Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Ходьба задом наперед, дог-фітнес і інші кумедні способи схуднути

Ходьба задом наперед, дог-фітнес і інші кумедні способи схуднути

Дієта, постійні обмеження, фітнес за розкладом … – життя худіючих дівчат не так веселе. А що, якщо спробувати хоча б іноді розслабитися і отримати заряд оптимізму і гумору, при цьому з користю для фігури?

Фітнес з собакою

У вас є собака? Тоді ви можете зайнятися популярними напрямками фітнесу сьогодні, де заняття проводяться з домашнім питомцем. У них навіть з’явилася власна назва дог-фітнес, від англійського слова «собака» – собака. Енергії у собак так багато, що вам доведеться постаратися, щоб бігати і стрибати нарівні з ними.

• Фрісбі. Словом «фрісбі» називають всі види активності з літаючою тарілкою. Але, погодьтеся, у сучасних зайнятих людей не завжди є можливість мати компаньйона або навіть цілу команду компаньйонів для спільної гри з літаючою тарілкою. Собака ж не вимагає складання особливого розкладу. З нею можна виходити погуляти тоді, коли у вас є вільний час. Фрісбі з собакою зараз дуже популярно у худіючих: між іншим, можна спалити близько 100 калорій всього за 30 хвилин гри. Спеціальних правил для аматорського фрісбі не існує, треба просто максимально задіяти «тарілку» у своїх іграх з собакою: ловити, кидати, бігати. Хоча є й змагання для більш просунутих господарів і собак.

• Дога. Це йога з собакою. По-перше, досягається кращий контакт зі своїм питомцем. А по-друге, виходить більш активна і ненудна йога. Вправи чергуються: спочатку господар допомагає собаці виконувати різні асани, наприклад, стійку на задніх лапах або, навпаки, на передніх. А потім господар виконує свої асани, а собака стає свого роду реквізитом. Наприклад, можна спробувати утримувати собачку на плечах навколо шиї або на стегні. Багато власників собак в Європі в захваті від нової йоги. Питомець стає справжнім другом і партнером, а заняття перетворюються на цікаве дійство з елементами дресирування.

Обруч

Про хула хуп розповідати нікому не треба. Ця забава супроводжувала багатьох дівчаток в дитинстві. Але і в дорослому віці не варто забувати про обручі. Адже він допомагає спалювати 600 калорій на годину! Звичайно, зовсім не весело всю годину крутити цю штуку, але хвилин 15-20 вистачити може в день і для бадьорості ефекту схуднення.

Новачкам можна порадити більш важкий обруч, бо його легше відчути і змусити крутитися навколо тіла. Але з часом обов’язково переходите на легкі варіанти. Чим легше обруч, тим важче змусити його обертатися, і тим більше калорій це заняття спалює.

Боква

Англійською це Bokwa. При заняттях боквою потрібно намагатися ногами намалювати певні букви і цифри. Можна навіть зізнатися в коханні або намалювати ногами «сердечки» або смайлики. А щоб навчання боквою полегшити, все це потрібно робити в ритмі танцю.

Заняття зміцнюють щиколотки і ноги. За 40-хвилинну сесію спалюється близько 1200 калорій і стають пружними майже всі м’язи. Вік для тренувань не перешкода, боква підходить для жінок і чоловіків абсолютно будь-якого покоління. Заняття проводяться під популярну сучасну танцювальну музику.

Чому люди малюють на паркеті букви і цифри? Це легше, ніж запам’ятовувати рахунок кроків і ритм традиційного танцю, які практикуються в танцювальних фітнес-програмах. На заняттях слід просто відчувати музику і вільно переміщатися, слідуючи зрозумілому «малюнку» танцю. Ніякої хореографії, ніяких інструкторів – боква проста.

Біг і ходьба задом наперед

На перший погляд, це абсолютно марне заняття – ходити і навіть бігати спиною вперед. Але не поспішайте з висновками! Ходьбою задом наперед зараз із задоволенням займаються в Європі і Японії. Напрямок фітнесу називається зворотний біг, у нього багато прихильників по всьому світу.

Виявляється, переваг у реверс-раннінг багато. І головне – ефективність тренувань. 100 кроків спиною вперед спалюють стільки ж калорій, скільки спалює 1000 кроків звичайної ходьби. Основна складність – біг спиною вперед може бути небезпечним, тому що ви не бачите перешкод. Для таких занять потрібні перевірені траси або помічник. Проте популярність таких занять настільки зростає, що вже є змагання зі спринту і навіть марафони.

Фітнес та відеоігри

Сидіти біля комп’ютера не доведеться. Ви просто стаєте дійовою особою відеогри. На тіло розміщуються датчики рухів (на ноги і руки). Ваш персонаж у віртуальному просторі буде повторювати всі ваші дії. Фітнес-відеоігри – це не стрілялки та бродилки, а рухливі ігри типу волейболу, тенісу та ін

Для такого фітнесу і спеціальні ігрові приставки і нескладне обладнання. Найпопулярніші консолі для фітнес-ігор -Xbox 360 Kinect Fitness и Nintendo Wii Fit Plus. Тобто доведеться купити таку нехитру ігрову приставку або пристосувати вже наявну у вас за допомогою спеціальних джойстиків-датчиків.

Займатися можна поодинці, але веселіше це робити удвох або великою командою.

Стрип-аеробіка

Можливо, ви відразу намалюєте собі в голові щось непристойне або навіть розпусне. Це не так. Стрип-аеробіка передбачає, звичайно, сексуальні і спокусливі рухи, але це далеко не стриптиз. Люди на заняттях не оголювались повністю. На тренування вони надягають шар одягу, який знімають під музику. Але залишаються при цьому в трико і футболці.

Стрип-аеробіка – це, швидше, стилізація під стриптиз, весела і пустотлива. Іноді навіть переходить у пародію на рухи стриптизерів. Стрип-аеробікою можна займатися поодинці за-курсом DVD, або у фітнес клубі. При організованих заняттях можна вибрати виключно жіночий клас або змішаний.

Фітнес з караоке

Це ще один кумедний спосіб схуднути. Йдеться про суміщення занять на тренажерах з гучним співом. Адже для того, щоб одночасно крутити педалі і співати, потрібно уважно стежити за диханням і ритмами биття серця. У результаті тренування виходить і цікавим, і більш здоровим для серця. Інструктори вважають, що дуже хорошого результату можна добитися в заняттях групою: хоровий спів взагалі благотворно впливає на всі функції людини. Але більш сором’язливі можуть попрактикуватися вдома.


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.