Красиві локони – це візитна картка будь-якої жінки. Але що робити, якщо ваш ритм життя дуже швидкий і ви просто не встигаєте приділити своїй зовнішності належну увагу? І сьогодні ми вам розповімо, як можна привести в порядок шевелюру за допомогою процедури, яка називається глянцювання волосся. Цей метод є одним з видів ламінування. Оздоровлення структури волосся відбувається за рахунок впаювання в кожен стрижень під впливом високих температур поживних речовин.
У результаті локони виходять гладенькими. А через те що пасма стають неймовірно ніжними на дотик, таку процедуру досить часто називають шовковим глянцюванням волосся.
Як відбувається глянцювання волосся
Механізм глянцювання волосся наступний: спочатку під впливом спеціальних речовин лусочки кожного волоска розкриваються і насичуються поживними мікро- і макроелементами.
Після цього під впливом високих температур лусочки закриваються назад, зберігаючи при цьому всередині стрижня корисні речовини.
Різниця між цією технологією і звичайним ламінуванням полягає в тому, що навколо стрижня утворюється плівочка, здатна пропускати корисні мікроелементи ззовні навіть після закінчення процедури.
Також протягом значного часу після використання цього методу зберігається нормальний гідроліпідний баланс в середині кожного волоска, внаслідок чого локони стають блискучими, пишними і слухняними.
Види глянцювання волосся
Сьогодні ви можете знайти в інтернеті інформацію про такі види глянцювання волосся:
Молекулярне глянцювання волосся. Технологія в даному випадку передбачає нанесення косметичних засобів тільки по довжині волосся;
Кутикулярне глянцювання волосся. А ось в цьому випадку засіб втирається в шкіру голови, а потім, рівномірно розподіляється по всій довжині.
Подібна послуга найчастіше виконується на основі косметичних засобів таких відомих виробників, як L’Oreal Professional або EVA Professional. Дані засоби використовуються в салонах, але якщо ви вирішили спробувати провести подібну процедуру вдома, то знайти їх в магазинах не складе труднощів.
Досить популярним є і глянцювання волосся з кератином.
Показання та протипоказання глянцювання волосся
Так само як і в будь-якому іншому випадку у даної технології є показання і протипоказання. До показань відноситься наявність занадто сухих і неживих локонів. Також рекомендується глянцювання волосся і для тих у кого посічені кінчики. Але не варто думати, що за допомогою цього методу ви зможете склеїти волоски назад.
Зовсім ні! Хворі кінчики все ж таки доведеться обрізати, а ось глянцювання волосся допоможе вам уникнути повторення неприємного моменту.
Відмінно підходить сучасна технологія і для власниць кучерявого волосся. Ви тільки уявіть: ваші локони в’ються і красиво блищать. Краса! І, крім того, ви не тільки поправите зовнішній вигляд своєї шевелюри, але і оздоровите кожен волосок зсередини.
А тепер давайте поговоримо про протипоказання. Не рекомендується проводити дану процедуру тоді, коли у вас сильно випадає волосся. Адже насичення поживними речовинами навантажує кожен волосок.
Відповідно волосяна цибулинка може просто не витримати додаткового навантаження і випасти. Так що спочатку вирішуйте проблему з випаданням, а потім вже починайте займатися зовнішнім виглядом своїх локонів. Не варто виконувати таку процедуру тоді, коли у вас є які-небудь шкірні захворювання. Не рекомендується проводити глянцювання волосся і за наявності травм голови або механічних пошкоджень шкірного покриву, оскільки наслідки в даному випадку можуть бути непередбачуваними.
Переваги та недоліки глянцювання волосся
Перед тим як відправлятися в салон на дану процедуру, важливо знати який саме ефект можна очікувати після глянцювання. Після нього істотно зміцнюється структура локона, пасма стають слухняними, їх дуже легко укладати. Безсумнівним плюсом є те, що волосся не так швидко жирніє. А якщо ви зробите глянцювання в літній час, то отримаєте гарантований захист від ультрафіолетових променів.
Ще одним приємним бонусом є поява блиску на волоссі. Локони стають здоровими і сильними.
Але є у даного методу є деякі недоліки. Наприклад, вам не можна фарбувати пасма раніше ніж через два тижні після проведення процедури.
Та за тиждень перед глянцюванням наносити фарбу також не рекомендується. Це пов’язано з тим, що активні речовини вступають у хімічну реакцію з компонентами фарби і замість користі наносять нашим локонам шкоду.
Також варто запам’ятати, що роблячи молекулярне або кератинове глянцювання один раз на рік, ви не отримаєте ніякого ефекту.
Для того щоб ваша шевелюра виглядала приголомшливо, процедуру потрібно повторювати досить часто.
Глянцювання волосся вдома
Якщо у вас є бажання і час, то ви можете зробити подібну процедуру самостійно вдома. Але якщо у вас довге волосся, то будьте готові до того, що процес займе не менше трьох годин. Отже, як же відновлювати структуру волосків самостійно.
Перше, що вам потрібно зробити – це помити голову.
Увага! Сушити голову феном не потрібно. Досить просто промокнути локони за допомогою рушника. Потім на вологі прядки по всій довжині наносимо засіб для глибокого догляду та відновлення. Через 2 хв. наносимо на локони ще й термо-відновлююче молочко.
А тепер зверніть увагу на таку особливість: ці два засоби не потрібно змивати. Висушіть голову разом з ними. Після того як волосся висохли, ви миєте їх ще раз за допомогою спеціального шампуню, до складу якого обов’язково повинні входити кераміди.
І ось тільки тоді ви можете остаточно сушити голову. До речі, якщо ви звикли робити укладання, то можете навіть використовувати утюжок, ніякої шкоди для вашої шевелюри від цього не буде.
Що стосується проведення даної процедури вдома, то фахівці рекомендують зробити перше глянцювання волосся в салоні у професіонала. А от наступні процедури ви можете спробувати провести самостійно.
Як бачите, ви можете досягти бажаного красивого волосся завдяки глянцювання локонів.
Але не варто думати, що все так просто. Обов’язково запишіться в перший раз до професіонала, так ви хоча б побачите, як робиться ця процедура.