Home / Твоя краса / Тіло / Гірчична ванна для схуднення

Гірчична ванна для схуднення

Гірчиця, дуже улюблена багатьма гостра приправа, володіє цілим рядом корисних властивостей, завдяки яким вона знайшла широке застосування в медицині і косметології. Гірчичний порошок містить специфічні ефірні масла, які активно впливають на нервові закінчення шкіри і викликають розширення судин, поліпшення кровообігу і лімфовідтоку, відкриття пор, виведення з клітин різних токсинів і шлаків.

Як приготувати гірчичну ванну для схуднення?

Гірчична ванна для схуднення

Що стосується гірчичних ванн для тіла, то, впливаючи на всю поверхню шкіри, гірчиця, насамперед, допомагає схуднути. Такий чудовий ефект пов’язаний з відтоком рідини по лімфатичної системи і загальним поліпшенням кровообігу.

Для гірчичної ванни використовують від 100 до 200 грам порошку гірчиці – починають, як правило, з меншої кількості, поступово збільшуючи його. Попередньо порошок розчиняють у невеликій кількості води до однорідності, а потім додають його у ванну з температурою води до 38° С.

Як приймати гірчичну ванну для схуднення?

Щоб уникнути подразнення чутливих областей тіла (зовнішніх статевих органів, сосків) гірчичні ванни приймають у білизні або ж змазують ці зони вазеліном або будь-яким жирним кремом.
За годину до і годину після прийняття гірчичної ванни не слід приймати їжу.
У ванну занурюються на 10 – 20 хвилин, до області серця, орієнтуючись при цьому на власні відчуття – відчуття печіння має бути помірним. Після чого приймають теплий душ, не використовуючи мило, наносять на шкіру зволожуюче молочко або крем і надягають теплу піжаму. Як і гірчичні ванни для ніг, гірчичні ванни для тіла роблять зазвичай на ніч, і після них лягають спати.
Гірчичні ванни за рахунок зігріваючого ефекту добре розслабляють і дарують міцний сон. Крім того, вони мають заспокійливу дію, знімають стрес, полегшують болі в м’язах і суглобах.
Курс гірчичних ванн для схуднення становить від 10 до 12 процедур. Їх роблять через день, часто чергуючи з сольовими, молочними, трав’яними ваннами.

Гірчична ванна: запобіжні заходи.

Гірчиця – активна і сильнодіюча речовина, тому застосування гірчичних ванн категорично протипоказано при вагітності, шкірних, гінекологічних захворюваннях, захворюваннях серцево-судинної системи, лихоманці.

Перед першим використанням рекомендується перевіряти чутливість шкіри до гірчиці – щіпку порошку розбавляють водою і наносять на ліктьовий згин, змивають і простежують реакцію протягом доби. За цей час легке почервоніння і печіння повинно зникнути.

Таким чином, гірчичні ванни для тіла корисні тим, що вони оздоровлюють і зміцнюють організм, поліпшують самопочуття і сприяють схудненню.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.