Home / Дозвілля / Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Рік Земляної, Жовтої Собаки за даними астрологів буде мирним, без особливих нищівних подій. І воно зрозуміло. Собака – найкращий друг людини, нездатний на агресію і злість, якщо не довести його до такого стану. Про те, що чекає нас в кінці весни, розповість гороскоп на травень 2018 року  для всіх знаків зодіаку.

Гороскоп на травень 2018 року

Гороскоп на травень 2018 року для всіх знаків зодіаку

Виходить, пережити цей рік можна без втрат і ексцесів при правильній, доброзичливій поведінці. Також собаки відрізняються умінням служити. Натякає на те, що нам потрібно бути старанними і професійно ставитися до своїх зобов’язань.

Початок травня, до 4 числа, буде відзначено надлишком астральних  місячних сил. Цей час сприятливий для оздоровлення організму. Зачаття дітей, організації весіль, початку любовних, творчих і дружніх взаємин.

Гороскоп на травень 2018 року рекомендує, що в період з 5 по 12 травня, стан біосфери Землі буде менш гармонійним. Одним з найбільш несприятливих днів буде неділя 6 числа. Місяць в цей день пройде відразу кілька дисгармонійних аспектів. З такими потужними планетами як Марс, Плутон і Уран.

Але після 8 травня, коли Місяць почне спадати, багато людей відчують себе спокійніше. До кінця другого тижня налаштуються на позитивну творчу працю. Це важливий період для отримання дивідендів від раніше прикладених зусиль. Все необхідне потрібно встигнути зробити до 12 числа. Оскільки період 13-14 травня буде пов’язаний з днями Чорного Місяця і виявиться несприятливим.

Перед молодиком 15 числа (14:49) треба бути вкрай стриманим в емоціях, почуттях. Не давати обіцянки, які не зможуть бути виконані. У ці дні необхідно взяти паузу перед початком нових справ або любовно-романтичних відносин.

16 травня може стати таким собі кордоном між раніше наміченими планами і підготовкою до початку нових справ і відносин. Особливо важливо контролювати себе після 20 числа. Коли Місяць буде знаходитися в декількох негативних аспектах до планет.

Початок третьої декади може виявитися доленосним і кармічно напруженим періодом. Гороскоп на травень 2018 року радить, що 21 числа Сонце увійде в знак Близнюки, і в третій декаді починається сприятливий період для знаків стихії Повітря і Вогонь. Крім того, разом зі зростаючим Місяцем буде посилюватися енергетика багатьох людей.

Гороскоп на травень 2018 року  рекомендує, що цей період сприятливий для подорожей, для підписання договорів, для нових зустрічей і відносин. Правда, слід зазначити один з небезпечних днів – 26 травня. Коли Венера пройде опозицію до Сатурну. Місяць буде знаходитися в напружених аспектах до енергетично сильних планет.

Положення в Скорпіоні сильного і потужного Місяця буде стимулювати викид пристрасних сексуальних енергій, цей день може захмарюватися скандалами, ревнощами, з’ясуванням відносин.

Крім того, під час подорожей це здатне породжувати конфлікти на дорогах. Авіаподії, різні техногенні аварії і травматизм. Саме тому перед повним місяцем, який відбудеться 29 травня, суботу та неділю необхідно провести спокійніше.

Овен

У травні Овнам доведеться більше уваги приділяти зміцненню своїх успіхів, позицій. На початку місяця у Овнів будуть непогані можливості в кар’єрі, і хоча не варто розраховувати на «золоті гори», але це шанс знайти стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

В період з 7 по 15 травня небажано проводити переговори, підписувати договори і проводити важливі зустрічі, оскільки можливі нестиковки, обмани, нерозуміння. Це також несприятливий період для любовних відносин, оскільки Овни можуть відчути розчарування.

Друга половина місяця виявиться більш сприятливою, їх чекають незвичайні зустрічі, поїздки, виступи. Удача до Овнів може приходити через партнерів, так як можуть стати актуальними старі і забуті проекти або ідеї, які можуть дати старт новим спільним творчим планам.

Тілець

Початок місяця для Тельців буде цілком позитивним, і багато хто з них будуть пробувати свої сили на новому місці, активно реформувати своє життя. Поїздки та подорожі можуть значно змінити світосприйняття Тільців, підштовхнути до серйозних рішень. Це також період духовних пошуків, самоствердження, ломки всього старого і обридлого, через що можуть розладнатися відносини з минулими партнерами.

Гороскоп на травень 2018 року радить, що на початку місяця у Тільців буде більше позитивних можливостей для заробляння грошей і вдалих інвестицій. Однак в період з 7 по 13 число їм треба побоюватися обманів, дезінформації, щоб не втратити гроші.

Друга половина місяця складеться для Тільців більш гармонійно, як в плані фінансів, так і можливостей для співпраці. Багато з них будуть ініціювати реформи, пропонувати оригінальні і цілком конкретні ідеї, сміливо дивитися в майбутнє.

Близнюки

У перших числах травня, до 5 числа, Близнюкам доведеться більше розраховувати на себе, завершувати і просувати свої проекти самостійно.

Гороскоп на травень 2018 року  радить, що в період з 5 по 14 травня частіше виникатимуть незгоди  або конфлікти. Ситуацію можуть ускладнити зміни початкових домовленостей, і Близнюкам доведеться діяти в досить жорстких умовах і фінансових обмеженнях.

При цьому їм треба враховувати, що це період закінчення їхнього річного циклу, тому спад життєвої активності може зумовити втрату інтересу до подій, а також невдоволення собою і оточенням.

Друга половина місяця виявиться більш стабільною, і багато Близнюків відчують в собі оновлюючі тенденції, з’явиться прагнення спробувати свої сили в інших сферах. Правда, в матеріальному плані вони будуть не такі щасливі, їх ідеї можуть не знайти відгуку у партнерів.

Рак

У перших числах травня, до 6 числа, Раки зможуть укладати важливі і перспективні союзи, брати участь в серйозних зустрічах, переговорах, успішно вирішувати фінансові питання. У той же час старі зв’язки і невирішені проблеми можуть нагадати про себе, і Ракам доведеться залагоджувати складні запитання, вкладати свої кошти в вирішення проблем своїх партнерів.

У період з 6 по 14 число переоцінка своїх сил, необдуманість вчинків або гординя можуть призводити до конкурентної боротьби і суперництва. При цьому помилки можуть вилитися в грошові втрати і неприємності.

Друга половина місяця буде більш спокійною і стабільною для Раків. І хоча багато хто з них ще можуть відчувати фінансові обмеження, але вже будуть проглядатися досить позитивні перспективи у відносинах з партнерами, коли можна їм повністю довіритися і відчути в них надійну опору.

Лев

Початок травня, до 6 числа, – сприятливий період для кар’єри, для просування в політичній або суспільній діяльності. При цьому Левам треба стримувати прагнення домінувати, оскільки це може порушити гармонію того, що відбувається, і в період з 7 по 14 число назріваючі конфлікти можуть вступити у відкриту фазу. При цьому у багатьох Левів може згаснути початковий інтерес до минулих справ, вони можуть піддатися апатії.

Друга половина місяця буде більш спокійною, зросте життєвий потенціал Лева. Конкретні справи і раціональний підхід допоможуть їм, не витрачаючи час на дрібниці, здійснити те, що було заплановано, а завдяки хорошим організаторським здібностям вони можуть перекласти частину відповідальності і турбот на плечі помічників. А в особистому житті можливі таємні любовні зв’язки і зустріч з минулими коханими.

Діва

Гороскоп на травень 2018 року  радить, що травень – сприятливий період, як в плані здоров’я, так і духовного вдосконалення. До 7 числа Діви можуть виявитися в центрі подій, їх можуть порекомендувати на відповідальний пост, з’явиться шанс реалізувати свій творчий і організаторський потенціал, почати свою справу, ініціювати новий проект. А ось період з 8 по 14 травня загрожує проблемами з законом, судовими розглядами.

Друга половина місяця буде цілком стабільною і позитивною, особливо в плані кар’єри, громадської діяльності. У Дів можуть з’явитися нові обов’язки, справи, які зажадають їх повного занурення, тому в кар’єрі можуть намітитися позитивні перспективи. В кінці місяця тертя у відносинах з оточуючими (з друзями, родичами) можуть показати Дівам їх власні недосконалості і слабкості.

Терези

Початок травня, до 6 числа, – позитивний період для поліпшення відносин в сім’ї, вирішення матеріальних або майнових проблем, питань спадщини. У цей час, однак, частіше можуть виникати конфлікти з партнерами (по бізнесу або шлюбу) через зіткнення інтересів або занадто жорстку позицію Терезів.

В період з 7 по 13 травня їм доведеться викладатися на повну силу, виконуючи не тільки свої – обов’язки, а й чужі, що може принести матеріальну компенсацію. До речі, цілком вірогідні переїзди, проведення ремонтних робіт в будинку.

Друга половина травня складеться більш сприятливо, і завдяки своїм зв’язкам, а також вмінню робити гарне враження Терези зможуть просунутися в кар’єрі, в суспільному становищі. Це гарний час для проведення громадських заходів, презентацій, для пошуку помічників, спонсорів.

Скорпіон

На початку травня, до 6 числа, Скорпіони будуть відчувати позитивні впливи на їх кар’єру і відносини. У цей час вони можуть виявитися неперевершеними в умінні відчувати і впливати на співрозмовника, переконувати своїх опонентів і виходити з найменшими втратами зі складних ситуацій.

Гороскоп на травень 2018 року  радить, що в період з 7 по 14 число можливі конфлікти з керівництвом, а також не виключено виникнення складних ситуацій, коли доведеться розриватися між домашніми та професійними справами.

Після 15 травня для Скорпіонів почнеться більш цікавий і творчий період. Натхнення, багата фантазія можуть направляти їх на створення красивих і оригінальних арт-об’єктів, приносити їм велике задоволення від зробленого і моменти щастя. В цей час сильніше проявляться таланти і індивідуальність Скорпіонів, що сприятиме їх процвітанню і успіху.

Стрілець

На початку травня Стрільці зможуть використовувати сприятливі аспекти, щоб заробити, реалізувати свої бізнес-проекти і творчі задуми. Правда, в соціальній сфері їх чекають невдачі, на роботі можуть з’явитися таємні недоброзичливці, готові підсидіти, скористатися працями

В період з 7 по 13 травня можливі фінансові втрати, а також помилки, які можуть похитнути їх авторитет і вселити невпевненість у подальшій співпраці у їх партнерів.

Друга половина місяця складеться для Стрільців більш гармонійно, оскільки вони зможуть спертися на підтримку партнерів, встановити міцні ділові зв’язки. Після 25 числа удача буде супроводжувати їх у творчості, в реалізації головних цілей і заповітній мрії. Стрільці також зможуть домогтися успіху і в особистому житті, прийняти важливі рішення і круто змінити своє життя.

Козеріг

У травні рівень життєвої активності Козерогів підвищиться, вони можуть виявитися незамінними в складних обставинах, проявляючи стійкість і завидну цілеспрямованість. Тому в справах і в кар’єрі Козерогів можуть з’явитися досить значні результати і непогані перспективи.

Особливо вдалим у цьому плані буде початок місяця, до 6 числа, а ось з 7 по 13 травня можливі перебої зі здоров’ям, особливо в психоемоційній сфері. При цьому нестиковки в справах, відсутність взаєморозуміння можуть порушувати плани Козерогів.

Гороскоп на травень 2018 року  рекомендує, що після 15 числа ситуація трохи заспокоїться, і завдяки спільним зусиллям вони зуміють добитися успіху в справах, самоствердитися. Однак їм бажано вельми акуратно розпоряджатися суспільними фондами або загальними з партнером засобами, так як є небезпека витоку або неправильного використання.

Водолій

Травневі свята Водоліям краще провести зі своїми близькими, розслабитися і відпочити. Правда, при цьому їм треба бути готовими до того, що відносини з партнерами будуть дуже непростими. У невеликій період з 7 по 13 травня Водоліїв чекає удача в фінансових питаннях, а ось у взаєминах з коханими можливі сварки і образи.

Друга половина місяця буде більш позитивною, вони стануть відкритими і заповзятливими, надихатимуть близьких і активно перетворюватимуть своє життя. Вони можуть змінити місце проживання, зробити ремонт або великі придбання.

З 18 по 23 число можуть виникати поодинокі конфлікти, незвичайні ситуації, в які Водолії можуть потрапляти з власної ініціативи. Після 23 травня для них починається досить активний і позитивний період для спілкування, зміцнення свого впливу, а також для спортивних досягнень.

Риби

Початок місяця для Риб – сприятливий період, вони будуть сповнені сили, чарівні, тому свята можуть провести дуже цікаво і насичено. Правда, їх фінансове становище буде дуже нестійким, їх очікують витрати, втрати і невдалі покупки.

В період з 5 по 13 травня зарозумілість і переоцінка своїх сил може підвести самих Риб, тому не варто роздавати обіцянки, будувати якісь грандіозні плани. Уважними треба бути Рибам під час поїздок за кордон, оскільки можливі неприємності і навіть зіткнення з законом.

Друга половина місяця подарує Рибам більше радісних моментів, і це сприятливий час для встановлення міцних і надійних ділових або дружніх зв’язків, для вирішення спільних проблем, а також для злагодженої роботи над втіленням спільних цілей.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *