Home / Здоров'я / Здорове харчування / Глауберова сіль для схуднення: рецепти

Глауберова сіль для схуднення: рецепти

Сульфат натрію або друга назва глауберова сіль, є відкриттям знаменитого німецького вченого Глаубера. Тому вона отримала назву від імені свого творця. Глауберова сіль отримала своє широке застосування в медичній практиці, її відносять до категорії засобів, що мають потужні проносні властивості. Глауберову сіль зазвичай медики призначають людям при різних отруєннях, захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів.

Глауберова сіль для схуднення

Глауберова сільВикористання глауберової солі сприяє виведенню з організму людини шкідливих шлаків і накопичених токсинів разом з відходами життєдіяльності організму людини.

Також глауберова сіль має і зовнішнє застосування, в такому разі її застосування сприяє очищенню ороговілого шару епідермісу.
У медичній практиці були часті випадки, коли глауберової сіль виводила з організму від двох до чотирьох літрів зайвої рідини, внаслідок чого людина, стаючи на ваги, відразу ж помічала різке зниження маси тіла.

Але, ніколи не варто забувати, що глауберова сіль є сильним проносним засобом. Тому, щоб уникнути зневоднення організму, слід одночасно випивати велику кількість рідини. Якщо Ви прийняли рішення використовувати глауберову сіль в цілях очищення організму, то в той же  день вживання їжі суворо протипоказано. Фахівці-дієтологи рекомендують саме в той день, в який Ви будете займатися очищенням організму, свою перевагу віддавати спеціальному соку, який готується за особливим, зовсім нескладним рецептом.

Глауберова сіль для схуднення: рецепти

Необхідно приготувати фреш з наступного набору фруктів:

чотирьох свіжих грейпфрутів;
двох великих лимонів;
трьох апельсинів.

Отриманий корисний вітамінний напій слід розвести фільтрованою водою в пропорції 1:1. У кінцевому результаті Ви отримаєте близько чотирьох літрів цілющого соку.

Використання глауберової солі з метою схуднення не дуже складне у виконанні.

Для цього з самого ранку, не приймаючи будь-якої їжі, потрібно випити одну склянку води, в якому розчинена одна столова ложка глауберової солі. Після цього, рівно через 30 хвилин починайте пити напій, рецепт якого дано вище. Його слід пити по 2-3 ковтки кожні 30 хвилин протягом всього дня. Перед нічним сном проведіть процедуру очищення кишечника, користуючись клізмою. У двох літрах теплої кип’яченої води ретельно розмішайте сік одного-двох лимонів, цією сумішшю Ви зможете добре очистити кишечник від накопичених токсинів і шлаків. Такі процедури потрібно виконувати рівно три дні, не роблячи навмисних перерв. На четвертий день вже включайте в свій раціон свіжі овочеві соки, з п’ятого дня дозволяється вживати в їжу свіжі сирі овочі і фрукти.

Варто відзначити, що багато людей після таких заходів очищення глауберовою сіллю, відчувають припливи слабкості і запаморочення. У високій ефективності схуднення за допомогою глауберової солі ви переконаєтеся протягом 5-7 днів і зрозумієте, що позбулися зайвих кілограмів за рахунок виведення з організму зайвої рідини.


Check Also

Білкова їжа – для схуднення і здорового харчування

Сьогодні модною темою різних ток-шоу, де говорять про здоров’я, є білкова їжа. Список продуктів, в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *