Home / Дозвілля / Гадання на хлопця. Підбірка дієвих способів ворожіння

Гадання на хлопця. Підбірка дієвих способів ворожіння

Уявіть собі ситуацію, що вам терміново знадобилося дізнатися про почуття якоїсь цікавої персони, але під рукою, як на зло, немає ні улюбленої колоди Таро, ні рун, ні навіть звичайних гральних карт. Що ж робити в такому випадку? Можна згадати шкільні роки та провести гадання на хлопця  на папері.

Гадання на хлопця. Наскільки точні ворожіння за допомогою паперу?

Гадання на хлопця. Підбірка дієвих способів ворожіння

Напевно, ви в юності пробували хоча б один з наведених у статті способів. Все, що вам знадобиться – це звичайний альбомний або зошита листок і кулькова ручка або олівець.

Звичайно ж, настільки, наскільки ви в них вірите. Будь-яка спроба заглянути в майбутнє або в голову цікавить вас людини (що ми і збираємося зробити в цей раз). Працює за умови, що ви налаштовані серйозно і дійсно хочете отримати важливу інформацію, а не робите це просто заради жарту.

У безтурботні шкільні роки всі ми частенько плювали на правила і ворожили по тридцять разів за день на одне і теж питання, тому передбачення часто вже не збувалися.

Ворожіння «Любить-не любить» за штрихами

Це гадання на хлопця    на папері з ручкою дозволить вам швидко і точно дізнатися, чи відчуває до вас любовні почуття молода людина, що цікавить. Все дуже просто: беремо листок паперу і ручку, подумки уявляємо образ людини, що вас цікавить, а потім починаємо малювати в рядок на папері штрихи. Найголовніше – не брати до уваги їх кількість, а просто тримати в голові образ хлопця і думати про нього. Ви повинні інтуїтивно відчути, коли потрібно зупинитися.

Тепер дивимося, що у нас вийшло, і починаємо викреслювати намальовані штрихи по два. Якщо в результаті не залишилося жодного вільного штришка (тобто ви намалювали парну кількість «паличок») – молода людина відчуває до вас почуття, якщо ж залишився один – то ви йому байдужі, або він вас обманює.

Сердечне ворожіння

Це ще одне просте ворожіння на хлопця, на його почуття до вас на папері з ручкою. Головне – щоб листочок обов’язково був в клітку. Вам потрібно закрити очі, уявити улюбленого юнака, взяти ручку або олівець в ту руку, яку ви використовуєте менше (правші беруть в ліву руку, лівші – в праву) і намалювати на папері серце.

Потім відкриваємо очі і починаємо обводити всередині отриманого сердечка цілі клітини. Половинчасті, неповні в розрахунок не беремо. Після обведення починаємо викреслювати і ці клітини хрестиками по шість штук, а потім дивимося, скільки їх залишилося, і оцінюємо результат:

0 – хлопець байдужий

1 – любить

2 – сприймає вас як одного

3 – симпатизує

4 – ревнує

5 – ви приходите до нього у снах

Ворожіння “Відповідь на питання”

Це легке і цікаве ворожіння на коханого на папері відповість на будь-яке ваше запитання про почуття. Найголовніше – сформулювати це саме питання і записати його. Якщо ви, наприклад, цікавитеся, чи любить вас Андрій – ви можете прямо так і написати «Чи любить мене Андрій?», А якщо ви постійно називаєте свого хлопця Андрійком, можете сформулювати по-іншому – «Чи любить мене Андрійко?».

За ідеєю, задати можна абсолютно будь-яке питання, головне – щоб ви записали його на папері саме в такому вигляді, як воно прийшло вам в голову. Можна запитати «Чи вийду я заміж за Павла?», «Чи зраджує  мені Антон?», «Чи буду я зустрічатися з Сергієм?» і т.д. Можна використовувати повне ПІБ людини, можна назвати по повному імені себе – одним словом, ніщо вас не обмежує. Єдине важливе правило – щоб на питання можна було відповісти «так» або «ні».

Тепер порахуйте кількість букв у вашому запитанні, не враховуючи знаки пунктуації. Якщо ми візьмемо за приклад питання «Чи любить мене Андрій?», То отримаємо число 18. Тепер потрібно привести його нумерологическим способом до однозначного – просто складаємо між собою цифри, з яких складається це число: 18 = 1 + 8 = 9 – це і буде результат ворожіння.

Дивимося, що вийшло:

1 – ви і так знаєте відповідь

2 – так

3 – немає

4 – звичайно ж!

5 – невідомо

6 – так, але людина поки приховує це

7 – швидше за все, відповідь позитивна

8 – так, і скоро ви отримаєте підтвердження

9 – швидше за все, відповідь негативна

Ворожіння на судженого «Чотири цифри»

Дане гадання на хлопця  на папері провести простіше простого: подумайте про кохану людину, а потім напишіть на папері в довільному порядку чотири цифри. Залишиться тільки подивитися значення написане по табличці.

Цифри, які ви написали – Значення

1234 – Він відчуває симпатію

1243 – Ревнує

1342 – Цей хлопець ненавидить вас

1324 – Якщо він вам подобається, вас чекає спільне майбутнє

1423 – Сприймає як одного

1432 –  Молодій людині подобається хтось інший з вашого оточення – ваша подруга або сестра

2134 – Він ображений на вас

2143 – Запросить на побачення

2341 – Подобаєтеся, але він це приховує

2314 Байдужість

2431 У хлопця є інша дівчина

2413 – Любить

3124 – Хоче поговорити з вами, але на яку тему – дізнаєтеся пізніше

3142 – Відчуває романтичні почуття, легку закоханість

3241 – Подобається виключно ваша зовнішність, але не характер

3412 –  Зраджує

3421 – Ви скоро зустрінетесь наодинці

4123 – Вважає вас красивою

4132 – Поважає

4231 – Полюбити вас він не зможе ніколи

4213 – Буде роман, який може закінчитися навіть весіллям

4321 – Не поважає, прагне образити, зачепити, образити

4312 – Чекайте признання в любові

Ворожіння «Любить-не любить» майже як на ромашці

Серед ворожінь на відносини на папері з ручкою можна виділити ще одне, але використовувати його ви зможете, тільки знаючи прізвище хлопця, а ще краще – повне ПІБ. Для проведення передбачення потрібно записати на папері ім’я-прізвище або повне ПІБ вашого обранця і своє власне, поставивши між ними знак «плюс». А далі згадуємо відому рахувалку, що використовується при ворожінні на ромашці «Любить, не любить, плюне, поцілує …».

На кожне слово лічилки доводиться одна буква, знак «+» не враховуємо, просто пропускаємо. Тобто в нашому прикладі букві «Г» буде відповідати фраза «Любить», букві «Р» – «Не любить», букві «А» – «Плюне», букві «Ч» – «Поцілує» – і так далі до кінця.

Якщо рахувалка закінчилася раніше, ніж літери, починаємо її спочатку. Та фраза, яка співпаде з останньою буквою рядка – і буде відповіддю на питання про ставлення задуманого хлопця. У нашому прикладі – це фраза «Не любить».

Передбачення «Чи будемо ми разом?» по імені-прізвищу

Ще одне нескладне ворожіння на папері з ручкою на кохання людини, що вас цікавить, точніше навіть – на майбутнє вашої пари. Вам потрібно записати друкованими літерами на папері повне ПІБ себе і свого обранця, а потім почати викреслювати повторювані парні букви окремо в ваших іменах, окремо – в прізвищах, і окремо – по батькові. Втім, якщо по батькові молодої людини ви не знаєте, можна просто обійтися ім’ям з прізвищем.

Так, наприклад, якщо ми гадаємо парі з іменами Олексій Петров і Оксана Іванова, в іменах викреслимо парні букви «О», «К», «С», а в прізвищах – літери «О» і «В». Тепер порахуємо, скільки букв залишилося не викресленими – це число розповість про ваші стосунки. Якщо воно вийшло двозначним, доводимо його до однозначного нумерологічним методом (18 = 1 + 8 = 9, 14 = 1 + 4 = 5, 20 = 2 + 0 = 2 і т. д.)

Результати:

1 – велике майбутнє пари, можливе весілля, створення сім’ї

2 – ви дуже різні, разом вам бути не варто

3 – короткочасний, але дуже бурхливий роман

4 – обранець відчуває почуття, а ви ще не розібралися в собі

5 – відносини, засновані на якийсь зиск, навряд чи вони будуть довгостроковими

6 – ідеальна пара

7 – в майбутньому ви залишитеся друзями

8 – взаємні почуття

9 – відповідні партнери, але разом доведеться пройти низку випробувань, а ось подолаєте ви їх успішно – поки невідомо.

ЛПРДРЦСТЄХБ

Це гадання на хлопця  на папері з ручкою ви, напевно, пам’ятаєте ще з часів дитинства. Загадкове слово «ЛПРДПЦСТЄХБ», яким були списані вирвані з шкільних зошитів листи – насправді не що інше, як скорочення кількох слів: Любить, Поважає, Ревнує, Думає, Подобаєшся, Цікавиться, Страждає, Тягне до тебе, Є інша, Хоче дружити , Буде дружити.

Процес ворожіння дуже простий. Вам потрібно згадати трьох молодих людей, кожному з яких привласнити номер 0, 1 або 2. Далі ми пишемо таємничу фразу ЛПРДРЦСТЄХБ вертикально на листку паперу. А потім починаємо інтуїтивно малювати рисочки навпроти кожної літери, подумки наказуючи собі «стоп», коли відчуваємо, що потрібно зупинитися.

Після того, як всі ряди будуть заповнені, починаємо викреслювати палички в кожному ряду блоками по три штуки, а час, кількість,  що залишилася (це буде 0, 1 або 2) акуратно записуємо близько потрібного ряду. Тепер залишається тільки оцінити результат: хлопець, якому ви присвоїли номер 0, відчуває до вас ті почуття, які позначені цією цифрою (в прикладі на картині – це Любить, Ревнує, Думає про вас), хлопець 1 – ті, що з цифрою 1, 2 – відповідно, з цифрою 2. Бачите, як все просто?

Ворожіння на папері по ПІБ

Ворожіння на папері по ПІБ  для проведення цього гадання на любов на папері вам потрібно знати повне ПІБ хлопця. Потім ви виписуєте власне ПІБ та ПІБ обранця в рядок, але незвичайним способом: всі букви пишемо одну під одною.

Тепер рухаємо, скільки букв вийшло в кожному стовпчику і ставимо під ним цифру 0, якщо число букв виявилася парною, і 1 – якщо непарною. А далі нам доведеться трохи порахувати: беремо два сусідніх числа з отриманого цифрового ряду, складаємо їх і записуємо нижче суму. І так чинимо з усіма парами цифр. На прикладі ми склали 0 і 0, отримавши 0, потім 1 і 2, отримавши 2 – і так далі.

Після цього починаємо складати по три числа в ряду, використовуючи числа другого ряду і тим самим заповнюємо третій  цифровий рядок. Четверту сходинку вираховуємо, знову складаючи по два сусідніх числа. Повторюємо операцію до тих пір, поки в результаті не отримаємо одне-єдине число – воно і буде результатом ворожіння. У нашому прикладі вийшла шістка. Чим більше вийшло число, тим більше шансів на побудову серйозних відносин з задуманою людиною.

Ворожіння «Графік любові»

Це гадання на хлопця  на папері дозволить дізнатися, чи перетнуться лінії ваших життів. На листку паперу в клітку пишемо своє прізвище-ім’я і прізвище-ім’я  люди ни, що вас цікавить. У нашому прикладі хлопця звуть Петро Кузнєцов, дівчину – Марія Петрова. Тепер викреслюємо однакові букви в ваших іменах, а потім в прізвищах, як ми це робили в ворожінні «Чи будемо ми разом?».

Тепер потрібно побудувати два графіка, що виходять з однієї точки. Краще робити це різними кольорами. Спочатку креслимо свій графік: дивимося на ім’я-прізвище і починаємо креслити: якщо літери не закреслено – ведемо діагональну лінію розміром в одну клітку вгору, а якщо закреслено – то вправо, теж на одну клітку, і так, поки не закінчаться літери. Потім креслимо аналогічний графік для хлопця, починаючи його з тієї ж точки, що і свій.

Після проведення ворожіння оцінюємо результат: якщо ваші лінії збігаються або перетинаються на великих відрізках – вас буде щось пов’язувати, якщо ж вони йдуть паралельно або перетинаються тільки в точках – любовних відносин з цією людиною у вас не буде.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *