Home / Твоя краса / Тіло / Епіляція без болю: вибираємо «свій» анестетик

Епіляція без болю: вибираємо «свій» анестетик

 

Епіляція – звична процедура для багатьох жінок, що стежать за своєю красою та гігієною. Домашні електричні епілятори є доступними, і можуть бути придбані в будь-якому магазині побутової техніки. Вони вважаються найбільш гідною альтернативою бритві, оскільки допомагають видаляти небажані волоски разом з коренем, а значить, перешкоджають їх прискореному повторному зростанню.

Волоки при використанні епіляції стають більш м’якими і світлими, ніж при регулярному голінні звичайним станком. Здавалося б, ідеальний варіант, якби не одне «але»…

Процедура самостійної епіляції справедливо лякає «новачків» своєї хворобливістю, а для деяких леді і зовсім перетворюється у натуральні тортури.

Особливо це стосується обробки зон з ніжною і чутливою шкірою – паху, аксиллярній (пахвовій) зонах, ділянки над верхньою губою. Що ж робити, щоб полегшити собі процес перетворення і позбавлення від ненависних волосків? Звичайно ж, знеболити шкіру!

Епіляція без болю  анестетичним спреєм

«Краса вимагає жертв» – ця фраза як ніколи актуальна для застосування в розмові про епіляцію. Епіляції без болю – ось чого шукає більшість жінок, змушених вдаватися до настільки «кровожерної» процедурою. Особливо до речі анестетики припадають при обробці зони бікіні, адже шкіра тут найбільш ніжна, вразлива і чутлива.

Відповідний засіб місцевої анестезії знайти нескладно, головне – не переборщити з ним. У всьому потрібно шукати золоту середину. Ми не пропонуємо вам покірно терпіти сильний біль, але і захоплюватися знеболюючими без потреби вам теж не варто.

Отже, найбільш популярним засобом для тимчасового парезу іннервації служить звичайний, знайомий для нас з кабінету дантиста, ледокаїн. Звичайно, колоти його внутрішньом’язово вам не доведеться. Зараз в аптеках реалізується спеціальний анестетичний спрей на основі ледокаїну. На нього ми і рекомендуємо вам звернути свою увагу.

Обов’язково розпарте шкіру перед процедурою, причому зробіть це ретельно. В ідеалі – прийміть гарячу ванну. Далі насухо промокніть частини тіла, яких торкнеться процедура видалення волосків.

Повсюдно вважається, що він є більш ефективним. Його застосовують для знеболювання при лазерній епіляції в салонах краси, восковому видаленні волосся, і домашній механічній процедурі з відомим вам електроприладом.

Незалежно від обраних методів епіляції, варто детально вивчити інструкцію для якісного знеболювання потрібної області. По-перше, спрей доведеться не просто наносити тонким шаром. По-друге, оптимально витримати деякий час перед вчиненням самої процедури.

По-третє, не слід забувати, що ви використовуєте медикаментозний препарат, призначений при певних показаннях і для певних цілей. Він може викликати алергію, тому, якщо раніше ви не стикалися з його використанням, настійно рекомендуємо вам провести алергопробу.

Деякі секрети і поради, щодо епіляції без болю

Якщо у фармацевтичному магазині ви не знайшли готового спрею на основі анестетика, придбайте його розчин в ампулах. У вас вдома напевно є невеликий флакон з пульверизатором, в який ви можете перелити субстанцію з ампул.

Етапи знеболювання ледокаїном при епіляції:

Розпарте ноги над парою або в гарячій ванні;

Ретельно висушіть ділянку тіла;

Нанесіть спрей з флакона, накрийте область харчовою плівкою і витримайте 2-3 години;

Зніміть плівку і приступайте до процедури видалення волосся.

Час накопичення анестетика дуже індивідуальний, і залежить від таких факторів:

Температура шкірного покриву в момент обробки і вбирання рідини;

Наявність оклюзійної пов’язки (та сама харчова плівка, яка зберігає вологу на тілі);

Час перебування розчину на тілі;

Кількість нанесеного препарату.

Не можна не врахувати протипоказань до застосування такого засобу:

Індивідуальна непереносимість компонентів розчину і алергічні реакції на них в анамнезі;

Схильність до судом;

Атріовентрикулярна блокада і схожі патології;

Гіпотонія;

Порушення роботи печінки і нирок (зокрема, недостатність);

Вік менше 12 років.

Якщо у вас виникають сумніви щодо безпеки застосування засобу конкретно у вашому випадку, краще перестрахуватися і проконсультуватися з лікарем. Доступною альтернативою ледокаїну став прилокаїн. Він володіє тим же ефектом, але діє набагато м’якше і не обтяжується різноманітними ускладненнями.

Крім того, якщо ледокаїн більш результативний для блокування іннервації слизових, а в шкіру всмоктується слабо і довго, прилокаїн призначений саме для епіляції без болю шкірних покривів. Використовуючи обидва засоби в комбінації, вам вдасться досягти більш вираженого і тривалого ефекту.

Анестезія ледокаїном застосовується для купірування больового синдрому при епіляції рук, ніг і пахвових западин. Для обробки обличчя і паху краще використовувати спеціальний крем.

Знеболювання «емлою»

Мазь «емла» шведського виробництва широко застосовується в сучасній косметології. Вона незамінна не тільки для процедури лазерної епіляції, але й для «уколів краси». Цей препарат зовнішнього використання включає в себе ледокаїн та прилокаїн в оптимально збалансованій концентрації. «Емла» може бути застосована в чистому вигляді шляхом простого нанесення на шкіру, а може бути використана разом з оклюзійною пов’язкою, і в другому випадку ефект досягається швидше.

У продажу можна зустріти також однойменні пластирі, які найбільш актуальні для застосування в процесі видалення вусиків. Стандартний рівень витрати крему – 1-2 г на 1 см квадратний. Для результативного знеболювання зони бікіні при епіляції потрібно 5-10 г (з урахуванням купірування болю по всій паховій зоні та слизових статевих органів).

Виключено використання крему для епіляції без болю, якщо шкіра в місцях передбачуваного нанесення пошкоджена або травмована.

Попадання ледокаїну і прилокаїну у відкриту рану або виразку провокує розвиток побічних ефектів, особливо, алергічних реакцій.

Існують спеціальні таблетки для прийому всередину, здатні звести неприємні відчуття до мінімуму. Але до них варто ставитися найбільш обережно, і якщо раніше ви не застосовували подібних засобів, варто заздалегідь запитати дозволу на це у спостерігаючого лікаря.

Ще одним відмінним засобом для епіляції без болю є спеціальні насадки на прилад. Вони бувають охолоджуючими і масажними. Але, на жаль, цей метод неактуальний для використання під час воскової або цукрової депіляції.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.