Головна » Твоя краса » Тіло » Гірчична ванна для схуднення

Гірчична ванна для схуднення

Гірчиця, дуже улюблена багатьма гостра приправа, володіє цілим рядом корисних властивостей, завдяки яким вона знайшла широке застосування в медицині і косметології. Гірчичний порошок містить специфічні ефірні масла, які активно впливають на нервові закінчення шкіри і викликають розширення судин, поліпшення кровообігу і лімфовідтоку, відкриття пор, виведення з клітин різних токсинів і шлаків.

Як приготувати гірчичну ванну для схуднення?

Гірчична ванна для схуднення

Що стосується гірчичних ванн для тіла, то, впливаючи на всю поверхню шкіри, гірчиця, насамперед, допомагає схуднути. Такий чудовий ефект пов’язаний з відтоком рідини по лімфатичної системи і загальним поліпшенням кровообігу.

Для гірчичної ванни використовують від 100 до 200 грам порошку гірчиці – починають, як правило, з меншої кількості, поступово збільшуючи його. Попередньо порошок розчиняють у невеликій кількості води до однорідності, а потім додають його у ванну з температурою води до 38° С.

Як приймати гірчичну ванну для схуднення?

Щоб уникнути подразнення чутливих областей тіла (зовнішніх статевих органів, сосків) гірчичні ванни приймають у білизні або ж змазують ці зони вазеліном або будь-яким жирним кремом.
За годину до і годину після прийняття гірчичної ванни не слід приймати їжу.
У ванну занурюються на 10 – 20 хвилин, до області серця, орієнтуючись при цьому на власні відчуття – відчуття печіння має бути помірним. Після чого приймають теплий душ, не використовуючи мило, наносять на шкіру зволожуюче молочко або крем і надягають теплу піжаму. Як і гірчичні ванни для ніг, гірчичні ванни для тіла роблять зазвичай на ніч, і після них лягають спати.
Гірчичні ванни за рахунок зігріваючого ефекту добре розслабляють і дарують міцний сон. Крім того, вони мають заспокійливу дію, знімають стрес, полегшують болі в м’язах і суглобах.
Курс гірчичних ванн для схуднення становить від 10 до 12 процедур. Їх роблять через день, часто чергуючи з сольовими, молочними, трав’яними ваннами.

Гірчична ванна: запобіжні заходи.

Гірчиця – активна і сильнодіюча речовина, тому застосування гірчичних ванн категорично протипоказано при вагітності, шкірних, гінекологічних захворюваннях, захворюваннях серцево-судинної системи, лихоманці.

Перед першим використанням рекомендується перевіряти чутливість шкіри до гірчиці – щіпку порошку розбавляють водою і наносять на ліктьовий згин, змивають і простежують реакцію протягом доби. За цей час легке почервоніння і печіння повинно зникнути.

Таким чином, гірчичні ванни для тіла корисні тим, що вони оздоровлюють і зміцнюють організм, поліпшують самопочуття і сприяють схудненню.

Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *