На сьогоднішній день все частіше багато дівчат прагнуть привернути до себе увагу ідеальною, немов би світиться зсередини шкірою. І причин цього можна назвати декілька.
По-перше, білосніжна шкіра, зовсім не зачеплена засмагою, це модно. По-друге, сонячна радіація і солярій показані далеко не всім. А, по-третє, існують і особисті уподобання, коли хочеться виглядати лялечкою, повної витонченості, з порцеляновим личком, а не спекотною мулаткою.
Однак, кінець весни – літо є тим часом року, коли категорично протипоказані будь які освітлюючі процедури. Тому доводиться звертатися до перевірених поколіннями красунь щадним способам освітлення шкіри.
Освітлення шкіри за допомогою ягід
Для цього необхідно взяти ягоди в яких великий вміст вітаміну С. Це може бути полуниця, чорна смородина, лісова суниця. Ягоди розімніть за допомогою вилки, і нанесіть їх як маску на шкіру обличчя. Змийте її через 20-30 хвилин водою кімнатної температури. Для отримання необхідного результату потрібно зробити дві-три такі процедури.
Освітлення шкіри за допомогою соків.
Соки для цієї мети потрібно брати в рівних пропорціях. Найкраще здатні відбілити обличчя соки огірка і лимона. Замість лимона можна використовувати грейпфрут.
Приготуйте суміш з однієї столової ложки подрібненої на тертці огірка і чайній – косметичного масла. Цією сумішшю протирайте суху шкіру.
Для щоденного застосування активним відбілювачем пігментних плям і веснянок може бути сік з кислої капусти.
Всі маски з цих компонентів повинні накладатися на обличчя, уникаючи ділянок рота, носа, очей. І знаходиться на шкірі вони повинні не більше п’ятнадцяти хвилин.
Заморожені відвари і соки
Відмінний спосіб освітлити шкіру в домашніх умовах – це її протирання замороженим соком з ягід калини або огірка. Також ефективним буде відвар рису, в який не додається сіль. Попередньо заморозьте його, обличчя протирайте перед сном. Щоб у відварі збереглися поживні елементи, не варто доводити крупу до кипіння.
Обличчя протирається кубиком льоду протягом двох-п’яти хвилин. Рідина з нього повинна наситити шкіру, вбратися в неї. Після закінчення процедури обличчя обполосніть прохолодною водою, а потім на шкіру нанесіть живильний крем.
Не варто надмірно захоплюватися протирання кубиками льоду. Пам’ятайте, що одне місце на шкірі не повинно контактувати з льодом більше п’яти секунд.
Молочне відбілювання
В основі цих відбілюючих масок знаходяться кисломолочні продукти, наприклад, сметана, кефір, кисляк. Також можна застосовувати і молоко. Для кращого ефекту доповніть маску рубаною зеленню, соками, вівсяними пластівцями, косметичної глиною.
Від чого ж залежить вибір цих компонентів? Насамперед від типу шкіри. Для сухої додайте до сметани сік калини або подрібнену зелень. Жирну шкіру побалуйте кисляком. Суміш кислого молока або кефіру з вівсяним борошном сподобається комбінованій шкірі. Відмінний ефект можна отримати від аплікацій на шкіру маски з суміші молока і блакитної глини. Маску нанесіть на шкіру на 15 хвилин. Змивайте її тільки водою кімнатної температури.
Відбілювання обличчя проводиться строго в певні сезони. Категорично протипоказано професійне відбілювання і освітлення шкіри в той час року, коли висока сонячна активність. Інакше шкірі буде забезпечений сильний ультрафіолетовий удар. Процедурі відбілювання завжди повинна передувати процедура очищення обличчя, яка значною мірою послаблює захисний шар шкіри. Тому, якщо ігнорувати рекомендації косметолога і зробити відбілювання обличчя в жаркий період часу, можна отримати протилежний результат. Шкіра не стане світліше. А навпаки, стане більш темною і нерівномірно забарвленою. Іноді можлива навіть поява опіків. Тому проводити відбілювання шкіри необхідно під ретельним наглядом спеціалістів. Але це стосується процедури професійного відбілювання. Якщо ж освітлювати шкіру, використовуючи домашні засоби і дотримуючись певної обережності, можна досягти хорошого результату. Однак, перед початком застосування засобів догляду, необхідно тестування їх на шкірі зап’ястя, для виключення їх непереносимості. І не забувайте про захист шкіри від ультрафіолету. Застосовуйте денний захисний крем зі значенням SPF більше 20 вже після першої процедури.