Home / Активний спосіб життя / Гімнастика / Гімнастика для обличчя Керол Мадджіо – шлях до молодості і краси

Гімнастика для обличчя Керол Мадджіо – шлях до молодості і краси

Будь-яку жінку за 30 в один прекрасний ранок може охопити жах: ось вона помітила першу зморшку, от шкіра вже не так сяє, як в юності, а значить, і старість не за горами. Скільки не звучала б втішна думка про те, що головне – відчуття молодості в душі, настільки явні зміни обличчя приводять нас у зневіру.

Приблизно ті ж думки одного разу відвідали американського косметолога Керол Мадджіо. Майстер своєї справи, вона була в курсі останніх новинок у сфері догляду за шкірою і омолодження, ясна річ, застосовувала подібні засоби і сама. Тому перші помітні зміни вона виявила досить пізно, в її 38 років, хоча багато хто стикається з проблемою старіння шкіри обличчя і раніше. Як там не було, але саме Керол задумалася над питанням: як можна зберегти молодість і гнучкість тіла за допомогою регулярних тренувань, чому не можна домогтися того ж ефекту, потрібна тільки спеціальна омолоджуюча гімнастика для обличчя. До речі, її ще називають «скульптурна гімнастика», фейсформінг, фейсбілдінг.

Керол стала посилено спостерігати і проводити експерименти, пробуючи дію вправ на собі. Поступово була створена авторська гімнастика для обличчя Керол Мадджіо, до якої увійшли найефективніші вправи. До слова сказати, найкращою рекламою методики стала вона сама: досить поглянути на фотографії її в ті часи і на те, як вона виглядає зараз. Здається, вона навіть помолодшала.

Гімнастика для обличчя Керол Мадджіо: провідні принципи занять

Для початку Керол визначила основні ознаки старіння, які можна виявити на обличчі:

Набряклі, опущені повіки.
Зміна форми носа.
Тонкі, зневоднені губи.
Навислі брови.
Опущені, що втратили пружність щоки.
Нечіткі лінії підборіддя.
В’яла шкіра на шиї.

Гімнастика для обличчя Керол Мадджіо

Омолоджуюча гімнастика для обличчя включає 14 основних вправ, кожна з яких спрямована на усунення одного з косметичних дефектів.

Регулярно займаючись по 10-15 хвилин щодня, вже через 10 днів можна помітити перші зміни у своїй зовнішності, причому мова йде не тільки про зміцнення м’язів і ефекті омолодження. але і про корекцію обличчя – можна трохи вкоротити ніс, підняти брови і т.д. Є також спеціальний комплекс для виконання на робочому місці або в машині.

Якщо ви вже освоїли базові вправи, тоді варто переходити до просунутого курсу, який складається з 9 ускладнених вправ. Це більш складна для виконання гімнастика для обличчя, відеоуроки у цій частині гімнастики допоможуть вам її освоїти набагато краще, ніж сама книга.

Керол пропонує періодично робити фото свого обличчя в профіль і фас, щоб можна було об’єктивно оцінити результати гімнастики.
Автор методики виділяє 4 фактора успіху:

Виконувати вправи потрібно сидячи, в певній позі, напружуючи м’язи ніг і втягуючи живіт.

Для отримання результату потрібно виконувати вправи до відчуття печіння.

Обов’язкова візуалізація: потрібно представляти подумки потік енергії та напружувати м’язи.

Після кожної вправи потрібно розслабляти м’язи, «видуваючи» повітря крізь зімкнуті губи.


Check Also

Ранкова зарядка. Ефективні вправи для виконання вдома

Дізнайтеся, як правильно проводити тренування вранці, щоб відчути приплив бадьорості на весь день і підтримувати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.