Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Ферезол від бородавок. Корисні поради

Ферезол від бородавок. Корисні поради

Обережніше застосовувати Ферезол від бородавок  потрібно людям з індивідуальною непереносимістю активних компонентів: «Ферезол» може спровокувати алергічні реакції. Якщо після застосування виникла набряклість, дрібні висипання або почервоніла шкіра – від ліків краще відмовитися.

У деяких випадках під час використання препарату відзначаються індивідуальні алергічні прояви у вигляді висипки, набряків, почервоніння.

В цілому більшість випробували позитивно оцінюють лікування препаратом, відзначаючи його ефективність і порівняно невисоку ціну.

Обробляти можна тільки ті бородавки, які не мають видимих ушкоджень і не кровоточать.

Тимчасово відмовитися від обробки доведеться в тому випадку, якщо поряд з новоутворенням є пошкодження або подразнення шкіри.

Якщо Ферезол потрапить в ранку, можливий сильний опік.

Затягувати з лікуванням не варто: занадто високий ризик, що вірус папіломи буде поширюватися і на тілі з’являться нові бородавки. Якщо ретельно дотримуватися всіх інструкцій, лікування пройде швидко і без неприємних наслідків.

Між нанесеннями витримують інтервали, щоб засіб встиг підсохнути. Якщо в місці лікування шкіра дуже щільна, з ороговілим верхнім шаром, то її попередньо видаляють.

З цією метою на поверхню намазують кератолітичну мазь, наприклад саліцилову, зверху накладають плівку або папір, а також марлю, і витримують її протягом кількох годин. Як варіант можна наклеїти лейкопластир. Після закінчення часу пов’язку знімають, а шкіру розпарюють чверть години в мильній гарячій воді. Коли ороговілий шар розмокне, його видаляють. Шкіру витирають насухо і наносять Ферезол.

Обережно потрібно використовувати Ферезол для лікування папілом між пальцями, в області пахв і в складках тіла. При спробі видалити новоутворення в цих зонах легко торкнувшись здорової  шкіри, а значить, зростає ризик опіків. Тому для лікування папілом в важкодоступних місцях краще вибрати інший варіант. Так як засіб має сильний неприємний запах, то застосовувати його краще ввечері.

Після видалення бородавок ферезолом на шкірі не залишається рубців і шрамів.

Ферезол від бородавок. Відгуки про препарат

В ефективності препарату сумніватися не варто – то, що засіб добре допомагає від папілом, можна прочитати у відгуках. Багато пацієнтів змогли позбутися від непривабливих наростів в домашніх умовах з мінімальними витратами. У гіперчутливих людей розчин викликав набряклість і почервоніння шкіри. Свербіж шкіри і висипання кропив’янки з’являються при непереносимості фенолу – активного компонента ферезолу.

Марія, 27 років: Мені не подобається Ферезол від бородавок  тільки через різкий запах фенолу. Але в цілому препарат дуже дієвий і швидко позбавляє від папілом. Я періодично його використовую з підліткового віку, перша бородавка у мене з’явилася в 13 років на руці. Її вдалося вивести розчином буквально за 6 днів.

Юлія, 39 років: Кілька великих папілом у мене утворилося на шиї. Влітку це місце на виду, взимку – під щільними комірами одягу. Нарости терлися і гарячилися, і багато років я відчувала себе невпевнено.

Але ось на форумі я дізналася, як можна за один тиждень видалити папіломи ферезолом і прочитала відгуки інших людей. Без роздумів замовила цей засіб і почала лікуватися. Звичайно, вірус папіломи глибоко ховається в організмі, і його перемогти неможливо. Але зовнішні прояви Ферезол прибирає стовідсотково. Все робила по інструкції, і вже після 3 процедури від бородавок не залишилося і сліду.

Олена, 48 років: Майже все життя мала проблеми з мозолями на ногах, що пов’язано з моєю роботою. Протимозольні пластирі, розпарювання, ванночки із сіллю майже не допомагали. Відчувала до всього іншого ще і постійні болі при ходьбі. Ферезол дійсно допомагає. Головне, не допускати, щоб мозолі і бородавки були застарілими, тоді ліки їх повністю приберуть.

Ігор, 30 років: Бородавки з’являлися в самих невідповідних місцях, навіть між пальцями ніг. Лікар порекомендував Ферезол від бородавок. Результат дуже непоганий, враховуючи ціну препарату і можливість прибирати такі нарости в домашніх умовах. Повністю позбувся дрібних бородавок.

Ірина, 24 роки: Засіб непогано прибирає бородавочки, головне, не допускати, щоб засіб потрапив на здорову шкіру.

Анонім: Користувалися ферезолом в зеленій упаковці. Допомогло мені визволитися від папіломи, а татові від мозолі. Намащувала акуратно, на всякий випадках у два заходи. Вже через 4 дні папіломи не було. Дуже задоволена!

Анонім: Були папіломи, і в такому місці … між пальцями ніг. Це не просто неприємно, але і боляче, особливо в закритому взутті ходити. Лікували 8 днів, допомогло звичайно, але було всяке. Сподобався аплікатор в складі – він не дасть обпектися, чого не скажу про інший засіб, який вже пробував раніше.

Анонім: Прибирала папіломи, сильно ризикуючи (поруч родимка). Мазала акуратно, великий шанс обпектися, аплікатор не сподобався, тому замінила його на свій підручний засіб (вушна паличка, яку я навіть підрізала). Просто вбирала її і мазала потрібні місця. Може так не роблять, та й витрата велика, але тоді я не про це думала.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.