Home / Твоя краса / Обличчя / Фейсбілдінг для обличчя

Фейсбілдінг для обличчя

Фейсбілдінг – це гімнастика для обличчя, покликана тонізувати м’язи, зазвичай не задіяні в міміці або, навпаки, перенапруженні через неї. Ефект можна помітити з першого разу, а через 2-3 тижні занять з’являється свіжість шкіри, сяйво очей і значне поліпшення контуру обличчя.

Займатися фейсбілдінгом можна вдома, не витративши на це ні копійки, а результатом буде омолоджування і підвищення самооцінки. Так що не втрачайте ні дня і починайте вправи!

Фейсбілдінг: комплекс вправ для контуру обличчя

Комплекс для підтяжки обличчя по контуру включає кілька вправ, однак почати потрібно з того, що налаштуватися на зарядку.

Для цього кращим способом буде виділити для себе особисто 10 хвилин з ранку і стільки ж увечері, сісти на твердий стілець, вирівняти хребет і створити невеликий натяг в плечах – вниз і назад.

Постава дає ефект тонусу всього тіла та обличчя зокрема, що допомагає сконцентруватися на занятті. Через хвилину-другу такого «підстроювання» приступайте до комплексу.

Підтягуємо підборіддя і шию

Розташуйте долоні на ключицях відповідно – праву на правій, ліву на лівій. Підніміть підборіддя вгору і трохи вперед. Долонями трохи зсувайте м’язи в зоні декольте в протилежному напрямку – вниз. Витягайте шию, надаючи рухам характер імпульсу, але м’якого і плавного.

Виконайте підтягування 20 разів, бажано домагаючись після кожного підходу відчуття, що шкіра шиї і підборіддя зігрілася і трохи поколює. Це ознака того, що покращився кровообіг і прийшли в тонус шкірні рецептори в цій галузі.

Зміцнюємо м’язи підборіддя

Відкрийте рот, злегка висуньте вперед нижню щелепу і підтягніть всередину нижню губу, як ніби хочете розглянути щось на підборідді. Доторкніться подушечками вказівних пальців до точок під куточками губ, злегка натисніть, приблизно на глибину 0,5 см.

Тепер, коли ви створили гарне напруження м’язів підборіддя і нижньої щелепи, виконайте 20 коротких рухів – прикрийте рот, піднімаючи щелепу приблизно на 1 см, і розкрийте його знову. Пальці повинні створювати м’який, але відчутний опір, що дозволить зміцнити м’язи нижньої частини обличчя і підтягнути овал.

Три точки для ліфтингу вдома

В арсеналі фейсбілдінга є вправа для обличчя вражаючої простоти і ефекту: потрібно лише робити пульсуючий масаж кінчиками пальців трьох точок на голові. Перша точка знаходиться по центру виличної кістки, притискати її потрібно мізинцем.

Друга точка розташована в м’якій виїмці біля вуха, її стимулюємо середнім пальцем. Третя – в ямці за вухом, на неї діємо вказівним пальцем. Масаж потрібно робити симетрично з обох сторін обличчя, натискаючи в швидкому темпі 60-120 разів за підхід.

Починати краще з малої кількості разів, щоб поступово тонізувати м’язи обличчя, не даючи їм надмірного навантаження відразу. Така гімнастика також є підготовкою для інших вправ, спрямованих на вирішення локальних проблем.

Фейсбілдінг для підтяжки повік

Косметолог і фахівець з лицьової гімнастики Беніта Кантіені пропонує спосіб, як відчути і задіяти потрібні м’язи, які більшість жінок просто не в змозі контролювати без відповідної звички.

Мова йде про скроневі м’язи, що відповідають за зовнішній вигляд очей, тонус повік і утворення складок між бровами. Опрацювати цю ділянку фейсбілдігом для очей можна за 1 місяць, але складність в тому, щоб освоїти його правильну напругу.

Адже зазвичай ми хмуримося, звужуємо або розширюємо очі, відчуваємо тяжкість повіка, але мало хто володіє лицьовою мускулатурою настільки, щоб вольовим зусиллям підтягти її. Для цього допоможе особлива медитація «Золота нитка».

Сядьте рівно, витягніть хребет, підтягніть верхівку голови вгору. В даному положенні прикрийте очі і уявіть, що від куточків очей йдуть дві золоті нитки, які туго зв’язані на потилиці.

Постарайтеся відчути натяг цих уявних ниток – дрібні м’язи очей підкоряться сигналом свідомості і натягнуться. Наступну пару ниток подумки проведіть від кінчиків брів у перенісся також до потилиці. Концентруйтеся на зусиллі м’язів, яке при цьому виникає.

Близько 5 хвилин такої медитації буквально розкриває погляд, ви виглядаєте свіжою і відпочилою, з’являється сяйво очей, розгладжуються зморшки.

Які ще проблеми можна виправити

Наведені вище вправи – базові, рекомендовані всім жінкам після 30 років незалежно від стану шкіри. Однак, продовжуючи вивчати і займатися фейсбілдінгом для обличчя, ви можете направити зусилля на місця, які, на вашу думку, вимагають більшої корекції.

У вас є можливість позбавитися від наступних недоліків:

стислі тонкі губи;

опущені куточки губ;

носогубні складки;

зморшки навколо губ;

зморшки на підборідді;

мімічні зморшки на лобі;

сірий колір шкіри; втомлений вигляд шкіри.

Якщо ви сумніваєтеся в ефективності цього способу, подумайте, наскільки важливо для шкіри хороший кровообіг – саме так фейсбілдінг тонізує лицьову мускулатуру.

Крім того, серед масажистів широко відомий факт, що форма м’яз легко піддається корекції простим натисканням за рахунок зсуву тканин і скорочення м’язових волокон.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *