Home / Твоя краса / Нігті / Гель-лак на короткі нігті як відмінна альтернатива нарощування

Гель-лак на короткі нігті як відмінна альтернатива нарощування

Нігтьовий дизайн сьогодні є невід’ємною частиною образу сучасної жінки. Завдяки новітнім технологіям не так давно фахівці подарували прекрасній половині гель-лак, змінивши ним гелеві та акрилові нігті.

Гель-лак на короткі нігті. Переваги покриття

Таке лакове покриття завоювало велику популярність. Воно має ряд незаперечних переваг:

  1. мінімальний травматизм пластини;
  2. відсутність особливої підготовки;
  3. міцне і довготривале покриття;
  4. простота в нанесенні і знятті покриття;
  5. гіпоалергенність;
  6. відсутність запаху;
  7. зміцнення та відновлення пластини;
  8. насичений колір і яскравий блиск;
  9. природний вигляд.

Гель-лак на короткі нігті. Нанесення покриття вдома: корисні поради

Гель-лак на короткі нігті як відмінна альтернатива нарощуванняПрофесійне нанесення гель-лаку вдома цілком реально, оскільки не вимагає особливих навичок і пристосувань. Перш за все, як завжди, слід підготувати нігті: видалити кутикулу, відкоригувати довжину.

Перед нанесенням гель-лаку обробити нігтьову пластину м’яким батіком, потім обробити рідиною дегідрантом, яка виконує 3 важливі функції: знежирює, дегідрує, знімає липкий шар.

Покриття на нігті великого пальця робиться окремо. Далі, скористаємося праймером (бажано використовувати гель- лак і праймер від одного виробника), це забезпечує зчеплення пластини зі штучним покриттям, допомагаючи уникнути сколювання і відшаровування гель-лаку. Наносимо базове покриття. Якщо засіб не надто рідкий, то наносити його слід максимально тонким шаром.

Нанесений базовий засіб сушимо під ультрафіолетовою лампою. Потім наносимо кольорове покриття. Знову сушимо в УФ лампі. Далі, наносимо гель-лак другим шаром. На відміну від звичайного лаку, гель-лак не тече, не сповзає, а шар лягає рівномірно. Ще раз сушимо під УФ лампою.

На завершальному етапі покриваємо нігті топ засобом, так щоб він перекривав колір, і останній раз фіксуємо покриття в УФ лампі. Той же алгоритм повторюємо з великим пальцем.

Фінальний штрих – зняття липкого шару, робиться рідиною дегідрантом кілька хвилин після полімеризації топа, щоб зберегти ідеальних глянцевий блиск. Таке розкішне ідеально глянцове покриття протримається 2-3 тижні.

Гель-лак на короткі нігті. Модні тенденції в нігтьовому дизайну

Мода на короткий манікюр полегшила життя основній масі шанувальників красивих нігтів. До цієї категорії в першу чергу відносяться домогосподарки, медпрацівники, особливо масажисти, спортсменки, жінки, які працюють з оргтехнікою, а також ті, хто віддає перевагу коротких нігтів довгим. Гель-лак на короткі нігті – це найкращий варіант із запропонованих на сьогоднішній день.

Вже багато років, незалежно від довжини нігтів, найпопулярнішою формою нігтя вважається квадратна. Однак для коротких пальчиків переважніше овальна форма. Використовуючи тонкі пензлики можна візуально відкоригувати широкі нігті, нанісши витончені вертикальні лінії.

У свою чергу, дизайн гель-лаком на коротких нігтиках виключає великий малюнок, велика кількість дрібних деталей, і використання більше трьох кольорів одночасно. Гелеві короткі нігтьові пластини виглядають дуже природно, як ніби вони нафарбовані звичайним лаком.

Читайте також: Як самостійно зняти гель-лак і не втратити нігті

У чому переваги біогелю?

Краса, як кажуть, вимагає жертв. Але це стосовно звичайних лаків для нігтів. А дизайн нігтів з використанням біогелю ламає всі стереотипи. Він, навпаки, відновлює і зміцнює нігті.

Біогель – це, насамперед, комплексна система по догляду, нарощуванню і корекції нігтів.

Тонким і м’яким нігтям біогель надає додаткову міцність і твердість. А покриття гель-лаку на коротких нігтях  візуально подовжує нігті. Біогель на коротких нігтиках виглядає дуже презентабельно. У всьому іншому: в нанесенні, зносостійкості, гіпоалергенності, кольоровій гамі біогель подібний гель-лаку.

Використовуючи біогель можна зробити як однотонний манікюр, так і френч, а також виконати дизайн за всіма правилами нейл-арту. Найголовніша і важлива особливість в тому, що біогель абсолютно безпечний і гіпоалергенний, а це дозволяє користуватися ним навіть при вагітності, годуючим жінкам, а також людям з високою чутливістю.

Довгі роки дизайн нігтів в стилі френч (французький манікюр) вважається найпрактичнішим. Френч – це класика мистецтва дизайну нігтів. Завдяки своїй універсальності він підходить до всіх стилів одягу, кожному віку й нагоді, а також відмінно лягає на нігті будь-якої довжини.

Особливо ефектно виглядає френч на коротких нігтях гелем. Дизайн френч має відмінну рису – це пофарбований у білий або світлий колір відрослий край нігтя, який називають «посмішкою».

Сучасний френч не обмежується тільки пастельними тонами. Тут використовують абсолютно всі кольори. Відрослий край нігтя можна викласти блискітками, гліттерами, прикрасити розписом, принтами або стразами.

Виходячи з різноманітності нігтьової пластини, виділяють кілька видів френчу:

френч квітковий;

френч з малюнком;

фан-френч;

міленіум;

нестандартний дизайн.

Зважаючи на свою універсальність, простоті виконання, міцності, нешкідливості, відновлюючим властивостям, гелеві лаки відразу ж придбали величезну популярність серед майстрів манікюрної справи і вдячними клієнтками.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *