Home / Дозвілля / Гороскоп на червень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на червень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Початок червня – дуже складний період для всіх знаків зодіаку. У цей час багато людей не захочуть слідувати раніше укладеним домовленостям, тому що стане дуже складно виконувати взяті на себе зобов’язання. У деяких взагалі з’явиться бажання розірвати дружні або трудові відносини. Тому, пропонуємо докладний гороскоп на червень 2018 року для всіх знаків зодіаку.

Гороскоп на червень 2018 року

Гороскоп на червень 2018 року для всіх знаків зодіаку

У другій половині місяця ситуація почне прояснюватися, тому відкладіть всі важливі плани і справи на цей час. В кінці місяця буде відчуватися приплив енергії і оптимізму. Більшості людей в останній тиждень червня вийде звільнитися від старих зобов’язань, розірвати непотрібні відносини, які давно обтяжували, і відчути себе максимально вільними і щасливими.

Овен

Початок місяця – сприятливий час для вирішення важливих проблем. Ті, від кого залежить ваша доля, не зможуть відмовити вам. 4-7-го варто перебувати в колі рідних тільки в тому випадку, якщо в сім’ї панує повне взаєморозуміння. В іншому випадку постарайтеся приходити додому пізніше, а йти раніше.

Якщо в третій декаді місяця ви випадково зустрінетеся з колишнім однокласником, обов’язково обміняйтеся телефонами. Не виключено, що незабаром ви опинитеся корисними один одному.

У цьому місяці вам варто побоюватися необачних рішень, складно також буде пояснити оточуючим підгрунтя ваших вчинків. Зірки не радять сумувати, тільки за допомогою оптимізму ви зможете домогтися бажаного.

Якщо почнете сумніватися в собі, концентруватися на промахах і недоліках, конкуренти вас переграють. Розкриття таємниці може розвести вас з партнером, якщо союз неміцний. Для пар, які прожили разом вже багато років, цей період буде дуже сприятливим, дозволить повернути відносинам палкість почуттів. У сфері здоров’я проблем не передбачається, можливі тільки алергічні реакції.

Сприятливі дні: 1, 5, 6, 8, 12, 24, 27

Несприятливі дні: 7, 9, 14, 15, 17, 18, 25

Тілець

Якщо на початку періоду кохана людина буде край незговорливою, злою і дратівливою, не поспішайте заспокоювати його, демонструвати своє кохання і відданість. Навпаки, частіше затримуйтеся на роботі і робіть вигляд, що у вас все прекрасно.

В середині червня на роботі реалізується дуже багато що із задуманого. Довіряйте колегам-ракам: вони не тільки не обдурять вас, але і поділяться дуже важливою інформацією, яка стане в нагоді вам в самий найближчий час.

У цьому місяці зірки радять вам цінувати стабільність свого становища, зосередити зусилля на тому, щоб розвивати вже існуючі проекти, а не витати в хмарах фантазії. Одиноким Тільцям слід бути сміливішими, кувати щастя своїми руками.

Якщо не цікавить вас, не проявляє ініціативи, це не означає, що він проти відносин, і дуже скоро ви в цьому переконаєтеся. Не слухайте порад доброзичливців, в особистому житті варто зараз покладатися тільки на власний досвід. Швидше за все, доведеться терміново віддати борги, але це не вплине на фінансову стабільність.

Сприятливі дні: 6, 8, 10, 15, 20, 23, 27

Несприятливі дні: 2, 7, 9, 12, 19, 23, 25

Близнюки

На початку місяця сидіть тихіше води, нижче трави. Необдумане висловлювання може привести до серйозної сварки з близькою людиною і краху спільних планів. На середину червня припаде пік ділової активності.

Якщо є бажання змінити роботу, робіть з 10 по 20 червня. В кінці місяця будьте уважні при роботі з фінансовими документами. Великий ризик зробити прикру помилку. 28-30-го, приділяйте максимум уваги своєму здоров’ю. Відмовтеся від жирної і гострої їжі, алкоголю.

Гороскоп на червень 2018 року радить, що у цьому місяці ви змусите рахуватися зі своєю думкою не тільки друзів, але й ворогів. Напір, рішучість, яскравість прояви будуть обов’язковими супутниками вашого успіху.

Вас буде підстьобувати, надихати ціла армія шанувальників, ви не зможете обдурити їх очікування. Будьте уважні, вам можуть нашкодити інтриги і заздрість, не розкривайте свої задуми недругам. А ось близькі будуть прекрасними порадниками, варто орієнтуватися на їх думку.

Гороскоп на червень 2018 року рекомендує постаратися прикрасити життя коханої людини яскравими змінами, тим більше коштів на них буде достатньо.

Сприятливі дні: 4, 5, 10, 11, 22, 24, 27

Несприятливі дні: 3, 7, 12, 15, 16, 21, 25

Рак

Постарайтеся перетворити своїх недругів в приятелів або хоча б однодумців. Тільки так ви зможете відучити їх плести за вашою спиною інтриги і шкодити вам. З близькими родичами (і особливо з дітьми) поводьтеся суворіше і рішучіше, ніж зазвичай. В іншому випадку вони сядуть вам на голову.

1-10 червня ваші професійні якості будуть особливо затребувані і оцінені по достоїнству. В середині місяця сміливо просіть шефа про надбавку до зарплати або про підвищення.

Вам в цьому місяці вдасться стати в колективі неформальним лідером. Саме від вашої думки буде залежати розвиток важливих процесів, і ви зможете з вигодою для себе цим скористатися, але вчасно приховати. Не мстіть переможеним, їх розташування може вам знадобитися незабаром для поліпшення матеріального становища.

В особистому житті можливий яскравий спалах кохання, якщо ви до цього не зустрічалися з цим почуттям. А сімейним Ракам варто вирушити разом у подорож, це буде просто незабутній відпочинок. Фінансова сфера може постраждати через бажання витрачати гроші напоказ, смітити грошима.

Сприятливі дні: 1, 3, 8, 10, 13, 20, 21, 28

Несприятливі дні: 2, 7, 12, 21, 23, 25, 29

 Лев

Гороскоп на червень 2018 року рекомендує, що на початку періоду ви будете так активно цікавитися життям близьких, що візьметеся підслуховувати їхні телефонні розмови і перевіряти вміст кишень. Не робіть з мухи слона!

Якщо у дітей з’явилося особисте життя, а чоловік затримується на роботі, це не привід нервувати і вводити найжорстокіший контроль. В середині місяця чекайте гостей: вони нагрянуть раптово і порадують хорошими новинами. В останній тиждень червня не беріться за нові проекти: ні морального, ні матеріального задоволення вони не принесуть.

Вам в цьому місяці доведеться відстоювати свою життєву позицію, боротися за особисте щастя і фінансовий успіх. Не дозволяйте втручатися в любовні історії близьким, а тим більше стороннім людям. А також не поспішайте давати поради самі, інакше вас звинуватять в некомпетентності.

Сварки з коханою людиною тільки розпалять пристрасті. Ви не розлучайтеся, а зрозумійте, наскільки дорогі одне одному. Хтось із представників знака вирішить відкрити власний бізнес. Зірки підтримують таке рішення і обіцяють гідну матеріальну винагороду за сміливість.

Сприятливі дні: 1, 5, 6, 8, 12, 24, 27

Несприятливі дні: 7, 9, 14, 15, 17, 18, 25

Діва

Гороскоп на червень 2018 року радить, що на початку періоду не виключена велика сварка з кимось із родичів або сусідів. Серйозну проблему зірки радять вирішувати в суді, інакше подібна ситуація виникне в майбутньому.

Після 6-го намітяться райдужні перспективи в роботі, але за умови, що ви ладите з керівництвом. Втім, обидві сторони будуть настільки зацікавлені один в одному, що навіть складні відносини помітно покращаться. Чи сподіваєтеся на надбавку до платні? Поговоріть про це з шефом в ближче до кінця місяця.

Вам в цьому місяці належить бути в ролі дипломата і на роботі, і в особистому житті. Успіх може залежати від того, наскільки гнучким і чарівним ви будете. Не потрібно тиснути на керівництво, швидше за все, начальник сам запропонує вам нову посаду або підвищення зарплати, захоплюючись вашими талантами.

Вірогідні нові знайомства. Розпочата любов буде легкою, необтяжливою, вона стрімко увійде у ваше життя, але швидко не закінчиться. Ви можете подарувати один одному багато радості, вступити в шлюб. Велика ймовірність травм, пам’ятайте про це вирушаючи в подорожі.

Сприятливі дні: 6, 8, 10, 15, 20, 23, 27

Несприятливі дні: 2, 7, 9, 12, 19, 23, 25

Терези

Не виключено, що на початку періоду ви ні з того ні з сього перетворитеся на справжнього тирана і монстра, від поведінки якого близькі люди прийдуть в жах. Направте свою енергію в мирне русло: займіться плаванням, музикою, походіть в тренажерний зал. Якщо не допоможе і це, знайдіть собі підробіток, вам це піде на користь.

В середині червня великою буде спокуса висловити недоброзичливцям правду-матку в обличчя. Не піддавайтеся спокусі, цим ви тільки загострите конфлікт.

Характерна для вас подвійність в цьому місяці може в першу чергу проявитися в роботі і кар’єрі. Ви будете бажати просування, підвищення, збільшення прибутку або зарплати, але сумніватися у власних силах, затягувати рішення.

Гороскоп на червень 2018 року радить заручитися підтримкою людини, якій ви довіряєте. Не загострюйте відносини з коханою людиною, в цей час можна довести ситуацію до розриву. Не дозволяйте близьким людям використовувати вас. Не забувайте відпочивати, великі психологічні навантаження можуть сильно нашкодити здоров’ю.

Сприятливі дні: 4, 5, 10, 11, 22, 24, 27

Несприятливі дні: 3, 7, 12, 15, 16, 21, 25

Скорпіон

Гороскоп на червень 2018 року радить, що 1-5 червня ретельно стежте за своїм здоров’ям. Якщо самопочуття погіршиться, не займайтеся самолікуванням, а негайно зверніться до лікаря. 10-20-го удача буде супроводжувати вам у всьому. Не пропустіть цей час. Приступайте до реалізації найнеймовірніших проектів, ризикуйте, мрійте: вам вдасться все! В останні дні періоду частіше бувайте на людях

Саме в ці дні шанс завести вигідне ділове знайомство, а також зустріти свою половинку великий як ніколи.

Ви в цьому місяці можете відчувати себе в ролі шахового гравця, який змушений прораховувати кожен наступний крок за себе і за супротивника. Але саме ця політика допоможе вам добитися успіху. Не варто ні з ким бути особливо відвертими, а ось чужі секрети вам буде призначено розкрити.

Можливо, ви станете джерелом розбіжностей між людьми, наприклад, вашої уваги будуть домагатися одразу двоє людей, або конкуруюча фірма захоче вас переманити. Ви зможете скористатися слушним моментом з вигодою для себе. Вірогідні великі придбання, і ви не будете відчувати себе обмеженим в засобах.

Сприятливі дні: 1, 3, 8, 10, 13, 20, 21, 28

Несприятливі дні: 2, 7, 12, 21, 23, 25, 29

Стрілець

З 1 по 10 червня доля буде відчувати вас на міцність, підносячи один сюрприз за іншим. Будьте зібрані, обмірковуйте кожен свій крок і скажіть категоричне ні легковажності. Тільки так ви зможете обійти всі підводні рифи і вийти з непростої ситуації переможцем.

Зате в середині місяця зірки будуть схвалювати будь-яку вашу ініціативу. Починайте свою справу, робіть великі покупки, приступайте до ремонту, активно шукайте другу половину (якщо самотні).

Вам в цьому місяці важливо пам’ятати, що ціна успіху іноді буває непомірно високою. Цілком ймовірно, що вам запропонують нову посаду або роботу, але варто розуміти, що погоджуючись на них, ви просто втратите час на особисте життя.

Відносини з близькими можуть сильно погіршитися, а здоров’я похитнеться від такого навантаження. Тільки в другій половині липня напруга спаде. А поки доведеться битися з проблемами, робити непростий вибір. Розпочаті любовні історії будуть неміцними через те, що ви спочатку домалюєте образ людини до ідеальної, а потім розчаруєтеся в ньому.

Сприятливі дні: 1, 5, 6, 8, 12, 24, 27

Несприятливі дні: 7, 9, 14, 15, 17, 18, 25

Козеріг

Якщо доля розпорядиться так, що багато чого доведеться почати з нуля, не лякайтеся: за підтримки Тельців і Левів ви звернете гори. Але, перш ніж прийняти рішення, звіртеся з зірками: 1-8-го вони будуть проти радикальних змін, 9-13-го – за них.

Не виключено, що 15-25-го червня ваші стосунки з коханою людиною стануть прохолодними. Не турбуйтеся через це, через кілька днів все повернеться на круги своя. В кінці місяця не вступайте в суперечку з Терезами.

Гороскоп на червень 2018 року  рекомендує, що Ваш успіх в цьому місяці буде залежати від швидкої реакції, кмітливості, спритності. Постарайтеся використовувати потрібні зв’язки, лавірувати, вести кілька справ одночасно. Розчарування чекає тільки упертих і важких на підйом людей.

Якщо для розвитку бізнесу, кар’єри потрібна поїздка, навчання, освоєння нових технологій, варто все це організувати. Складнощі можуть виникнути в спілкуванні з дитиною. Ви відчуєте, що ваше чадо намагається маніпулювати вами, вимагає нездійсненного. Доведеться закликати його до порядку. Можлива подорож за кордон.

Сприятливі дні: 6, 8, 10, 15, 20, 23, 27

Несприятливі дні: 2, 7, 9, 12, 19, 23, 25

Водолій

У перший тиждень періоду не починайте нових справ і не будуйте планів: зараз для марш-кидка не найвдаліший час. Краще доробіть все розпочате виправте помилки, поверніть борги. В середині місяця збираєте сили, не будете робити, на знос.

В іншому випадку проблем зі здоров’ям уникнути не вдасться. В кінці місяця не відмовляйте собі ні в яких задоволеннях: поїдьте з друзями за місто, купіть собі улюблені страви або обнови. Нині зірки дають на це добро.

У цьому місяці події можуть провокувати вас на сильні емоційні сплески, необдумані вчинки. Помилки будуть пов’язані тільки з поспішністю. Тому якщо ви вирішили змінити роботу – варто ще раз все зважити, якщо плануєте шлюб – ще раз перевірте свої почуття.

Єдине, в чому ви точно не помилитеся – це навчання і поїздки. У сімейних Водоліїв ці події будуть стосуватися обох подружжя і зміцнять відносини. У фінансових питаннях варто бути консерватором. Намагайтеся більше економити, тільки так вам вдасться зберегти стабільність.

Сприятливі дні: 4, 5, 10, 11, 22, 24, 27

Несприятливі дні: 3, 7, 12, 15, 16, 21, 25

Риби

Гороскоп на червень 2018 року рекомендує , що вирішуючи проблеми, які виникли вдома або на роботі об’єднайте зусилля з іншими людьми, народженим під знаком Риб. Цей тандем дозволить вам добитися неймовірних успіхів. Незважаючи на те, що на початку місяця кохана людина буде вкрай пасивною, не поспішайте робити висновки.

Після 10-го числа він візьме ініціативу в свої руки, вам же залишиться лише радіти і дивуватися змінам. В кінці червня велика ймовірність накликати на себе гнів начальства. Робіть все від вас залежне, щоб не допустити цього.

У цьому місяці вам ні в якому разі не варто ризикувати грошима. Азартні ігри, необдумані покупки вас можуть просто розорити. Не поспішайте вносити кошти в нерухомість, підписувати фінансові документи. На роботі настає період нестабільності, і це відіб’ється на рівні доходів.

А ось особисте життя вас порадує. Наприклад, ви визначитеся з вибором, вирішите одружитися, обзаведетеся спільним домом. Вас чекають великі розтрати, що стосуються будинку, сім’ї. Поїздки краще планувати на липень.

Сприятливі дні: 1, 5, 8, 15, 20, 24, 27

Несприятливі дні: 6, 9, 12, 16, 23, 25


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *