Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Хлоргексидин від прищів. Лікування прищів Хлоргексидином

Хлоргексидин від прищів. Лікування прищів Хлоргексидином

Лікування прищів – проблема, яка не зникає разом з перехідним віком у багатьох дівчат.

І ось тоді-то і починаються справжні пошуки ефективного засобу, який допоможе усунути прищі.

У хід йдуть знання і практика, поради подруг і досвід минулих поколінь. Але найчастіше якесь вибраний засіб допомагає частково, або перестає надавати потрібний вплив через певний проміжок часу. І доводиться знову заглиблюватися в пошуки відповідного продукту.

Сьогодні Енциклопедія Краси вирішила познайомити Вас з черговою знахідкою – хлоргексидином, який стали застосовувати від прищів зовсім недавно.

Що це за засіб, на чому заснована ефективність хлоргексидину, і як застосовують його від прищів в домашніх умовах, – читайте в сьогоднішній статті.

Хлоргексидин від прищів: що це таке?

Хлоргексидин – медичний препарат, що є антибактеріальний і антисептичний розчин, який можна застосовувати в хірургії для стерилізації, а також в деяких інших областях медицини як протизапальний засіб.

Препарат має високу активність відносно паразитичних грибків і мікроорганізмів, у тому числі і тих, які можуть бути причиною утворення прищів.

Але навіть якщо хлоргесидин від прищів виявляється малоефективним в застосуванні, він завжди залишається якісним антимікробним препаратом, який допомагає зупинити запальний процес на ранніх стадіях, не допускаючи нагноєння і розростання області прищів.

Як застосовують хлоргексидин від прищів?

Для позбавлення від прищів, а також якнайшвидшого загоєння запального процесу на шкірі, хлоргексидин застосовують у вигляді компресу.

Водним розчином хлоргексидину просочують ватний диск ( або шматочок марлі ) і прикладають на 1-2 хвилини до ураженої ділянки шкіри. Таку процедуру виконують не часто – максимум 2-3 рази на день протягом 3-5 днів.

Даний засіб ефективно і в комплексній терапії. Наприклад, не зайвим буде дотримання дієти від прищів, і лікування, спрямоване на усунення істинної причини їх утворення ( корекція гормонального фону, нормалізація роботи шлунково -кишкового тракту, нормалізація роботи сальних залоз, якісне очищення і правильний догляд за шкірою).

Застосовуючи даний засіб, шкіру рекомендують попередньо очистити, використовуючи скраб або молочко для вмивання, і тільки після того наносити препарат.

У домашніх умовах можна спробувати застосовувати хлоргексидин у складі лікувальних масок, додаючи 2-5 крапель препарату в приготовлену суміш.

Важливо! Використовуючи цей засіб в домашніх рецептах, не забувайте застосовувати маски точково, впливаючи виключно на проблемні ділянки шкіри, а протирати обличчя хлоргексидином не варто.

Хлоргексидин від прищів: запобіжні заходи

Хлоргексидин доступний в аптеках міста за невисокою ціною, у зв’язку з чим приваблюємо покупця переконатися в його впливі на власному досвіді.

Але слід пам’ятати: застосовуючи цей препарат для лікування прищів самостійно, потрібно дотримуватися обережності, використовуючи його тільки точково, і не перевищуючи дозувань. В іншому випадку можливі пересихання шкіри, свербіж, дерматити, одним словом, результат застосування препарату не виправдає Ваших очікувань .

Чутлива шкіра, а також схильність до алергічних реакцій шкірного покриву є протипоказанням до використання хлоргексидину від прищів.

Хлоргексидин від прищів : протипоказання

Препарат протипоказаний в період вагітності та годування груддю, а також при наявності алергічний висипки, та / або дерматиту. Дитяча шкіра – також у списку заборонених до застосування для хлоргексидину.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *