Home / Активний спосіб життя / Гімнастика / Гімнастика Хаду: природний шлях самовідновлення

Гімнастика Хаду: природний шлях самовідновлення

Гімнастика Хаду – молода авторська методика пізнання і омолодження тіла. З’явилася на початку 90-х років завдяки грузинському тренеру Звіаду Арабулі. Широка популяризація програми триває вже близько 5-ти років. За цей час Арабулі довів ефективність і результативність гімнастики Хаду, а вдячні послідовники течії із задоволенням допомогли поширити унікальну методику. У чому секрет гімнастики Хаду, принципи і вправи читайте далі.

Чому гімнастика Хаду працює?

Гімнастика ХадуЗа основу комплексів Арабулі взяв хатку-йогу. Однак у Хаду немає асан і надскладних поз. Перейнято лише біомеханічний вплив власного тіла на кожну групу м’язів в певному положенні. Так, за годину тренувань ви опрацьовуєте всі існуючі м’язи: на обличчі, на спині, на руках і навіть між ребрами і на пальчиках.

Кожна вправа влаштована так, аби в роботу вступили «невикористовувані», як називає автор методики, «сплячі» м’язи. Ті, які у повсякденному житті людини практично не задіюються. Навряд чи ви розробляєте діафрагмальні, міжреберні або глибокі м’язи шиї.

Гімнастика Хаду навантажує «сплячі» точки, провокуючи зміцнення мускулатури, сильне кровопостачання, насичення поживними речовинами і киснем. Додатково кожна поза масажує внутрішні органи – так поліпшуються показники функціонування того чи іншого відділу органів. Наприклад, лікувальна гімнастика Хаду для живота налагоджує роботу кишечника, жовчного міхура, печінки, шлунка.

Мімічні комплекси – гімнастика Хаду для обличчя – прибирають передчасні зморшки, підтягують овал обличчя, повертають природний, здоровий колір шкіри. Учні з проблемною шкірою відзначають зникнення висипань і прищів.

Гімнастика Хаду: три принципи

Гімнастика Хаду: перший принцип. Максимальна напруга без обтяження

Одна вправа виконується до сильного м’язового стомлення, щоб на 100% розім’яти «сплячу» мускулатуру. Напруга досягається тільки із застосуванням власної ваги тіла при правильній позиції. Абсолютно всі комплекси проводяться без додаткового обважнення та спортивного обладнання.

Гімнастика Хаду: другий принцип. Плавні рухи до стомлення

Працюєте в повільному плавному ритмі. Так включаються всі м’язові групи, зв’язки, суглоби. Збільшується м’язове навантаження завдяки статичним положенням. Втома – головний принцип Хаду. Якщо виконувати вправи в половину сили, ви попросту витрачаєте час. Тільки досягаючи піку стомлюваності, гімнастика Хаду відновлює всі системи організму: серцево-судинну, нервову, ендокринну, органокомплекси.

Гімнастика Хаду: третій принцип. Опрацювання глибоких м’язів

Тренер розробив специфічні вправи, які задіють всю мускулатуру тіла від кінчика носа до п’ят. Тільки комплексна робота над тілом відновлює молодість, здоров’я і перешкоджає старіння. Регулярні заняття хаду позбавляють від остеоартрозу, артриту, кісточки на великому пальці, запобігають розвитку викривлення хребта, випадінню міжхребцевих дисків.

Кому корисна гімнастика Хаду від Звіада Арабулі?

Оздоровчий комплекс включає вправи з реабілітаційної гімнастки спортсменів, хатха-йоги і елементи гімнастики для космонавтів і офісних співробітників. Основна спрямованість – це відновлення кістково-м’язового апарату, дихальні вправи, нормалізація роботи серцево-судинної системи і внутрішніх органів. Гімнастика Хаду Звіада Арабулі, продовжує життя, рекомендується:

При захворюваннях суглобів і спини

При проблемах з травленням і органами ШКТ

При гіпо / гіпертонії, проблеми з судинами і серцем

Для підвищення імунного захисту організму

Як результативна профілактика фізіологічного старіння

Для омолодження обличчя

Людям з протипоказаннями до вправ з додатковим навантаженням

У період відновлення після травм і операцій

Зауважимо, що гімнастика Хаду для схуднення неефективна. Вона несе інший зміст і користь для організму.

Гімнастика Хаду на кожен день: відео від Звіада Арабулі

Перед початком занять, зверніть увагу на правила безпеки.

Тільки повільні і розмірені рухи – ніяких ривків, збільшення ритму.

Строго стежте за диханням: глибокі вдихи через ніс, видих тривалі через рот – губи стиснуті в трубочку.

Поступово збільшуйте навантаження, нібито двигун, що набирає обертів. Перші рази виконуйте вправи з розминковою силою і поступово напружуйте м’язи все більше і більше.

Ви новачок в хаду? Робіть короткі паузи між вправами для відновлення організму.

Нудота, запаморочення – це нормальні ознаки для практикуючих в перші тижні тренувань. Поступово тіло адаптується, і ознаки нездужання зникнуть. Не панікуйте, перервіть заняття і відновіться, далі продовжуйте.

Відео комплекси відкриває ранкова гімнастика Хаду. Слідкуйте за кожним рухом тренера і слухайте вказівки.

Попрацюємо над обличчям! Прибираємо зайві роки за допомогою двох програм по омолодженню мімічних м’язів.

На завершення відзначимо, Гімнастика Хаду – це дивовижний спосіб повернути час назад і омолодити тіло на 15 років. Доступна в будь-якому віці, при будь-якій статурі.

 


Check Also

Ранкова зарядка. Ефективні вправи для виконання вдома

Дізнайтеся, як правильно проводити тренування вранці, щоб відчути приплив бадьорості на весь день і підтримувати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *