Home / Дозвілля / Гороскоп на січень 2018. Цікава підбірка

Гороскоп на січень 2018. Цікава підбірка

За гороскопом на січень 2018 року цей місяць відзначений особливою силою, тому що супроводжується повним місяцем в ніч з 1 на 2 січня і підтримується енергіями директного Урана (2 січня о 16:45), завдяки яким в найближчі місяці багатьом людям вдасться змінити своє життя в кращу сторону. Про гороскоп на січень 2018 піде мова далі.

Гороскоп на січень 2018 – загальна інформація

Сприятливе поєднання Марса з Юпітером (7 січня), допоможе багатьом активніше розкривати і використовувати свої таланти і харизму. Звичайно, для цього доведеться переглянути свої минулі плани в період з 2 по 5 січня 2018 року, поки Марс буде перебувати в квадратурі до Місячних вузлів.

У цей час відбудеться послаблення впливу минулої негативної карми, хибних уявлень і відносин. Також в цей період набагато легше буде позбутися поганих звичок і переналаштувати свою свідомість і організм на нові можливості, що з’явилися.

Меркурій в знаку Стрілець буде сприяти спілкуванню, обговоренню або отриманню нових знань, що відкриє нові горизонти для кар’єри і особистих відносин.

У першій половині місяця з 2 по 15 січня 2018 року, стан біосфери Землі буде досить позитивним і ніяких великих політичних або соціальних потрясінь, економічних реформ або військових конфліктів не передбачається.

З 8 по 14 січня буде спостерігатися ряд незвичайних і навіть аномальних космічних аспектів – стелліум в знаку Козеріг (з’єднання Сонця, Венери і Плутона), який відбудеться 9 січня. Важливі справи, зустрічі та контакти найкраще здійснити на цих енергіях до 11 січня, поки Меркурій – планета спілкування, буде знаходитися в знаку Стрілець.

Після 11 січня він увійде в знак Козеріг, що посилить стелліум, і це вже буде своєрідною перевіркою того, наскільки люди будуть готові слідувати своїм планам і установкам.

Після 15 січня 2018 року Місяць і ослаблення біопотенціалу можуть викликати ускладнення взаємовідносин між людьми. Тому, всі важливі справи краще розпочинати після Нового місяця 17 січня, тим більше, що Місяць буде посилений енергіями Венери (18 січня в знаку Водолій) і Сонцем, яке теж увійде в знак Водолій 20 січня.

Саме в цей період найкраще приступати до реалізації своїх планів і ідей. Цей час буде дуже значущим, хоча динамічним і напруженим, для багатьох політиків і дипломатів. Всі переговори і зустрічі на різних рівнях сприятимуть залученню капіталів, появі перспектив у співпраці та фінансово-економічному розвитку.

Багато що із задуманого можна буде реалізувати вже в лютому цього року. Для успіху дуже важливо стежити за тенденціями і законами, які в цей час будуть з’являтися на громадській арені і висвітлюватися в мас-медіа.

Період з 22 по 28 січня гороскопу 2018 року може запам’ятатися несподіваними виступами лідерів, політичних діячів і новими реформами в різних країнах. Цьому буде сприяти Марс, який увійде в знак Стрілець 26 січня.

31 січня 2018 року о 16:28 Повний місяць, і за тиждень до цього Зростаючий Місяць буде набирати силу, що внесе свої важливі корективи в життя суспільства. Більш того, 31 січня відбудеться і затемнення Місяця (о 16:31).

Меркурій увійде в знак Водолій, що зробить цей день якимось кордоном перед початком майбутніх змін. Будьте вкрай уважними у відносинах з колегами, партнерами, подружжям і просто знайомими, так як сильно підвищаться конфліктність і агресивність. Крім того, зростає ймовірність аварійності, криміногенності, а також терористичних або анархічних виступів.

Гороскоп на січень 2018 по знакам зодіаку

ОВЕН

Як стверджує гороскоп на січень 2018 року, початок видасться не настільки легким і безхмарним періодом для Овнів, як хотілося б. У січні Вам належить зіткнутися з труднощами і перешкодами, проте в будь-якому випадку не варто втрачати оптимізму, адже, крім невдач, Вас очікують і везіння.

 Події цього місяця будуть нагадувати американську гірку, тому будьте готові як до позитивних, так і негативних змін.

Також, щоб не втратити голову, гороскоп радить Овнам записувати в щоденнику важливі події, заплановані зустрічі або навіть дні народження друзів. Крім нових турбот, представникам цього знаку зодіаку також не варто забувати про минулорічні, незавершені справи. Займіться вирішенням старих питань в січні, не відкладаючи в довгий ящик.

Кохання, сім’я. У січні 2018 року Овнам знадобиться докласти деякі зусилля для того, що зберегти хороші взаємини з близькими людьми. Через постійну зайнятість на роботі часу на сім’ю може не вистачати, що в свою чергу викличе бурю обурення з боку домашніх.

Ймовірно, Овни будуть відчувати себе некомфортно через таку обстановку в будинку, однак радиться все ж зрозуміти своїх рідних і піти їм на зустріч заради збереження гармонії в родині. Швидше за все, Ви будете потребувати підтримки і розуміння коханої людини, романтика в січні відійде на другий план, буде необхідна дружба і відданість.

А ось самотні представники цього знака зодіаку в цей період можуть розраховувати тільки на нетривалі, яскраві романи, які малоймовірно переростуть в щось більш серйозне.

Кар’єра, фінанси. У професійній сфері заради збереження своїх позицій і досягнення успіху Овнам доведеться потрудитися і продемонструвати всі свої навички і таланти. Рекомендовано виконувати всі важливі справи вчасно, інакше дуже швидко може накопичитися велика кількість справ, з якими буде важко впоратися.

Зараз не варто покладатися на особливу допомогу або потурання з боку начальства, намагайтеся розраховувати тільки на себе і власні сили. Можливо, Вам доведеться зіткнутися з контролюючими органами, які знайдуть до чого причепитися.

Але, не дивлячись ні на що, Овнам вдасться впоратися з негараздами завдяки таким особистим якостям як працьовитість, наполегливість і цілеспрямованість.

Що стосується фінансового становища, то Овнам потрібно ретельно планувати свій бюджет, щоб уникнути скарг на брак грошей. В кінці місяця, як кажуть зірки, представники цього знака зодіаку можуть очікувати додатковий грошовий прибуток.

Здоров’я. У січні 2018 року вітаміни будуть Овнам просто необхідні. Зараз актуально буде зайнятися підвищенням імунітету, тому бажано обстежитися, проконсультуватися у лікаря на рахунок збільшення дози корисних речовин, а також почати займатися спортом і правильно харчуватися. При цьому намагайтеся не перевантажувати фізично свій організм.

ТІЛЕЦЬ

Початок 2018 року виявиться вельми перспективним і вдалим для більшості представників знаку зодіаку Тілець. Приємні враження Вас чекають як в особистому житті, так і в професійній.

 Ймовірно, деяких Тільців потягне на пригоди, і вони відправляться розважатися в інше місто або зовсім іншу країну. Гороскоп на січень 2018 зазначає, що якщо Вам все таки вдасться хоча б ненадовго змінити обстановку і відпочити, то це піде Вам тільки на користь.

Після відмінно проведеного часу далеко від суєти, Тільці можуть навіть задуматися про зміну місця роботи. Зірки говорять, що не варто боятися братися за нову справу, Вам напевно посміхнеться удача. До того ж при досягненні поставленої мети цей знак зодіаку відзначиться надзвичайною завзятістю і наполегливістю.

Кохання, сім’я. У січні нового року особисте життя Тільців буде складатися досить сприятливо. Багато представників цього знака зодіаку, які знаходяться в постійних відносинах, стануть проявляти більше турботи і уваги своїй коханій людині.

Зараз Ви навчитеся оволодіти собою і спокійно вирішувати побутові питання, що раніше викликало лише роздратування і постійні суперечки. Сімейні Тільці в цей період також не будуть скаржитися на життя. Зірки обіцяють Вам відмінне проведення часу в колі близьких. Можливо, Ви поїдете в подорож разом зі своєю сім’єю.

А вільні Тільці зараз будуть надзвичайно привабливі для представників протилежної статі. Є ймовірність того, що серед декількох потенційних партнерів виявиться той, з ким Ви зможете побудувати дійсно міцні любовні відносини. Головне, не надто квапити події, нехай все йде своєю чергою.

Кар’єра, фінанси. У професійній сфері діяльності у січні Тільців чекають позитивні зміни. Так, у Вас буде можливість підвищити свою кваліфікацію і отримати підвищення. Напевно Ви давно прагнете зайняти цю посаду і, досягнувши своєї мети, докладіть максимум зусиль, щоб утримати позиції.

До того ж такий прорив в справах додасть Тільцям впевненості в собі. Безробітним представникам цього знаку зодіаку також посміхнеться удача. Ймовірно, Вам вдасться знайти нову роботу, і, як стверджує гороскоп на січень 2018, вона може відрізнятися кардинально від Вашого попереднього місця зайнятості.

Незважаючи на це, Вас цілком влаштовуватиме такий варіант. У плані фінансів у Тільців буде складатися також все благополучно. Крім стабільного заробітку, зараз є ймовірність того, що Вам повернуть борг в повному обсязі, що значно покращить Ваше матеріальне становище. Будь-які фінансові операції Тільців принесуть успіх.

Здоров’я. У січні у Тільців не виникне приводу хвилюватися за своє здоров’я. Однак в кінці місяця може раптово з’явитися біль в горлі. В такому випадку, потрібно вилікувати хворобу в найближчі терміни, інакше, не виключено, виникнення ускладнень. Як зазначає гороскоп, Тільцям також буде корисно зайнятися культурою тіла, наприклад, почати бігати, записатися на курс масажу або інші оздоровчі процедури.

БЛИЗНЮКИ

Початок 2018 року для Близнюків видасться досить насиченим і сумбурним. Представники цього знака зодіаку будуть розриватися між декількома справами одночасно, намагатимуться встигнути все і відразу.

 Як кажуть зірки, Вам вдасться з усім впоратися, головне, чітко і об’єктивно оцінювати будь-яку ситуацію і свої сили. Також, якщо Ви хотіли почати, нове життя, то цей період буде досить підходящим.

Не бійтеся змінюватися самим і змінювати все, що відбувається навколо Вас. Гороскоп на січень 2018 стверджує, що будь-які вольові починання Близнюків увінчаються успіхом. Корисно також буде взяти невелику відпустку і вирушити відпочивати подалі від суєти і сірих буднів. Рішення важливих справ відкладіть трохи на потім. Нові знайомства та хороший відпочинок додадуть Близнюкам сил для нових звершень.

Кохання, сім’я. У січні 2018 року Близнюки будуть сильні в вираженні своїх почуттів, що, безсумнівно, не залишить нікого байдужим. Вам вдасться підібрати найщиріші і зворушливі слова для того, щоб показати своїй коханій людині, наскільки сильні Ваші почуття до нього. Можете бути впевненим, що такий вчинок тільки зміцнить ваші стосунки.

Практика подібного роду принесе успіх і одиноким представникам цього знаку зодіаку. Завдяки словам, наповненим глибоким змістом, Ви зможете справити належне враження на протилежну стать. А ось як буде розвиватися новий роман, вже цілком і повністю буде залежати від Ваших бажань.

Сімейним ж Близнюкам зараз доведеться постаратися зберегти стабільність у взаєминах з домочадцями. Є ймовірність, що Ви необґрунтовано будете зриватися на своїх близьких і критикувати їх у всьому. Як би там не було, потрібно взяти себе і руки і переосмислити свою поведінку, швидше за все, привід для конфлікту, що виник виявиться надуманим.

Кар’єра, фінанси. Дотримуючись зодіаку, в січні будь-які перешкоди на професійному шляху будуть ще більше підганяти Близнюків прагнути до успіху. Зараз Ви сміливо можете братися за перспективні, але не довгострокові проекти. Зірки говорять, що Близнюкам вдасться себе прекрасно проявити, особливо в командній роботі.

Досягнувши значних результатів своїх старань, Ви отримаєте заохочення з боку вищестоящих осіб. Якщо ж Вам не трапиться якась термінова справа, то свій вільний час Ви зможете витратити на врегулювання особистих справ. Однак гороскоп попереджає, що січень, ймовірно, вдасться непростим в фінансовому плані.

Через великі  покупки, здійснені в кінці минулого року, Ваша матеріальна стабільність може похитнутися. Можливо, доведеться позичати у друзів або брати кредит, але сильно хвилюватися не варто, ситуація обіцяє покращитися до кінця місяця.

Здоров’я. У січні Близнюки можуть зіткнутися з такою проблемою як часті головні болі. Займатися самолікуванням вкрай не радиться, краще сходіть до лікаря і взнайте точну причину недуги. При цьому не забувайте, що за вікном зима, а в цей період великий ризик підхопити простуду. Щоб цього уникнути, намагайтеся одягатися по погоді і займатися профілактикою. Також січень – вдалий час для позбавлення від шкідливих звичок.

РАК

Січень 2018 року виявиться для Раків дуже двояким місяцем. На початку місяця представники цього знака зодіаку будуть перебувати в деяких сумнівах – з’явиться невпевненість в собі, поведінка оточуючих викличе безпідставні підозри і будь-які події в цілому Раки будуть сприймати надто емоційно зі знаком мінус.

 Зірки в свою чергу радять, в якій не будь ситуації, керуватися здоровим глуздом і логікою.

Незабаром справи Раків налагодяться і, вже до середини місяця від поганих думок не залишиться і сліду. Вам пощастить налагодити спільну мову з тими, з ким спочатку цього не виходило. Також Вас чекають нові приємні знайомства і зустрічі, які, безсумнівно, піднімуть Вам настрій. Загалом, намагайтеся не перевантажувати себе проблемами і справами, а проводити більше часу в комфортній для Вас обстановці.

Любов, сім’я. У січні 2018 року Ракам, ймовірно, буде властива нестандартна поведінка, яка може збентежити людину, відносини з яким тільки починають набирати обертів. Через те, що ця людина знає Вас ще недостатньо добре, то вона може подумати, що така поведінка для Вас норма. У подібному випадку шансів на продовження відносин катастрофічно мало. Отже, думайте перед тим, як робити.

Сімейним Ракам радиться більше часу приділяти своїм близьким. Проявіть своє кохання, турботу, приділяйте найріднішим людям достатньо уваги і тоді у Вашому домі буде панувати мир і гармонія. Не забувайте також про тих родичів, які знаходяться не поряд з Вами, але теж потребують уваги. Будьте відповідальні, адже, можливо, комусь із них зараз знадобиться саме Ваша допомога.

Кар’єра, фінанси. Ймовірно, початок січня не відзначиться для Раків особливою трудовою активністю, зате до середини місяця енергії у цього знака зодіаку буде, хоч відбавляй. Будь-яка справа буде просто горіти в Ваших руках і, можливо, Ви самі будете здивовані, звідки з’явилося стільки сил.

Як стверджує гороскоп на січень 2018, Ракам зараз варто приділяти особливу увагу дрібницям, адже вони будуть дуже важливі. Навіть найменший промах може значно вдарити по остаточному результату Вашої роботи.

Також можливе виникнення сутичок з начальством, тому докладете максимум зусиль, щоб згладити всі гострі кути і зберегти своє становище. Позитивним аспектом цього місяця є те, що Ракам випаде можливість познайомитися з потрібними людьми, зайнятися вигідним проектом і досягти успіху.

Головне, при великому обсязі роботи, правильно спланувати свій час. Навчитися продумувати все до дрібниць доведеться і в плані фінансів. Січень – не найстабільніший місяць, тому зараз варто утриматися від здійснення великих покупок і, можливо, на чомусь заощадити. В кінці місяця, ймовірно, ситуація покращиться і дозволить трохи розслабитися.

Здоров’я. У січні у більшості Раків зі здоров’ям все буде в порядку. Потрібно не випробовувати свій організм на міцність, а при можливості зайнятися його зміцненням. В даний період корисно буде записатися на курс оздоровчого масажу або походити на басейн.

ЛЕВ

 Січень 2018 року для Лева обіцяє бути рівним і стабільним, без особливих злетів і падінь. Зараз Ви зможете насолодитися спокоєм і умиротворенням, у Вас не виникне приводу для переживань. У цьому місяці не потрібно робити будь-які серйозні кроки, оскільки наслідки можуть бути непередбачуваними.

 Просто розслабтеся, пливіть за течією і напевно незабаром у Вашому житті відбудуться зміни.

Також в січні Левам радиться проявити свою самостійність і індивідуальність. Однак при цьому не бійтеся ділитися своїми ідеями і планами з тими, кому Ви довіряєте. Напевно, таким чином, Вам вдасться почути думку з боку про те, чим Ви займаєтеся.

Кохання, сім’я. У першому місяці 2018 року, особливо в його першій половині, більшість Левів будуть налаштовані на романтичний лад. Одиноким представникам цього знаку зодіаку зірки пророкують доленосну зустріч, а Леви, які знаходяться в поточних відносинах, зараз зможуть насолодитися гармонією і спокоєм в парі.

Сімейним Левам корисно буде проводити більше часу зі своєю сім’єю. Поїдьте зі своїми близькими кудись відпочити і постарайтеся не руйнувати ідилію, приділяючи занадто багато уваги негативним моментам. Будь-які гострі кути при бажанні можна швидко згладити. Також гороскоп радить Левам в даний період звернути увагу на своїх батьків, які потребують турботи. Намагайтеся приділяти їм хоч трохи свого вільного часу, для них це дуже важливо.

Кар’єра, фінанси. У професійній сфері справи Левів будуть розвиватися досить розмірено і спокійно. Однак втрачати пильності вкрай не рекомендується, адже, як стверджує гороскоп на січень 2018, зараз є ймовірність того, що Вас хтось задумав підставити. Тому постарайтеся максимально сконцентруватися на своїй роботі і уникнути промахів.

Поставтеся до своїх обов’язків вкрай відповідально і кілька разів перевіряйте виконану роботу, перш ніж представити її на огляд начальства. Таким чином, Вам вдасться уникнути проблем. Також, можливо, Вас очікує якась тяганина з паперами. Щоб ніяка деталь не випала з поля зору, дійте поетапно, без поспіху.

Тоді Ви швидко впораєтеся зі своїми справами і будете задоволені результатами. Говорячи про фінансове становище, січень буде для Лева абсолютно стабільним. Ніяких вагомих витрат не передбачається, але і на особливо великий прибуток розраховувати не варто.

Здоров’я. У плані здоров’я січень буде для Лева досить благополучним, проте до середини місяця може з’явитися застуда або запалиться хронічна хвороба ближче до кінця місяця. Тому приділяйте зміцненню імунітету більше уваги, одягайтеся відповідно до погоди, не перебуваєте на холоді надто довго і займайтеся спортом.

ДІВА

Перший місяць 2018 року більшість Дів проведуть дуже активно і на позитиві. З огляду на те, що січень насичений святами, Ви часто будете зустрічатися зі своїми друзями, щоб здорово повеселитися. Однак гороскоп попереджає, що Дівам не варто зловживати алкогольними напоями, оскільки наслідки можуть бути плачевними.

 Деякі Діви також можуть змінити пріоритети і почати рухатися в іншому напрямку.

Те, що раніше здавалося істотно важливим, зараз, можливо, здасться вже не актуальним. Не переживайте, зі зміною курсу в Вашому житті будуть відбуватися зміни на краще. В цілому ніщо не зможе зіпсувати Дівам їх позитивний настрій, отже, успіх гарантований.

Кохання, сім’я. Діви, які знаходяться в постійних відносинах, в січні можуть проявити такі негативні якості, як впертість, ревнощі і навіть мстивість. На цьому грунті, ймовірно, виникнуть сварки і конфлікти і відносини з коханою людиною погіршаться.

Уникнути таких неприємностей можна, якщо Ви будете вести себе терпимими і припинете безпідставно підозрювати свою другу половину в нечесності. Відносини в родині також, можливо, будуть натягнутими через те, що Вас перестануть розуміти Ваші близькі.

Швидше за все, знову таки Ви самі опинитеся винні в тому, що відбувається, тому радиться переглянути свою поведінку і стиль спілкування з членами своєї сім’ї. амотні ж представника цього знака зодіаку в січні можуть розраховувати тільки на романтичні зустрічі, які навряд чи переростуть в щось більш серйозне.

 Кар’єра, фінанси. Зазвичай працьовиті та відповідальні працівники, в січні Діви можуть різко змінитися в поведінці і почати приділяти більше часу вирішенню особистих питань, ніж виконання службових обов’язків. Однак гороскоп радить Дівам зайнятися особистими справами трохи пізніше, оскільки великий ризик швидко скотитися вниз по кар’єрних сходах. Будьте більш розсудливими і не втрачайте шанс проявити свої навички та вміння.

Січень – вдалий час для зав’язування нових корисних контактів, Вам з легкістю вдасться домогтися розташування потрібних людей. Але пам’ятайте, що не кожен може допомогти Вашій справі, тому в своїх діях уникайте поспіху і частіше покладайтеся на інтуїцію. Безробітні представники цього знака зодіаку зараз, ймовірно, звернуть увагу на ті вакансії, які бачили і раніше, але не розглядали всерйоз.

Зірки говорять, що саме на такій роботі Вас чекає успіх. У фінансовому плані, Діви повинні бути готовими до якихось важливих витрат, тому, можливо, доведеться трохи затягнути паски. Однак в кінці місяця очікується надходження великої грошової сума, яка Вас приємно здивує.

Здоров’я. У січні 2018 Діви будуть сповнені енергією та її вистачить, щоб впоратися з усіма справами. Але в цілому не випробовуйте свій організм на міцність, достатньо відпочивайте і бережіть здоров’я.

ТЕРЕЗИ

Зірки говорять, що для Терезів січень 2018 року видасться досить спокійним і розміреним. Цей період буде повний приємних несподіванок і, безсумнівно, це додасть Вам оптимізму і впевненості в собі.

 Більшість представників цього знака зодіаку відчують великий приплив сил, а головне, знатимуть в яке русло їх направити.

Ймовірно, деякі Тенрези захочуть спробувати себе в чомусь новому, і гороскоп на січень 2018 стверджує, що перспективних можливостей для цього буде більш ніж достатньо. Зараз Ви можете розраховувати на удачу, насолоджуватися успіхом і зовсім не звертати увагу на заздрісні чутки Ваших противників. У той же час заради того, щоб змінити своє життя на краще, Терезам доведеться чимало потрудитися, але ж воно того варте.

Кохання, сім’я.У січні нового року зірки радять Терезам якомога більше часу приділяти своїй родині. Зараз, швидше за все, до Вас приїдуть родичі здалеку, тому не пропустіть шансу побути в теплій сімейній обстановці. Цей час принесе Вам задоволення і затишок.

Терезам, які знаходяться в тривалих любовних відносинах, також радиться приділити увагу своїй другій половині. Напевно Ви помітите, що, відволікаючись на повсякденні турботи, зв’язок стає вже не таким міцним як раніше. Тому постарайтеся розвивати свої відносини, більше часу проводити зі своєю коханою людиною, не бійтеся частіше говорити теплі добрі слова на адресу обранця.

А вільним представникам цього знаку зодіаку варто придивитися до свого оточення. Можливо, хтось із Ваших знайомих вже давно ставиться до Вас з симпатією, а Ви просто не помічали. Як тільки Ви зрозумієте хто це, почніть більше спілкуватися з цією людиною і, цілком ймовірно, саме з ним Ви знайдете щастя в особистому житті.

Кар’єра, фінанси. У професійному плані Терезів чекає успіх і процвітання. Зараз можна очікувати підвищення по службі або надбавку до зарплати. Січень – відмінний час для того, щоб проявити такі Ваші сильні якості як відповідальність, рішучість і твердість характеру.

Ви відкриєте в собі надзвичайно потужний потенціал, відчуєте себе лідером, зможете досягти великих висот, однак тут же варто відзначити, що на допомогу з боку колег розраховувати не доведеться.

Також гороскоп вказує на те, що вдалими для Терезів будуть відрядження. Там Вам вдасться укласти вигідні угоди і зав’язати контакти з корисними людьми. На жаль, ті представники цього знака зодіаку, які поки знаходяться в пошуку роботи, зараз не зможуть знайти підходящу посаду. У плані фінансів Терезам теж належить не найлегший період, оскільки витрати, ймовірно, будуть покривати доходи. Можливо, для якихось важливих придбань доведеться взяти певну суму в борг.

Здоров’я. Зараз Терезам буде важливо досить відпочивати і частіше проводити своє дозвілля на свіжому повітрі. Зірки радять почати займатися спортом, щоб зміцнити свій організм. Також січень – вдалий час для позбавлення від шкідливих звичок. В цілому місяць буде досить вдалим, але дбати про своє здоров’я потрібно завжди.

СКОРПІОН

У першому місяці року Собаки – Скорпіонів чекає мир і злагода. Січень буде для Вас на диво спокійним і стабільним місяцем. Зараз не варто уникати труднощів і перешкод, Вам з упевненістю вдасться їх подолати, якщо Ви проявите витримку і терпіння.

 Живіть сьогоденням і не створюйте собі зайвих проблем і переживань. Як стверджує гороскоп на січень 2018, успіх Скорпіонам в цей період забезпечений.

Ви зможете отримати перемогу над конкурентами, як в любовній, так і в професійній сфері. Все, за що б Ви зараз не взялися, буде Вам по плечу. Також у Скорпіонів з’явиться шанс завоювати довіру потрібної людини, але на шляху до мети, будьте обережні і тактовні, постарайтеся зробити все, щоб не зіпсувати собі репутацію.

Кохання, сім’я. Особисте життя Скорпіонів в січні 2018 року складеться вельми благополучно, але все ж є ймовірність виникнення сварок в парі. Можливо, в якихось ситуаціях Ви проявите себе занадто різко, що викличе негативну реакцію з боку коханої людини. Тому постарайтеся бути терплячим і м’якшим і, таким чином, Ви зможете вберегти себе від зайвих переживань.

Однак сімейним Скорпіонам не радиться надмірно потурати своїм дітям, оскільки до кінця місяця Ви остаточно їх разбалуєте, і впоратися з їх капризами буде важко. Вільних ж представників цього знаку зодіаку чекає зустріч з цікавою людиною.

Швидше за все, події розвиватимуться благополучно, але Вам знадобиться докласти зусиль, щоб відносини набули серйозний характер. Будьте впевнені, що мета виправдає засоби і навіть натиск і якесь нахабство буде на користь. Є велика ймовірність, що цей зв’язок в майбутньому переросте в шлюб, головне, не квапити події.

Кар’єра, фінанси. Швидше за все, на початку 2018 року в багатьох Скорпіонів з’явиться бажання заробити велику суму грошей для певних цілей. Представники цього знака зодіаку будуть усіма силами намагатися покращити своє фінансове становище, тому впродовж усього місяця Скорпіони будуть працювати, не покладаючи рук.

Ймовірно, Ви навіть знайдете додаткове джерело заробітку. Зірки говорять, що Вам вдасться впоратися з усією роботою, наскільки завантаженими Ви б не були. До того ж в середині місяця Вам, ймовірно, випаде шанс відправитися в ділову поїздку. Не відмовляйтеся, адже в новому місці Ви можете зустріти людину, яка без зайвих зусиль надасть Вам матеріальну допомогу.

В цілому старання Скорпіонів не пройдуть даремно, і вони доб’ються бажаного матеріального успіху. Протягом січня Ви не будете скаржитися на життя, а в кінці місяця очікується надходження великої грошової суми.

Здоров’я. У січні 2018 року більшість Скорпіонів будуть сповнені сил і енергії. Особливих захворювань не передбачається, однак радиться приділити увагу своїй фізичній формі і почати регулярно відвідувати фітнес-клуб.

СТРІЛЕЦЬ

У січні 2018 року Стрільці можуть остаточно зануритися в свої проблеми і постійно тільки про це й думати. Це можуть бути як неприємності на роботі, так і засмучення в особистому житті.

 Але, як би там не було, зірки настійно рекомендують Стрільцям не зациклюватися на негативі, а більше часу і енергії витрачати на приємне проведення часу. Цей місяць – гарний час для теплого спілкування зі своїми друзями і родичами.

Якщо зараз Ви проявите доброзичливість, то близькі люди завжди нададуть Вам допомогу і підтримку. Намагайтеся оточити себе позитивом, частіше виходьте в суспільство і не заганяйте себе в дальній кут, думаючи лише тільки про проблеми. Вони є у всіх, потрібно вміти просто абстрагуватися.

Кохання, сім’я. Зірки говорять, що сімейним Стрільцям в січні варто достатньо часу приділяти своїй другій половині. Швидше за все, початок місяця буде спокійним, проте вже до середини січня можуть з’явитися сварки і розбіжності. Тільки якщо Ви проявите максимум турботи і уваги, Вам вдасться згладити всі гострі кути.

Вільним представникам цього знаку зодіаку в цей період зірки обіцяють зустріч з вельми хорошою людиною. Можливо, спочатку він не справить на Вас належного враження, проте придивіться і напевно Ви зрозумієте, що це саме той, кого Ви чекали все життя. Ймовірність такого знайомства найбільш ймовірна ближче до кінця місяця.

А ось Стрільцям, які вже давно знаходяться в парі, не радиться дивитися по сторонах і плести інтриги на стороні. Так, Ви тільки втратите стабільні, міцні відносини, а натомість не отримаєте абсолютно нічого.

Кар’єра, фінанси. У професійному плані Стрільці будуть вельми вдалими. В першу чергу варто відзначити, що вже з початку місяця Ви можете розраховувати на надходження великих грошових сум, з фінансами проблем не виникне. Стрільці-бізнесмени зараз зможуть максимально розвинути свою справу, не докладаючи при цьому особливих зусиль.

Особливу роль зіграють Ваші зв’язку. Ті, з ким Вам вже доводилося працювати, будуть приємно відгукуватися про Вашу компанію, тим самим, значно додаючи Вам число клієнтів. Постарайтеся не упустити шанс заробити собі бездоганну репутацію і покращити своє фінансове становище. Швидше за все, до кінця місяця на нові зв’язки можуть сподіватися і Стрільці-службовці. Також гороскоп радить не витрачати нерозважливо зароблені гроші, а почати відкладати потрохи на щось путнє.

Здоров’я. У плані здоров’я практично весь січень 2018 року видасться для Стрільців безхмарним. Однак до кінця місяця можливе зіткнення з простудними захворюваннями. Щоб не допустити такої неприємності, Стрільцям слід зміцнювати своє здоров’я, займаючись спортом і відвідуючи різні оздоровчі процедури.

КОЗЕРІГ

З першого місяця 2018 року для Козерогів почнеться світла смуга в житті. Зараз у Вас з’явиться надія, що все, про що Ви мріяли, здійсниться. Представників цього знаку зодіаку буквально на кожному кроці буде переслідувати удача і заради досягнення мети навіть не доведеться докладати особливих зусиль.

Не бійтеся ризикувати, розпочинати і пізнавати щось нове. Господиня цього року, Собака, наділить Козерогів такими якостями як дипломатичність і гнучкість, що посприяє розширенню контактів. У свою чергу нові зв’язки допоможуть Вам досягти успіху і закріпити свої результати. Ймовірно, нові знайомства відбудуться в іншій країні, під час відрядження.

Кохання, сім’я. У січні 2018 року Козерогам належить зробити зусилля над собою, щоб не зіпсувати відносини зі своїми близькими. Можливо, в цей період Вам здасться, що домашні налаштовані проти Вас, кожен їх крок буде викликати підозру. Але гороскоп на січень 2018 радить бути розсудливим і міркувати розсудливо. Якщо немає вагомого приводу для недовіри, то не слід нагнітати обстановку.

В іншому випадку може спалахнути сварка з кимось із близьких. Що стосується, закоханих Козерогів, то зараз деякі з них, можливо, відчують втому від постійного проведення часу зі своїм обранцем, їм захочеться більше свободи. Щоб відволіктися і змінити обстановку, приділіть час своїм друзям або родичам, дайте собі скучити по коханій людині і незабаром все налагодиться.

А вільним представникам цього знаку зодіаку, на жаль, в січні на велике кохання розраховувати не доведеться. Безсумнівно, у Вас буде шанс познайомитися з цікавими людьми, однак серед них Ви навряд чи виділите кого-небудь особливого.

Кар’єра, фінанси. У професійному плані січень  розпочнеться для Козерогів дуже розмірено і спокійно. Ви зможете трохи розслабитися, відпочити і набратися сил для роботи в другій половині місяця. Якраз після святкування Старого Нового Року Козерогам належить багато і старанно працювати. Зараз Вам потрібно зібратися з силами, взяти волю в кулак і відповідально виконувати свої обов’язки.

Ваші промахи і навіть промахи колег можуть обійтися Вам дорого, тому ретельно перевіряйте свою роботу і довіряйте певні завдання лише тим, хто, на Вашу думку, 100% впорається і не підведе. Можливо, в січні в колективі з’являться нові працівники, які досить серйозно себе зарекомендують.

Не бійтеся включати їх в свою роботу і давати доручення, напевно новачки з усім впораються. У сфері фінансів Козероги можуть розраховувати на стабільність, а в другій половині місяця є велика ймовірність отримання премії або підвищення зарплати.

Здоров’я. Ймовірно, на початку січня деякі Козероги будуть відчувати слабкість, не виключається ризик виникнення простудного захворювання. Але незабаром ситуація виправиться і вже до кінця місяця у Вас не виникне скарг стосовно Вашого здоров’я.

У той же час, будьте передбачливими і не шкодуйте часу і коштів на проходження обстеження, оскільки деякі хвороби проявляються не відразу, а саме в січні Ви можете підчепити якусь хворобу.

ВОДОЛІЙ

Січень 2018 року для Водоліїв – це час стабільності і спокою. Емоційні сплески, сильні потрясіння і несподіванки, які були притаманні в попередньому році, виявляться позаду, зараз варто просто насолоджуватися життям і не рватися до змін.

 Займіться саморозвитком, проводьте свій час в сприятливій для Вас обстановці, без зайвої напруги і з користю для себе. Гороскоп радить почати займатися чимось новим, наприклад, проявіть інтерес до вивчення іноземних мов.

Також не зайвим буде зайнятися спортом. Не обов’язково не виходити зі спортзалу цілодобово, виберіть для себе що-небудь до душі, будь це аеробіка або танці, і Вам сподобається. При цьому в січні намагайтеся частіше бувати на свіжому повітрі. Можна поєднати прогулянки з заняттям спортом і, наприклад, покататися на лижах або ковзанах.

Кохання, сім’я. У січні сімейним Водоліям гороскоп на січень 2018 радить зайнятися упорядженням свого домашнього вогнища. Можливо, Ви відчуєте, що прийшов час щось поміняти, придбати те, чого не вистачає. Не шкодуйте грошей, оскільки в результаті Ви і Ваша сім’я будете дуже задоволені придбанням.

Також намагайтеся в цьому місяці частіше проводити своє дозвілля разом з усією родиною, сприятливими будуть поїздки за місто, на природу. Закохані Водолії зараз зможуть вдосталь насолодитися прекрасними відносинами зі своїм партнером. Напевно Ви знайдете нове захоплення, яке буде до душі і Вам, і Вашій коханій людині.

У свою чергу з’явиться якесь різноманіття і яскраві фарби. У січні відносини Водоліїв будуть наповнені турботою, ніжністю та, безсумнівно, коханням. А тим, хто ще не зустрів свою другу половину, гороскоп обіцяє багато приємних знайомств і барвистих моментів. Не виключено, що серед декількох потенційних партнерів Ви побачите того, хто саме Вам потрібен.

Кар’єра, фінанси. Початок січня через новорічні свята  видасться для Водоліїв досить спокійним. А ось з середини місяця готуйтеся зіткнутися з такими неприємностями як позапланові перевірки і проблеми в спілкуванні з колективом.

Уникнути зайвих переживань Вам вдасться, взявши відпустку і відправившись ніжитися під сонцем в далекі країни. Як стверджує гороскоп, Ви зможете собі це дозволити у фінансовому плані, так і відпочити теж не завадило б. Що стосується Водоліїв-бізнесменів, то в цьому місяці зірки пророкують їм зустріч з корисною людиною, яка благополучним чином зможе вплинути на розвиток справи.

Головне, не втратити цього помічника, оскільки іншого такого шансу може не бути. А матеріальне становище Водоліїв буде більш ніж просто влаштовувати. Доходи значно покриватимуть витрати і зараз у Вас буде можливість почати відкладати гроші на важливе придбання.

Здоров’я. У січні здоров’я Водоліїв не підведе і більшість представників цього знака зодіаку будуть прекрасно себе почувати. Особливих захворювань не передбачається, однак в середині місяця намагайтеся не переохолоджуватися інакше можете підхопити застуду.

РИБИ

Січень року Собаки пройде для більшості Риб в спокійній обстановці. Зараз не передбачається зустрічі з будь-якими неприємностями, а й вибуху позитивних емоцій теж. Бажано в цьому місяці не робити різких рухів, а дозволити подіям просто йти своєю чергою.

 Насолоджуйтесь спокоєм і умиротворенням, яке подарує Вам доля в цей період. Також Рибам радиться уникати поспіху в будь-яких справах і прораховувати будь-які можливі наслідки своїх дій.

Саме непослідовність і неуважність зараз напевно порушать Ваші плани і перешкодять на шляху до поставленої мети. Варто відзначити і те, що представникам цього знаку зодіаку в січні не слід зловживати алкоголем, оскільки випивка може стати причиною виникнення проблем зі здоров’ям.

Кохання, сім’я. В особистому житті багатьом Рибам, які знаходяться в поточних відносинах або в шлюбі, посміхнеться удача. У відносинах з коханою людиною і з близькими пануватиме гармонія і ніяких сварок або конфліктів не передбачається. Ймовірно, у Вас з’явиться можливість зробити довгоочікувану велику покупку, швидше за все, це буде нерухомість.

А одиноких представників цього знака зодіаку в цьому місяці навряд чи з головою захлиснуть любовні почуття. Однак зараз Ви напевно зустрінете людину, яка в майбутньому стане дуже важливою для Вас. Взаємини будуть розвиватися досить повільно, але проявіть трохи терпіння, адже воно того варто.

Кар’єра, фінанси. У той час як для інших знаків зодіаку початок місяця буде часом відпочинку, Рибам належить попрацювати на славу. Можливо, під час свят Вам трапиться додаткова робота. Не відмовляйтеся від такої пропозиції, оскільки Ви не тільки покращите своє матеріальне становище, а й зміцните свої позиції на іншому місці, що може знадобитися в недалекому майбутньому.

Не виключено, що старе місце роботи перестане Вас влаштовувати або виникнуть конфлікти. Зірки не радять триматися за цю роботу як єдине джерело доходу, а діяти рішуче і незабаром Вам вдасться знайти справу до душі. Ті Риби, які поки не планують змінювати місце роботи, зараз можуть очікувати пропозицію службової поїздки, яка сприятливо вплине на розвиток Вашої кар’єри. Січень видасться позитивним і з фінансової точки зору.

Уже в середині місяця Ваш бюджет може поповнитися великою сумою, але в кінці січня Вас чекають великі витрати. Рибам гороскоп на січень 2018 радить не витрачати гроші через дрібниці і прораховувати свої витрати, інакше наслідки будуть плачевними.

Здоров’я. У січні у Риб не виникне приводу для занепокоєнь щодо здоров’я. В кінці місяця може виникнути ризик простудних захворювань, однак, завбачливі представники цього знака зодіаку відразу займуться лікуванням і швидко позбудуться хвороби.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.