Home / Твоя краса / Нігті / Гарний французький манікюр в домашніх умовах?

Гарний французький манікюр в домашніх умовах?

Френч – акуратне і стильне оформлення нігтиків. Дизайн підходить і для класичного стилю, і для ділового, і для спортивного. Робити можна класичний варіант, а також з декорами. Підходить він і для довгих нігтів, і для коротких. Загалом, універсальне рішення для будь-яких випадків. Тому дізнаємося, як зробити гарний французький манікюр  в домашніх умовах, наведемо деякі цікаві приклади з фото.

Гарний французький манікюр – загальна інформація

Гарний французький манікюр в домашніх умовах

Французький манікюр з’явився в 70-х роках XX століття не у Франції, як багато хто думає, а в США. Засновник компанії «ORLY» Джеф Пінк запропонував геніальну ідею для актрис – фарбувати нігті в природний колір з білою лінією посмішки. Таким чином, відпала необхідність постійно робити манікюр, тим самим заощаджуючи багато часу. Винахід отримав приголомшливий успіх. Його гідно оцінили французькі модниці.

Класичний красивий французький манікюр  виконується білим лаком на тлі тілесного. Створюється білий край на нігтику. Лінія посмішки – це межа між двома кольорами. На нігтьовій пластині природна лінія посмішки – це вигнута смужка, по якій починається вільний край нігтя. В манікюрі лінія посмішки може повторювати природну або відрізнятися від неї (перебувати на вільному краї чи заходити на нігтьове ложе). Подовження нігтьового ложа, найчастіше роблять при нарощуванні нігтів – цей прийом подовжує нігті.

Найважливіше завдання при створенні французького манікюру – красиво промальовувати цю лінію. У неї повинен бути красивий вигин, який однаковий на всіх нігтиках. Висота вигину – це різниця між середньою точкою лінії і її краями.

Гарний французький манікюр – необхідні матеріали

Створювати гарний французький манікюр  можна різними способами. Головне – це отримати чистий і красивий результат. Незалежно від того, яким методом буде проводитися процедура, Вам знадобляться такі матеріали (якщо робити її вдома звичайними лаками):

Гарний французький манікюр в домашніх умовах 1

знежирювач (засіб для зняття лаку);

основа під лак;

тілесний або рожевий лак;

білий лак;

закріплювач.

Це основні елементи для френча. Крім цього, Вам знадобиться один з таких предметів (в залежності від способу):

тонка кисть з натурального ворсу (при ручному промальовуванні);

спеціальні трафарети для французького манікюру;

скотч;

коректор (або ацетон з пензлем).

Якщо Ви вирішите використовувати гель-лак, то Вам доведеться обзавестися додатковими речами:

УФ-лампою;

праймером;

засобом для зняття липкого шару;

спеціальними гель-лаками відповідних відтінків.

Гарний французький манікюр – загальні етапи

Щоб зробити гарний французький манікюр, потрібно всі дії виконувати поетапно, максимально акуратно. Техніка виконання практично для всіх методик однакова. Загальний порядок кроків буде полягати в наступному:

Виконання манікюру. Обов’язково потрібно зняти старий лак, підготувати нігтики до нового покриття. Можна зробити обрізний манікюр або необрізний.

Знежирення пластин. Щоб нове покриття довго і добре трималося, нігті потрібно очистити від жиру, забруднень. Можна зробити це звичайною рідиною для зняття лаку.

Нанесення праймера (для гель-лаку). Наноситься спеціальний шар, який дозволяє гель-лаку надійно зчепитися з пластиною.

Покриття нігтів базою (основою). Наноситься базове покриття, яке також відповідає за якість френча, а також за збереження пластин. Для гель лаку – виконується запікання в УФ-лампі.

Нанесення лаку (тілесного, рожевого) в два шари. Обраний тон наноситься в два шари на нігтики. Щоразу потрібно давати трохи часу для висихання. Для гель-лаку – після кожного шару потрібно застосовувати УФ-лампу.

Створення лінії посмішки. Найвідповідальніший крок. Можна використовувати різні методи.

Виконання дизайну (при бажанні та вмінні). Створення візерунків, малюнків – для досвідчених майстрів.

Нанесення закріплювача. Завершальний штрих для стійкого покриття.

Гарний французький манікюр в домашніх умовах 2

Гарний французький манікюр – способи

Тепер знаємо, як зробити красивий французький манікюр  гель лаком вдома різними методами. Всі вони відрізняються тільки способом промальовуванням лінії посмішки (і білої частини):

За допомогою кисті. Тонким пензлем потрібно відзначити три точки на пластині: найвищі краї посмішки і її середину. Після цього плавно з’єднати їх. Потім потрібно зафарбувати кінчик білим кольором. Цей метод найкращий – він дає більш красивий і природний результат. Однак він вимагає деякої вправності. Потрібно кілька разів потренуватися, і користуватися ним.

З трафаретами. Існують спеціальні смужки, які приклеюються до нігтя. Вони мають невеликий вигин. Потрібно акуратно наклеїти їх на нігті, щільно притиснути по всій довжині, а потім зафарбувати кінчик. Дати лаку трохи висохнути, а потім відклеїти їх. Результат може Вас і не порадувати – часто бувають підтікання, виходять нерівні лінії при відклеюванні трафаретів. Потрібно допрацьовувати пензлем.

З скотчем. Принцип той же, що і з трафаретами. Більш економічний варіант. Одна відмінність – лінія посмішки буде пряма, що не дуже красиво.

З коректором (рідиною для зняття лаку). Метод від зворотного, який заслуговує на увагу. Відмінно підійде для новачків і дасть прийнятний результат. Однак підходить він для гель-лаку, а для звичайного – на жаль, ні. Потрібно зафарбувати кінчик нігтя білим кольором, при цьому захоплюючи область більшу, ніж передбачувана лінія посмішки. Після цього взяти спеціальний коректор (ним зручніше це робити) або рідину для зняття лаку. Акуратно усунути коректором надлишки лаку, створюючи лінію посмішки. Якщо застосовувати прості лаки, то тілесний шар просто зітреться від витирання зайвого білого кольору.

Гарний французький манікюр в домашніх умовах 3

Гарний французький манікюр – модні ідеї

Найважливіші питання ми розглянули. Тепер дізнаємося, як можна поекспериментувати з оформленням нігтиків. Розглянемо найпопулярніші ідеї дизайну нігтів французьким манікюром (з прикладами на фото):

Класичний. Стриманий і універсальний варіант для будь-яких ситуацій. Строгий і лаконічний френч підходить для будь-якого періоду року.

Гарний французький манікюр в домашніх умовах 4

Кольоровий. Замість звичних квітів використовуйте інші кольори. Слідкуйте за тим, щоб поєднання були гармонійні. Останні модні тенденції на 2016-2017 рік у французькому манікюрі: це використання блискучої фольги, а також кольору масала.

Гарний французький манікюр в домашніх умовах 5

З подвійною чи потрійною лінією посмішки. Оригінальне і яскраве оформлення. Підійде для літнього сезону. Вимагає при виконанні акуратності і точності.

Гарний французький манікюр в домашніх умовах 6

З візерунками і декором. Доповнити кольоровий або строгий френч можна вигадливими малюнками, строгими лініями, блискітками, стразами.

Гарний французький манікюр в домашніх умовах 7

Тепер Ви знаєте, як створити гарний французький манікюр  вдома. Для цього потрібно зовсім небагато предметів. Найголовніше ж – терпіння і акуратність. Пробуйте, експериментуйте, і будьте красиві!


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.