Home / Діти / Хелловін свято. Корисна підбірка

Хелловін свято. Корисна підбірка

З настанням похмурої дощової осені так хочеться від душі повеселитися і подуріти. Відмінним приводом для вечірки в колі сім’ї і близьких друзів стане напередодні Дня всіх Святих, який вже багато років традиційно святкують в Америці і багатьох європейських країнах. При бажанні можна відзначити Хелловін свято  вдома, прикрасивши його тематичними дрібничками і на один вечір перевтілившись в харизматичну «нечисть».

Хелловін свято – оформлення інтер’єру

Прикраса будинку на Хелловін – питання дуже важливе, оскільки відповідний антураж буде створювати саме відповідний настрій на вечірці. Можна відштовхуватися від певної тематики, наприклад, цвинтарі або старий будинок з привидами. А можна створити спільний зловісне настрій і прикрасити будинок на Хелловін своїми руками, використовуючи підручні засоби.

З чорного паперу можна вирізати фігурки кажанів, черепа, кісток, чортенят, відьмочок і за допомогою скотча або скріпок прикріпити страхітливі силуети по всьому приміщенню.

Перед тим, як прикрасити будинок на Хелловін, рекомендується заздалегідь запастися світловідбиваючою фарбою: з її допомогою можна прикрасити фігурки, які в темряві будуть таємниче мерехтіти, створюючи потрібний настрій.

З дроту можна дуже швидко змайструвати моторошних павуків і розвісити їх по кутах на павутині, сплетеній із звичайних ниток для в’язання. Непогана ідея – розмалювати білі м’ячики для настільного тенісу, надавши їм вигляд людських очей. Можна організувати невелику метушню і розкидати їх в найнесподіваніших місцях, підсунувши в кишені одягу гостей або ж просто помістити в прозору скляну вазу.

Влаштовуючи Хелловін-вечірку вдома, слід пам’ятати, що традиційно головними кольорами в це свято вважаються помаранчевий і чорний. По можливості необхідно обіграти інтер’єр приміщення в цій колірній гамі. Наприклад, постелити на стіл помаранчеву скатертину і розставити чорний посуд.

Велике значення при оформленні приміщення грає освітлення. Розставлені всюди свічки або ліхтарики стануть чудовою прикрасою на Хелловін.

Насправді існує маса ідей, як відзначити Хелловін вдома, важливо лише трохи пофантазувати і не забути заздалегідь підготуватися до майбутньої вечірки.

Зробити всією сім’єю ліхтар Джека

Традиційно головним символом Хелловіна є ліхтар Джека – вирізане обличчя з гарбуза з страхітливою посмішкою. Зробити такий елемент декору зовсім не складно. Головне – вибрати відповідний  великий  і міцний гарбуз і очистити його від м’якоті. Попросіть дітей намалювати на папері елементи обличчя – очі, ніс і посмішку, вирізати трафарет і обвести його маркером вже на гарбузі, потім нехай хтось із дорослих виріже по контуру. Всередину вставте свічку. Така давно придумана розвага дуже цікава ідея і для дітей, і для дорослих.

Сімейний перегляд «Сімейка Адамс»

Цей серіал просто створений для того, щоб його переглянути на Хелловін. Крім того, в 1991 році зняли повнометражний фільм, так що навіть є з чого вибрати. Сімейка Адамс – сімейна комедія-жахи про нетипову родину, котра проживає в темному старовинному будинку, з павуками, двометровим дворецьким Ларчем і живою рукою в коробці, яку звуть просто «Річ».

Гаманець або життя

Після того, як ви зробили гарбуз і частування, можна відправитися з цими реквізитами до сусідів, з пропозицією покуштувати ваші кулінарні шедеври. І не забудьте про фразу «Гаманець або життя!».

Кращі ворожіння на Хелловін свято вдома на любов і долю

Вважається, що в цей день духи контактують з живими людьми. Тому багато охочих проводять 31 жовтня різні ритуали і обряди. Ворожіння на Хелловін – відмінна можливість незаміжнім дівчатам дізнатися, хто буде їх судженим. Щоб це зробити, пізно ввечері виперіть свою нічну сорочку і вивісьте її сушитися на спинку стільця в тій кімнаті, де ви спите. Вночі вам повинен приснитися суджений, який прийде забрати сорочку. Якщо ж вночі вам так нічого і не приснилося, то в найближчі три роки заміж ви не вийдете.

Прекрасна можливість дізнатися свою долю – ворожіння на Хелловін свято  вдома. Існує багато способів це зробити. Одним з найпростіших буде з’їсти перед сном щось солоне, і в тій же кімнаті де ви спите залишити склянку з водою. Перед сном сказати:

«Суджений прийди, мене водою напій».

Після цього ні з ким не розмовляйте і лягайте спати. Вночі вам повинен приснитися майбутній чоловік.

Ворожіння на Хелловін вдома

Щоб дізнатися, вийдете ви заміж в найближчий рік, знадобиться будь-який перстень, що належить вам. Прив’яжіть до нього нитку і візьміть в праву руку. Тепер слідкуйте за рухом перстня. Якщо воно почало крутитися по колу, то весілля не за горами, якщо ходить з боку в бік, то ще не час. Якщо кільце не рухається, то існує ймовірність, що ви залишитеся старою дівою.

Ворожіння на Хелловін з дзеркалом

Для ворожіння вам знадобляться дзеркало, дві свічки і трохи святої води. У кімнаті ви повинні перебувати на самоті. Поставте на стіл дзеркало. По обидва боки від нього запаліть церковні свічки. Також на стіл поставте ємність зі святою водою.

Вимкніть в кімнаті світло і сядьте перед дзеркалом, уважно вдивляйтеся в відображення. Тепер три рази промовте:

«Свічки тріщать в непроглядній пітьмі,

Зігріваючи мене своїм теплом.

Суджений-ряджений прийди до мене,

Покажи в дзеркало своє обличчя ».

Тепер пильно дивитеся в дзеркало. Незабаром вам привидиться обличчя коханого. Після цього окропіть святою водою дзеркало і прочитайте «Отче наш».

Ворожіння на Хелловін на любов

Якщо ви вже зустріли коханого і бажаєте дізнатися, до чого приведуть ваші відносини в майбутньому і чи дійсно він ваш чоловік по долі, візьміть з ним по горіху і підійдіть до багаття. В один час киньте в багаття горіхи і подивіться, як вони будуть горіти:

якщо тихо, то і життя ваше буде спокійним і безтурботним;

якщо ж почнуть тріщати і спалахувати, то у відносинах будуть скандали і ревнощі, можливо, що ви скоро розлучитеся.

Ще один спосіб дізнатися чи будете ви разом з коханим – це кинути в багаття два каштана і подивитися, куди вони впали. Якщо поруч, то хлопець – ваша доля, окремо – розбіжитеся.

Ворожіння на Хелловін вдома на картах

Щоб дізнатися, як до вас ставиться вподобаний молодий чоловік, візьміть колоду карт. Перетасуйте її і лівою рукою дістаньте будь-яку карту з колоди:

черви – хлопець в вас закоханий;

бубна – ви йому подобаєтеся;

трефа – байдужий;

піка – дратуєте.

Також ви можете поворожити на минуле і майбутнє. Для цього перетасуйте кілька разів колоду з 36 карт. Потім лівою рукою зніміть п’ять верхніх карт, і розкладіть їх на столі сорочками вгору. Примовляючи при цьому: «Для себе, для серця, для будинку, що було, що буде». Так зробіть три рази. Потім зі словами: «Чим серце заспокоїться» дістаньте ще одну карту і відкладіть її окремо. Тепер подивіться значення карт.

Ворожіння на Хеллоуїн з яблуками

Існує кілька способів ворожіння:

Візьміть велике червоне яблуко. Розріжте його на дев’ять частин. Вісім з них з’їжте, а решту киньте через плече, сказавши перед цим: «Суджений стань». Коли будете кидати оберніться, краєм ока ви повинні побачити силует майбутнього обранця.

Опівночі, залишившись одна в темній кімнаті, сядьте перед дзеркалом. Запаліть одну свічку і починайте їсти яблука, дивлячись в відображення. Скажіть: «Суджений-ряджений приходь яблучок покуштувати». Незабаром в дзеркалі ви повинні побачити обличчя чоловіка, який і стане вашим чоловіком. Якщо свічка згасне або впаде, то ворожіння потрібно припинити

Щоб дізнатися чи здійсниться мрія, візьміть яблука. Про себе загадайте бажання і розріжте фрукт навпіл. Якщо в процесі розрізання насіння залишаться цілими, то бажане збудеться.

Ворожіння на Хелловін з чашкою

Це ворожіння на Хелловін можна провести з друзями. Для цього знадобиться чотири однакових за формою чашки. В одну покладіть кільце, в другу – насіння гарбуза, в третю – монету, а четверту залиште порожньою. Потім одній з дівчат зав’язують очі і підводять до столу. Вона повинна вибрати навмання будь-яку чашку:

якщо попадеться з кільцем, то скоро їй зроблять пропозицію;

з монетою – до грошей;

з насінням – до вагітності;

порожня – до самотності.

Ворожіння на Хелловін – це не тільки відмінна можливість дізнатися майбутнє, але і прекрасний спосіб весело провести час.

Страви на Хелловін свято  і їх прикраса

Щоб як слід відсвяткувати Хелловін, необхідно заздалегідь продумати підходяще меню. Звичайно ж, страви можуть бути самими звичними, але правильно обіграти їх все ж варто. Так, відмінною прикрасою для святкових страв стануть маленькі пластикові або гумові павучки, черв’яки, змії, мухи. Ці милі створіння якнайкраще підійдуть до основної тематики свята, і посилять її головну емоцію – страх, а святкувати Хелловін за таким столом буде досить забавно.

Якщо в будинку немає маленьких дітей, в келихи і скляні пляшки можна налити буряковий сік, що імітує людську кров, забруднити в ньому пару ножів і розкласти їх на святковому столі.

Якщо ж хочеться по-справжньому «жахливих» страв, то можна придбати круглі цукерки у вигляді очних яблук, спекти «криваві» кекси з червоною глазур’ю, а зверху прикрасити їх такими «очима».

Ідеї для святкового застілля можуть бути найрізноманітнішими. Якщо не полінуватися, можна спекти печиво «Відьмові пальці», які зовні будуть нагадувати відрубані фаланги. Подібність посилять половинки мигдалю, розташовані на місці нігтів.

Однак головною прикрасою столу на це свято має бути страва  на основі гарбуза. Це може бути все, що завгодно: гарбузовий пиріг, суп-пюре, запечені в цукрі шматочки гарбуза, пиріжки або печеня в горщиках з гарбузом.

Є маса варіантів святкових частувань на Хелловін свято  і ми пропонуємо вам найпростіші з них, щоб ви все ж провели більше часу з сім’єю, а не на кухні. Ваші рідні будуть в захваті.

Фруктові закуски. Очищені банани розріжте навпіл і намалюйте смішні мордочки за допомогою Нутелли або арахісового масла. А з мандарин і желейних цукерок можна зробити міні-гарбузики.

Салат “Злісний”

Вам знадобиться:

Солодкий перець – 3 шт.

Мікс з салатного листя – 200 г

Сухарики – жменя

Оливкова олія – 4 ст. л.

Помідори черрі – 7 шт.

сіль

 Такий корисний салат готується дуже просто.

Перець миємо і тонким ножем вирізаємо обличчя. Далі змішуємо салатне листя, розрізані навпіл помідори черрі і сухарики, заправляємо оливковою олією і додаємо сіль за смаком. Наповнюємо  перець салатом і закуска готова!

Хелловін свято. Святковий дрес-код

Як відзначити Хелловаін  вдома весело і невимушено? Ну, звичайно ж, необхідно, щоб всі присутні на вечірці були одягнені в маскарадні костюми. Зовсім не обов’язково купувати їх в магазині, адже з підручних засобів можна створити справжній шедевр, а ідеї запозичити з казкового фольклору різних країн.

У кожній родині знайдеться пара-трійка старих білих простирадл, які можна використовувати для створення унікальних костюмів привидів (намалювати великі чорні очі-«діри» і розкритий в крику рот) або скелета (зобразити ребра). Костюм мумії приготувати легше легкого: досить розрізати простирадло на смужки тканини і обмотати ним людину. Як бюджетний варіант для цих цілей можна використовувати туалетний папір і скотч.

Перетворитися на кровожерливого зомбі також не складе особливих труднощів, адже для цього страхітливого образу підійде непотрібна футболка, пірвана на шматки і забруднена червоною фарбою, а також відповідний макіяж. Виникло бажання налякати своїх близьких і незнайомих людей на вулиці? Тоді варто придбати тематичні лінзи для очей, які в темряві відсвічують червоним або фосфоросцентним блиском.

Дівчата можуть надіти на свято звичайне політиці, доповнити його чорним  відьомським  капелюшком, який  зовсім нескладно зробити з картону, колготками в крупну сітку, довгими накладними нігтями і яскравими прикрасами. Відповідний макіяж і трохи бісенят в очах – і все, образ відьмочки готовий!

Як відзначити Хелловін вдома  з друзями

Як провести Хелловін вдома так, щоб про це свято можна було згадувати весь наступний рік? Крім прикрас, нарядів і застілля слід подбати про розважальну програму.

Можна влаштувати справжній костюмований бал Сатани, підібравши відповідну музику, або ж обіграти сценку з улюбленого фільму жахів, розподіливши ролі між усіма присутніми.

Не варто обійти увагою і конкурси на Хелловін свято. Традиційним є змагання під назвою «Яблучко». Однак воно підійде тільки учасникам без гриму на обличчі. Суть його полягає в тому, щоб з’їсти з зав’язаними руками яблука, плаваючі в тазі з водою.

Ідеї конкурсів на Хелловін вдома можна запозичити з весільних сценаріїв, лише злегка підкоригувавши їх під тематику вечірки. Відмінним завершенням святкування Дня всіх Святих стане спільна прогулянка з страхітливим гримом вулицями міста. Ось тільки вимагати від перехожих солодощів та смакоту слід особливо обережно, щоб не провести залишок свята, пояснюючи свої благі наміри представникам правоохоронних органів.

Хелловінські ігри

Ловля яблук. Це традиційна хелловінськука  забава, в яку прийнято грати у великій компанії. Так, таз або відро наповнюємо теплою водою. Кожен учасник гри бере по яблуку, робить в ньому надріз і кладе в яблуко невеликий шматочок паперу з прогнозом, який перед цим пише. Після всі яблука кидаються в таз з водою і кожне  по черзі зубами повинен виловити яблуко і прочитати пророцтво. Якщо вас троє, нехай кожен напише по 2 передбачення. Текст передбачення може бути забавним «Я б не вірив (а) людині праворуч від тебе» або «Увечері ти миєш весь посуд». Те ж саме можна зробити, якщо підвісити яблука на рівні обличчя учасників. Гравець повинен витягнути записку з яблука, не торкаючись до нього руками.

Фея-пудрениця. Ця гра буде цікава для дівчаток до 7 років. Розставте кілька одиниць косметики на туалетний столик або тумбочку, приміщення повинно бути погано освітлене. Запам’ятайте, в якому порядку і на яких місцях розставлена косметика. Поверніться спиною до тумбочки, накажіть усім закрити очі і закрийте самі. А потім скажіть «Фея-пудрениця прийди!» І непомітно для дітей поворушіть помадою або духами. Це буде означати, що фея приходила. Захоплення на обличчі у дитини – гарантовано! Адже немає нічого кращого наївних дитячих очей, які вірять в чудеса.

Такі прості ідеї допоможуть провести Хелловін весело, не виходячи з дому! Happy Halloween day!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.