Обличчя – це повна енциклопедія про людину. Жінці в будь-якому віці потрібен догляд за шкірою повік, обличчя та шиї, так само, як і регулярні тренування. Використання кремів, що не позбавлять від зморшок. Але боротися з ними можна, зайнявшись фітнесом для обличчя! У повсякденному житті м’язи працюють не рівномірно. Навантаження, що йде постійно на одні й ті ж м’язи, викликає деформацію контуру обличчя. Все це сприяє появі зморшок завчасно. Не відкладаючи на потім, вже сьогодні почніть займатися своїм обличчям – займіться фітнесом. Як проводити фітнес для обличчя піде мова далі.
Фітнес для обличчя: вправи
Виконуючи фітнес для обличчя, то воно підтягнеться, шкіра набуде пружності, а контури обличчя – чіткість. Результат можна отримати тільки при щоденному виконанні вправ. П’ятнадцятихвилинна зарядка обличчя – чудовий результат зовнішнього вигляду. А якщо виконувати не один раз на день – результат не змусить чекати!
Початкове положення – сісти зручно, спина і шия рівні, не нахиляючись. Виконуйте з бажанням, усвідомлюючи, що ви створюєте себе по-новому, вранці один раз, і ввечері – по 2 рази. Будь-які вправи повторюються 2-3 рази, день в день, додаючи одне повторення, і так до 10. Дихання рівне, а напруга – максимально сильна, тривалість – 8-10 секунд.
Фітнес для обличчя – зміцнюємо м’язи
Прикласти пальці до внутрішніх краях брів, біля перенісся. Притискаючи шкіру, створюємо м’який і рівномірний тиск. Намагаючись зблизити брови до перенісся, продовжуємо натискати. Потім, розслаблюємо шкіру, пальці – на місці.
Розмістивши по три пальці з двох сторін на лобі, при цьому безіменні пальці розташовані над бровами, натискаємо на шкіру. Не поспішаючи, піднімаючи брови, відчуваємо опору. Натискання зберігаємо розміреним і слабким.
Злегка натиснувши подушечками вказівних пальців на зовнішні куточки очей, притримуємо шкіру. Натискати слід всією поверхнею подушечок пальців, ніжно, головне не перестаратися.
Піднімаючи верхню повіку, якомога вище, долаємо напругу. Потім повторюємо вправу, переставивши пальці на внутрішні куточки.
Для підтримки м’язів в тонусі і розслаблення очей, наступну окрему від комплексу вправу, можна виконувати не один раз на день.
Спина і голова – прямо, не нахиляючи. Максимально відкривши рот і піднявши погляд вгору, в небо, протягом півхвилини часто моргаємо.
Зімкнувши, але не стискаючи губи, розслаблюємо м’язи обличчя. Подушечки середніх пальців на куточках рота, тиск збільшується, так як шкіра більш еластична і товста на цій ділянці. Імітуючи гучний поцілунок, тягнемо губи, а пальці залишаються біля рота, не відриваючи.
Щільно зімкнути губи, але не стискаючи. Виконавши носом глибокий вдих, надуваємо сильно щоки. Спершу потроху, а далі поштовхами видихаємо повітря, не розмикаючи губи.
Вдихнувши носом, 4-5 секунд утримуємо подих. Подушечки пальців натискають на куточки рота. Видих ротом, ніби гасите свічку.
М’язи шиї дуже напружені, виставивши нижню щелепу вперед максимально, рухаємо нею вліво і вправо. Голова і шия нерухомі.
Обхопивши долонями щоки (пальці стиснути) так, щоб мізинці, натискаючи на губи, прикривали кутики рота. Посміхаючись максимально широко, утримуємо щоки долоньками, губи замкнуті, посилюємо опір.
Зімкнувши губи, придавлюємо вказівними пальцями від носа до підборіддя носогубні складки. Потім максимально щільно притискаємо губи до ясен, не відриваючи пальці від складок.