Макіяж – це не просто нанесення тіней, рум’ян і тону, покликаний підкреслити достоїнства вашого обличчя і заховати недоліки. Сьогодні макіяж – це своєрідна чарівна паличка, яка легко перетворює простачку в принцесу, а скромницю в фатальну спокусницю. Не варто боятися: розкриваючись, пробуйте нові техніки, експериментуйте з кольорами. Якщо попереду у вас свято – весілля, день народження, новорічна ніч – то прийшов час для фантазійного макіяжу. А ось, що таке фантазійний макіяж, які його основні тенденції і, що найголовніше, як зробити подібний мейк ап вдома, розповість наша стаття.
Що таке фантазійний макіяж?
Що таке фантазійний макіяж і чим він відрізняється від повсякденного і святкового? Перш за все це форма мистецтва. Ви придумаєте свій неповторний образ і втілюєте його, використовуючи не тільки звичні техніки візажистів, але і боді-арт. Візерунки, малюнки, накладні вії, стрази та аплікації, пір’я – все це можна і навіть потрібно використовувати, щоб вийшла закінчена картина.
Перш ніж приступити до фантазійному макіяжу, варто вибрати тематику. Весільні образи завжди дуже ніжні і легкі, виконуються в пастельній гамі. Малюнки краще вибрати квіткові.
Не перестає бути актуальною і тема пір року. У розкішну зимову красуню допоможуть перетворитися срібні тіні і легкі сніжинки, які ніби щойно впали на ваші вилиці.
Також до модних тенденцій можна віднести макіяжі в східному стилі, абстрактні візерунки, анімалістичні образи. Особливо незвично і цікаво виглядає фантазійний макіяж, при якому на обличчі малюється маска, окуляри чи інший аксесуар.
Фантазійний макіяж. Інструменти для створення
Відразу обмовимося, що фантазійний макіяж досить складно виконати самостійно, до того ж він вимагає чималої кількості інструментів і матеріалів.
Ось вони:
Якісна основа. Вона повинна робити шкіру рівною і гладкою, маскувати дрібні зморшки і прищики. Зверніть увагу на засоби, що містять силікон.
Тональний крем і розсипчаста пудра.
Велика палетка тіней. Краще придбати два варіанти: матові і блискучі.
Олівці для очей різного ступеня твердості.
Аквагрим. Він повинен бути яскравим, стійким і не викликати алергію.
Кисті різного розміру.
Пір’я, паєтки, стрази. Обов’язково обзаведіться гіпоалергенним клеєм для вій.
Олівці для губ і помади різних відтінків, а також рум’яна.
Весільний фантазійний макіяж
На весіллі наречена – королева балу, тому і виглядати вона повинна на всі сто. Якщо ви вирішили зробити фантазійний макіяж, то він повинен поєднуватися за стилем з сукнею і зачіскою. Варто також пам’ятати про почуття міри. Яскрава деталь повинна бути одна: незвичайний макіяж очей або великий малюнок на щоці, візерунок. Косметика покликана підкреслити вашу красу, не ставайте безликим полотном для малюнка.
Фантазійний макіяж – очі русалки
Для цього макіяжу очей нам будуть потрібні перламутрові тіні білого, зеленого, бірюзового та фіолетового відтінків, яскраво-блакитний олівець, чорне підведення.
Фантазійний макіяж – покрокова інструкція
Набираємо на кисть сині тіні і виділяємо ними зовнішній кут. Колір повинен бути яскравим.
Центральну частину повіки робимо перламутрово-зеленою, а внутрішній кут залишаємо найсвітлішим, майже білим. Розтушовуємо кордони.
Підкреслюємо складку верхньої повіки. Робимо це за допомогою невеликої кисті і синіх тіней.
Зм’якшуємо лінію, над нею, ближче до брови, наносимо фіолетовий тон.
Підводимо нижню повіку: спочатку малюємо лінію яскравим бірюзовим олівцем, потім дублюємо її тінями. Олівцева лінія йде від зовнішнього кута до середини повіки.
Малюємо стрілки. Вони повинні бути широкими і довгими.
Приклеюємо накладні вії.
Фантазійний макіяж – візерунки
Для зимового весілля підійде ось такий цікавий візерунок. Для його створення вам буде потрібно аквагрим, кисті і спонж, стрази.
Фантазійний макіяж – покрокова інструкція
Для початку наносимо на обличчя тональну основу.
Робимо макіяж очей: внутрішній кут висвітлюють, а зовнішній зафарбовують яскравими неоново-синіми тінями. Не забуваємо підвести нижню повіку.
Від зовнішнього кута ока продовжуємо малюнок до скроні, потім на лоб. За формою він нагадує кому. Використовуємо два відтінки блакитного: світліший (ближче до обличчя) і темний (біля лінії росту волосся). Розтушовуємо кордони.
За допомогою білого аквагриму створюємо малюнок. Попередньо візерунок варто роздрукувати на папері і вирізати, щоб використовувати як трафарет. При роботі вам знадобиться спонж.
Додаємо блискіток і страз. Якщо хочете, то можете намалювати на щоках сніжинки, а в центр приклеїти пайетки.
Фантазійний макіяж – біла наречена
Зверніть увагу на наступний образ. Макіяж нареченої – нейтральний, але родзинкою стає красивий квітковий орнамент, що спускається на плечі. Для його створення потрібно трафарет, білий аквагрим і спонж. Прикладайте малюнок на шкіру і акуратно промочуйте спонжем з білою фарбою. Після того як вона висохне, можна додати блискітки і стрази.
Простий фантазійний макіяж очей, покрокові фото
Новачкові найпростіше виконати фантазійний макіяж очей. Ось кілька ідей.
Фантазійний макіяж – очі Клеопатри
Якщо ви хочете бути схожою на легендарну царицю Єгипту, то цей макіяж для вас. Виконується він у бежево-золотистій гамі, обов’язково обзаведіться і чорними олівцями (м’яким і напівтвердим).
Фантазійний макіяж – покрокова інструкція
Починаємо з того, що покриваємо повіки праймером і наносимо шар матових бежевих тіней. Дублюємо його перламутром.
На маленьку скошену кисть набираємо темні тіні і промальовуємо складку повікия. Лінію робимо напівкруглою, продовжуємо її до скронь. Злегка розтушовуємо у напрямку брови.
Обводимо очі по контуру чорним олівцем. Лінію обведення також продовжуємо.
Відступивши від неї 2 мм. вниз малюємо темними тінями ще одну лінію (від зовнішнього кута до скронь). Вона повинна йти паралельно підлозі.
Між двома стрілками промальовуємо ще одну – золоту.
Додаємо накладні вії і оформляємо брови.
Фантазійний макіяж ельфів
Щоб відчути себе принцесою Арвен запасіться зеленими тінями і виконайте цей фантазійний макіяж.
Фантазійний макіяж – покрокова інструкція
Після нанесення на повіку праймера, візьміть зелений олівець і окресліть складку верхньої повіки, потім виведіть стрілку до скроні.
Затемніть зовнішній кут. Поступово розтягуйте колір до внутрішнього. Його залишайте найбільш світлим.
Підкресліть нижню повіку олівцем, потім зеленими тінями.