Home / Твоя краса / Тіло / Ерогенні зони жінок по знакам зодіаку

Ерогенні зони жінок по знакам зодіаку

Для сексу не існує вікових меж, і при правильному догляді за здоров’ям доставляти одне одному задоволення можна до глибокої старості. У різні періоди життя тіло жінки змінює чутливість: якщо 18-річна дівчина «тане» від будь-якого дотику, то для збудження більш старшої жінки потрібно докласти зусиль. На щастя, ерогенні зони жінок  розташовані практично по всьому тілу, і потрібно лише вміти правильно їх знаходити і стимулювати.

Ерогенні зони жінок

Ерогенні зони жінок по знакам зодіаку

Активізація багатьох ерогенних зон з великою кількістю нервових закінчень здатна привести до довгоочікуваного оргазму. Майже всі досвідчені коханці розуміють, що чим сильніше збуджена жінка, тим більше збуджується сам чоловік.

Це ділянки тіла, стимуляція яких призводить до статевого збудження. Ектопія – це відсутність певної ерогенної зони. Кількість цих зон може варіюватися. Багато людей щодня стикаються з проблемою відсутності певної ерогенної зони. Іноді точка збудження може перебувати в місці, де вона не повинна бути.

Це гетеротопія ерогенної зони. Буває так, що чоловік знає про п’ять збуджуючих  зон, але звертається тільки до трьох, а дві з них нечутливі. Жінка, не отримуючи задоволення, намагається його імітувати. Вона імітує оргазм, щоб не принизити чоловіка і показати свої почуття. Тому важливо розбиратися в особливостях і розташуванні цих зон.

Визначити в якій мірі збуджує її ерогенна зона можна за шкалою:

3 – сильно збуджує,

2 – дуже приємно збуджує,

1- приємно,

0 – не знає,

A- неприємно,

B – противно,

С – дуже противно.

Багато чоловіків забувають про стимуляцію жіночих зон, допускаючи непрощенну помилку. Жінка збуджується набагато повільніше, ніж чоловік. Іноді для жінок стимуляція ерогенних зон більш приваблива, ніж сам статевий акт. Тому кожен чоловік повинен знати улюблені і бажані зони своєї жінки.

Ерогенні зони жінок – 3 групи

Для зручності ерогенні зони жінок  фахівці-сексологи ділять на три групи:

Первинні. Стандартні (характерні для більшості жінок). Їх зазвичай виявляють ще на перших етапах знайомства з тілом партнерки, в процесі інтимних ласк.

Вторинні. Це індивідуальні ерогенні зони у дівчат, що формуються в процесі всього життя, в залежності від еротичних і сексуальних пристрастей.

Псевдо. Зони, збудження яких пов’язане з конкретним чоловіком-партнером. Характерні тільки для нього способи стимуляції плюс сексуальне бажання роблять ці ділянки чутливими.

Ми перерахуємо сім несправедливо забутих ерогенних зон жінок. Кожна може ставитися до будь-якої з перерахованих категорій – це справа глибоко індивідуальна і залежить від десятків факторів.

Соски і низ грудей. Природно, груди жінки – найпривабливіша частина тіла для чоловіка. Пестити можна всі груди цілком, але особливо чутливі до пестощів соски і ореоли навколо них. Що ж в цьому дивного? Те, що більшість чоловіків все роблять неправильно.

По-перше, нічого не потрібно м’яти і здавлювати (хіба тільки якщо партнерка сама про це попросить). Досить ніжних погладжувань. Плюс, пестити груди краще не на початку прелюдії, а коли партнерка вже збуджена.

А ось про нижню частину грудей ви напевно завжди забуваєте. А адже вона теж вкрай чутлива і здатна принести жінці нове задоволення. Ласки в цій області важливі для досвідчених жінок, яких вже не спокусиш стандартними стимуляціями.

Ступні і пальці ніг. У повсякденному житті їм доводиться витримувати велике навантаження. Тому ці ерогенні зони жінок стимулювати непросто: потрібно індивідуально підібрати інтенсивність і вид ласк.

Безпрограшний варіант – легкий і тривалий масаж кожного пальця окремо. Зверніть увагу, що при високій чутливості до лоскоту і відсутності хоча б мінімального сексуального збудження задоволення цей масаж не принесе.

І вкусить за бочок. Кусати, звичайно, потрібно не завжди, але приділити більше уваги бокам партнерки варто. Тут знаходиться багато чутливих нервових закінчень. Спробуйте легкі погладжування вгору-вниз уздовж всього тіла: від пахв до лінії стегон і нижче до ніг. Поцілунки і, при бажанні партнерки, легкі покусування, теж вітаються.

Внутрішні поверхні рук. Вони закриті від зовнішніх впливів, але в той же час дуже чутливі. Наприклад, у радикальних мусульман зрадою вважається дотик іншого чоловіка саме до внутрішньої поверхні руки жінки. Спробуйте «довгі» погладжування – дуже ніжні, кінчиками пальців. Остерігайтеся – партнерка може замуркотати від задоволення.

Голова: волосся, вуха, щоки. Ви не повірите, але самі ерогенні зони жінок  можуть бути розташовані саме на голові. Вся справа в тому, що нервових закінчень в цій області рівно стільки, скільки волосся: окремий нерв передбачений на кожну волосяну цибулину.

Так що спробуйте почати інтимні ласки саме з голови: ніжних погладжувань, легкого масажу. Це підготує дівчину до більш відвертих дотиків.

Коли дівчина почала збуджуватися, спробуйте ніжні поцілунки або навіть покусування вух. Це змусить її глибоко задихати – чутливість мочок в такому стані колосальна. Не забувайте про щоки – особливо зони біля вух і шиї. Пристрасні поцілунки підійдуть тут як не можна до речі.

Область навколо очей. Вища майстерність – порушити дівчину витонченими вишуканими поцілунками і ніжними дотиками навколо очей. Шкіра тут вкрай чутлива через величезну кількість нервових закінчень. Але остерігайтеся – не кожна дівчина дозволить вам цей експеримент. Це можливо тільки при повній довірі між партнерами.

Шия. Ніжні, іноді наполегливі поцілунки дуже сильно збуджують жінок, також можна застосовувати легке покусування і погладжування рукою при переході до інших зон.

Верхня частина живота. Зазвичай в процесі ласк чоловік на животі довго не затримується. А дарма: верхня частина живота дуже чутлива. Спробуйте дуже ніжні, ледь відчутні, дражливі погладжування кінчиками пальців.

Ковзати по поверхні, торкаючись ледве-ледве. За таким же принципом продовжіть ласки дразливішими поцілунками. Обережно! Ні в якому разі не чіпайте пупок – ні пальцями, ні язиком. У більшості дівчат ця зона ні з якими сексуальним відчуттями не співвідноситься.

Промежина. Промежина розташовується від статевих губ до заднього проходу, дуже часто ця зона є чутливою. Дівчатам важко досягти розрядки через відсутність цих ласк. Рухи пальців поблизу заднього проходу поряд з рухами члена в піхву допомагають жінці отримати бажаний оргазм.

Стимулювання клітора статевих губ руками, губами, язиком приємні жінкам, вони з легкістю відповідають на ці ласки. Стимуляція клітора не завжди викликає статеве збудження, оргазм може наступати в результаті стимулювання інших зон.

Точка G. Ця точка розташована на відстані 5-6 см від внутрішньої стінки піхви. Правильне стимулювання цієї точки призведе жінку до оргазму.

Як знайти вторинні і псевдо – ерогенні зони: вчимося правильно пестити

Для початку подбайте, щоб нігті були обрізані, шкіра долонь і пальців була м’якою і без задирок.  В процесі експериментів використовуйте кілька методик. Це потрібно, адже ніжний дотик – основа будь-якої інтимної ласки. Якщо шкіра рук недостатньо гладка, і зробити з цим нічого не можна – візьміть на «озброєння» пір’їнку. Крім торкання, можна використовувати:

почісування – особливо в області спини і сідниць;

покусування і пощипування тіла, але тільки якщо це приносить задоволення;

легкі шльопання по сідницях;

здавлювання – інтенсивність і силу варто розраховувати, орієнтуючись на переваги дівчини.

Отже, ви знаєте, які ерогенні точки у дівчат діють найкраще. Озброївшись знаннями, ви зможете порушити свою партнерку і підготувати до незабутнього сексу. Тепер головне, щоб ерекція вас не підвела, і тривалість статевого акту була достатньою для вас обох.

Ерогенні зони жінок по знакам зодіаку

У кожного знака Зодіаку є принаймні одна або дві приховані ерогенні зони жінок, які здатні їх всерйоз завести. Одні знаки люблять, коли грають з їх волоссям, інші обожнюють поцілунки в шию, а деякі здатні просто розтанути від чуттєвого масажу спини.

Ерогенна зона Овна: голова, обличчя і волосся

Овен не зможе сказати “ні” глибокому і чуттєвого масажу голови. Мало того, що це заспокоює їх і робить щасливішими, – такий масаж здатний привести Овна в стан повноцінного збудження. А якщо ви ніжно проведете пальцями по їх волоссю, вони буквально затремтять від ейфорії!

Ерогенна зона Тельця: задня частина шиї

Прихована ерогенна зона Тельця знаходиться на потилиці. Простий рух пальцями вгору і вниз уздовж цієї області може викликати у них сильну реакцію, а чуттєві поцілунки зведуть їх з розуму від пристрасті!

Ерогенна зона Близнюків: руки і долоні

Близнюків здатні завести дотики  до їх рук і долонь. Масаж тильної сторони руки, а також легкий лоскіт долонь можуть відчутно їх порушити.

Ерогенна зона Рака: груди і живіт

Раки надзвичайно чутливі і сприйнятливі до дотиків до їх грудей. Вони люблять, коли їх цілують, масажують і навіть ніжно кусають. Все, що стосується їх сосків, також здатне привести Раків в справжній екстаз!

Ерогенна зона Лева: спина і плечі

Леви відчувають слабкість до дотиків в області спини. Вони люблять глибокий і чуттєвий масаж спини і плечей. А якщо ви проведете пальцями уздовж їх хребта, це ще сильніше прискорить викид ендорфінів!

Ерогенна зона Діви: живіт і талія

Прихована ерогенна зона Діви розташовується по центру живота. Дотики до цієї області легко зможуть викликати збудження і надати на них сильний вплив. Цілуючи їх навколо талії, ви обов’язково розпалите в Дів вогонь пристрасті!

Ерогенна зона Терезів: нижня частина спини

Ерогенна зона Терезів криється в нижній частині їх спини. Просто подаруйте їм чуттєвий масаж цієї області, додавши до нього легке дряпання, – від цього вони ризикують втратити розум!

Ерогенна зона Скорпіона: область геніталій

Звичайно, дана область є ерогенною і для інших знаків Зодіаку, але у випадку зі Скорпіонами це безпрограшний варіант привести їх у збудження. Їх головна ерогенна зона розташовується навколо їх геніталій, що робить Скорпіонів надзвичайно чутливими навіть до найлегших дотиків.

Ерогенна зона Стрільця: стегна і сідниці

Якщо ви хочете завести Стрільця, приділіть увагу їх сідницям і стегнам. Ці ерогенні зони не настільки поширені, але надзвичайно чутливі до будь-яких дотиків, поцілунків або масажів. Легко пройдіться пальцями по внутрішній стороні стегон, цього виявиться достатньо, щоб змусити їх тремтіти від жадання!

Ерогенна зона Козерога: ноги і коліна

Ерогенна зона Козерога пролягає в районі ніг і особливо колін. Найчастіше цій області не приділяється великої уваги, хоча вона неймовірно сприйнятлива до будь-яких видів фізичного контакту. Спробуйте провести рукою вгору-вниз по кожній нозі і злегка полоскотати задню частину колін, це швидко приведе Козерога в похотливий і грайливий настрій.

Ерогенна зона Водолія: литки і щиколотки

Водолії надзвичайно чутливі до області своїх литок і щиколоток. Наступного разу приділіть пильну увагу цим зонам – ви здивуєтеся, яку сильну реакцію у них це спровокує!

Ерогенна зона Риб: ступні

Прихована ерогенна зона Риб полягає в області їх ступень. Якщо ви запропонуєте їм масаж ніг, вони навряд чи відмовляться. Пограйте з пальцями і ніжно помасажуйте нижню частину їх ступень, це призведе Риб в цілковите заспокоєння і навіть порушення!

Знаючи ці секрети, ви легко зробите насолоду своєму партнерові, а ваше інтимне життя перейде на кардинально новий рівень!


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *