаючи за краще діяти рішуче і швидко.

Втім, «рішуче» – зовсім не означає «грубо»! Цукерково-букетний етикет і ласкаві компліменти ніхто не відміняв і відміняти не збирається. Інша справа, що романтика і любовні переживання в 2020 році не повинні обмежуватися тільки лише компліментами і зітханнями на лавці. Не бійтеся прямо дати зрозуміти своєму партнеру, що він вам небайдужий. Але постарайтеся поєднати в своїх словах і діях прямоту, ласку і повагу. У цьому випадку успіх в любові вам забезпечений.

Одним словом, не соромтеся поєднувати романтику з практичними питаннями. У наступаючому році спільні обговорення побутових моментів не тільки не будуть заважати романтичним настроям, але і додадуть в них додаткових фарб. Адже що може бути краще і цікавіше, ніж спільне налагодження життя з коханою людиною?

Любов, звичайно, це штука серйозна, але повірте, ніщо так не розтопить серце вашого обранця, як вдалий жарт. Жартуйте, смійтеся, радійте разом – саме в цьому в 2020 лежить ключ до щасливого спільного життя.

Гроші, бізнес і кар’єра в 2020 році

У наступаючому 2020 році як ніколи буде актуальна відома формула: «Час – гроші». У цей період намагайтеся гранично чітко формулювати власні думки і особливо – прохання. Будьте конкретні і уникайте емоцій.

Якщо ви зважилися просити у начальства надбавки до зарплати або підвищення по службі, ні в якому разі не робіть акцент на матеріальні труднощі. Навпаки! Весь ваш вигляд повинен показувати, що у вас все йде добре. Ви готові принести своєю роботою ще більше користі. Особливо, якщо це знайде своє відображення у вигляді матеріальної винагороди.

У 2020 році постарайтеся менше часу витрачати на будь-які розмови і обговорення деталей, тому що передбачити заздалегідь всі варіанти розвитку подій все одно не вийде. У цей час найбільш ефективною тактикою буде тактика «розвідки боєм». Коли замість довгих теоретичних міркувань краще буде малими силами випробувати свої плани в справі. А ще краще – скористатися вже перевіреною схемою.

Ну а що стосується вибудовування планів, то зірки гороскопу наполегливо рекомендують позбуватися в них від будь-яких складнощів і незрозумілостей. Формула успіху в наступаючому 2020 році звучить так: «Чим простіше, тим краще». Та й взагалі, беручись за будь-яку справу, не потрібно забувати, що все геніальне – просто, а в 2020 подвійно.

Гороскоп на січень 2020 року детально

У представників всіх знаків Зодіаку очікуються нові знайомства, перспективні проекти, службові романи і цікаві поїздки, як ділового, так і особистого характеру.

Січень місяць 2020 року – ідеальний час для відкриття своєї справи, але при наявності хорошого бізнес-плану. Потрібно постаратися не звертати уваги на виниклі в перших числах січня грошові проблеми, – до кінця місяця фінансовий стан стабілізується.

Щоб знайти удачу в коханні, астрологи і гороскоп на січень 2020 року  радять проявити комунікабельність і чуйність, а також постаратися більше часу проводити в громадських місцях.

Овен

Знаку Зодіаку Овен в січні 2020 року доведеться багато працювати, але зате до кінця місяця він зможе дозволити собі поїздку, про яку так давно мріяв.

Сімейних Овнів чекає не кращий період у відносинах. Потрібно нарешті змиритися з недоліками своєї другої половинки, і з родичами бажано не з’ясовувати стосунки – може все закінчитися грандіозним скандалом. Зате Овнів, які не перебувають у шлюбі, чекає кілька романтичних знайомств в самих незвичайних місцях. Доведеться навіть стояти перед вибором, як і з ким провести новорічні свята.

Можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, варто уважніше переходити дорогу, та й екстремальні види відпочинку бажано перенести на інший час.

Телець

Як пророкують зірки і гороскоп, для Тельців січень 2020 року відбудеться на контрастах – перша половина місяця принесе масу неприємних сюрпризів, пов’язаних з роботою і фінансами. Друга ж подарує можливість виправити як матеріальне становище, так і знайти вихід з ситуації, що склалася в колективі – заздрісники з невідомої причини все-таки відмовляться від своєї ідеї.

У сімейному житті – затишшя, про який Тельці так давно мріяли. Діти перестануть тривожити своєю поведінкою, а друга половинка припинить нервувати через дрібниці, доводячи всіх домочадців до нервового зриву.  Тельці, які не перебувають у шлюбі в січні 2020 року чекає легкий флірт.

Всім представникам цього знаку Зодіаку потрібно не забувати, що січень – місяць постійних застіль, які можуть негативно позначитися на роботі шлунково-кишкового тракту.

Близнюки

Січень для Близнюків розпочнеться з фінансових труднощів, – доведеться лізти в борги, щоб залишитися на плаву. Однак в кінці січня з’явиться можливість трохи стабілізувати похитнуле  матеріальне становище. На допомогу прийдуть друзі і родичі.

У коханні теж не все просто – друга половинка піднесе неприємний сюрприз. Очікується великий скандал, і тільки від Близнюків залежить, чи закінчиться він розривом відносин або все повернеться на круги своя. Після звалених  проблем цей знак прийме рішення відпочити від усіх, тому можливо, що кінець січня 2020 року Близнюки проведуть в теплій країні, ніжачись під теплими сонячними променями.

Гороскоп на січень 2020 року  не рекомендує Близнюкам під час відпочинку пробувати екзотичні страви, – є велика ймовірність отруєння.

Рак

Січень 2020 року для Раків складеться досить вдало. З’явиться шанс змінити роботу на більш оплачувану, а також є велика ймовірність кар’єрного зростання або відкриття власної справи.

У любовних відносинах все прекрасно: у сімейних представників цього знака повна ідилія з другою половинкою. Порадують і інші родичі – Раки можуть дізнатися приємну новину про вагітність близької людини. Раки, які не перебувають у відносинах познайомляться з цікавою людиною протилежної статі, зав’яжеться бурхливий роман, який переросте в серйозні стосунки.

Гороскоп радить знаку Зодіаку Рак в січні провести обстеження щитоподібної залози і намагатися уникати протягів, – можна заробити запалення легенів.

Лев

У Левів весь січень 2020 року відбудеться в ах і поїздках, під час яких представники цього знака Зодіаку перезнайомляться з масою людей і обзаведуться корисними зв’язками. У перервах між святами доведеться все-таки попрацювати і досить результативно: уже в кінці січня з’явиться можливість зробити покупку, про яку так давно мріяли.

В особистому житті у Левів теж все чудово – друга половинка буде радувати приємними сюрпризами і дорогими подарунками. Самотні Леви закрутять короткий роман зі своїм давнім знайомим. Також їх чекає невелика інтрижка на роботі.

Як попереджає гороскоп, Левам потрібно постаратися під час святкування не перебрати з алкогольними напоями, оскільки в іншому випадку є велика ймовірність провести кінець січня на лікарняному ліжку.

Діва

Початок січня для Дів пройде в невеликих проблемах, пов’язаних з родичами. Доведеться їм допомогти не тільки матеріально, а й морально. На професійній ниві все прекрасно – начальство задоволене результатами минулого року, очікується велика премія. Також можна попросити підвищення по службі, – керівництво піде назустріч.

У любовних відносинах в січні 2020 року не все гладко, – Діви вирішать висловити невдоволення своїй другій половинці, чим спровокують невеликий конфлікт.

Гороскоп на січень 2020 року  радить Дівам в січні проявити уважність під час ходьби, – є велика ймовірність впасти, що загрожує вивихом або навіть переломом. Бажано відвідати стоматолога, навіть якщо нічого і не турбує, профілактичний огляд не завадить.

Терези

Для Терезів в січні 2020 року настає час кардинальних змін, які торкнуться всіх сфер життя. Очікується серйозна розмова з начальством, після якого можливі два шляхи розвитку подій. Перший – підвищення по службі, другий – неприємний догляд.

Однак, обидва варіанти принесуть тільки позитивний результат: нова робота подарує Терезам не тільки перспективи в професійному плані, а й масу цікавих знайомств.

Як попереджає гороскоп, у сімейних представників знаку Зодіаку Терези в січні 2020 року виникнуть дрібні проблеми зі старшим поколінням, – вони будуть вимагати постійної уваги. У самотніх Терезів є шанс зустріти свою долю, але для цього потрібно більше часу проводити з друзями і колегами, не відмовляючись від їх запрошення повеселитися.

Скорпіон

За прогнозом гороскопу, січень 2020 року Скорпіони приділять сім’ї, близьким і друзям. Особисте життя буде палахкотіти пристрастю і емоціями. Навіть з’явиться відчуття, що свобода і незалежність раптом опинилися під загрозою, так як рідні будуть не просити, а вимагати до себе постійної уваги.

Радує, що така імпульсивна поведінка триватиме лише протягом першого тижня січня. Потім настане більш позитивний період, коли можна буде розслабитися і нарешті приділити час собі і своїй другій половинці.

Крім проблем з родичами, в січні Скорпіони зіткнуться ще з однією неприємністю – нестачею грошей. Доведеться перейти на економний режим. Також в цьому місяці є ймовірність підхопити застуду, тому потрібно тепліше одягатися.

Стрілець

Свята січня 2020 року для знака Зодіаку Стрілець пролетять якось непомітно, а разом з ними розчиняться і грошові накопичення. Тому в середині місяця доведеться тугіше зав’язати пояс і якомога більше працювати, щоб скоріше заповнити витрачені фінанси. Можливо, доведеться шукати додатковий заробіток, і особливо це торкнеться сімейних Стрільців.

Одиноким в даному питанні буде простіше, – тим більше, що січень місяць не обіцяє романтичних зустрічей і любовних побачень.

Гороскоп на січень 2020 року  радить Стрільцям звернути увагу на своє здоров’я, – можуть виникнути проблеми, коли нагадають про себе хронічні захворювання суглобів. Також бажано стежити за своїм артеріальним тиском. Автовласникам в січні потрібно бути дуже уважними на дорогах.

Козеріг

Знаку Зодіаку Козеріг колись рекомендували – в січні 2020 року доведеться постійно діяти, інакше задумане так і не втілиться в життя. Якщо ж проявити активність, то кар’єра піде в гору, колеги у всьому підтримають. У січні Козерогів чекають незаплановані великі витрати, але гроші як швидко підуть, так і швидко прийдуть, причому в більшій кількості.

Сімейним Козерогам потрібно зайнятися будівництвом відносин, тим більше, що фундамент вже закладено, тому рекомендується додати в шлюб іскорку пристрасті, емоцій і сентиментальності, інакше монотонність і нудьга просто з’їдять багаторічні відносини.

Жінкам-Козерогам необхідно запланувати на січень відвідування гінеколога, чоловікам – обов’язково відвідати стоматолога.

Водолій

У січні 2020 року Водолій буде крутитися, як білка в колесі – потрібно буде допомогти рідним, колегам і друзям, а також вирішити і власні проблеми, – аж надто багато їх буде.

Через такий  режим до середині січня у Водоліїв з’явиться відчуття виснаження і нервового зриву – доведеться звертатися за допомогою до психолога.

Зате в любовних відносинах повна гармонія – кохана людина завжди поруч, підтримує і морально, і матеріально, хоча з фінансами у Водоліїв в січні буде і так все відмінно. З’явиться навіть можливість відкласти пристойну суму на покупку своєї мрії, а якщо ризикнути і взяти в борг у заможних приятелів або кредит у банку, то можна буде придбати бажане вже в кінці місяця.

Риби

У січні 2020 року представників знака Зодіаку Риби чекають небувалі перспективи на роботі, але за однієї умови, що вони будуть працювати з ранку до ночі. Начальство оцінить такий ентузіазм по достоїнству – очікується підвищення окладу, а також премія, сума якої приємно здивує. Якщо є бажання, то можна навіть відкрити свій бізнес, і він швидко піде в гору.

Риби в січні місяці за службовим обов’язком будуть багато часу перебувати в дорозі, де самотні представники цього знака і зустрінуть любов всього свого життя. Для сімейних ж постійні відрядження – шанс обзавестися корисними знайомствами.

Головне для Риб, живучи в такому режимі, не забувати про своє здоров’я – давати собі можливість відпочивати, інакше можна довести себе і до нервового виснаження.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *