Класичний макіяж в єгипетському стилі – це шар косметики, який не помітити неможливо. Яскраві тіні, нанесені товстим шаром, роблять очі загадковими і величезними, візуально повністю змінюючи їх розріз, темна фарба на бровах надає суворості образу, а криваво-червона помада створює остаточний образ холодної та гордовитої красуні. У такому «бойовому» розфарбовуванні вийти можна тільки на сцену.
Якщо трохи пом’якшити образ, не покривати тінями половину обличчя, але при цьому витримати необхідну для східного стилю лінію очей і брів, то в такому образі цілком можна з’явитися на вечірці в клубі.
Погляди чоловіків мимоволі будуть прикуті до жінки з макіяжем очей по-єгипетськи, і однією у неї залишитися шансів не буде.
Клеопатра серед нас
Макіяж єгипетської цариці для вечірки може собі зробити будь-яка жінка, незалежно від типу зовнішності і кольору шкіри. Звичайно, такий образ більше підходить брюнеткам, але експерименти – це завжди здорово!
Щоб зробити єгипетський макіяж, на косметичний столик слід виставити:
базові засоби;
пудру або тонік – кольори потрібно два: темний, бронзовий, і на тон світліше;
підводку для очей – яскраву або вугільно-чорну;
фарбу для брів – тон залежить від типу зовнішності і волосся;
перламутрові тіні, можна з блискітками;
помаду насиченого кольору.
Обличчя очищається повністю, включаючи повіки і область брів. Наносяться базові засоби. Бажано, щоб вони були вітамінізовані – шар декоративної косметики буде досить щільний, і шкіра виявиться тривалий час в несприятливих умовах.
Покривають обличчя тонаком або пудрою – рівним шаром. Ніяких яскравих плям на вилицях. Бажано, щоб тональні засоби мали перламутровий блиск.
Брови досить підкреслити по лінії волосся. Якщо вони вищипані, можна добавити кілька штрихів, щоб вони виявилися товщі і чіткіші. Брови модним «будиночком» доведеться трохи згладити. Якщо згадати обличчя єгипетської цариці Клеопатри і дам з її оточення, то можна помітити – брови у них мають діагональну форму.
Найвідповідальніший процес – зробити правильний макіяж очей. Він починається з підведення. Верхню повіку чітко виділяється товстою лінією, нижню повіку також чітко, але більш тонкою. Лінії не зливаються.
Головна відмінність цього типу макіяжу – до скронь спрямовуються дві окремих дуги. Після виділення війкової лінії, наносять перламутрові тіні на все рухоме повіко без розтушовування. Його відтіняють на тон темніше при переході під лінію.
Ще раз обводять стрілки, потовщують, створюють на верхньому повіку куточок, візуально змінюється розріз очей на «котячий». Щедро в декілька шарів наносять туш на верхні вії і профарбовують в один шар нижні. Губи фарбують щільною помадою по природних лініях.
Всі кольори декоративної косметики підбираються залежно від кольору шкіри і волосся. Стиль макіяжу називається «Арабеск».
Класичний єгипетський стиль
Як зробити справжній макіяж?
Набір косметики на туалетному столику для нього такий же, от тільки кольори декоративної косметики підбирають інші:
помада – червона.
тіні перламутрові: бронзові, золотисті, смарагдові або зелені, фіолетові;
підводка – чорна;
олівці для очей – чорний і білий;
фарба для брів і повік – тільки чорна;
На шкіру обличчя наноситься базовий засіб, а далі тонуюча пудра або тонак, рівним шаром все розподіляється від зони декольте до чола. Риси квадратного або прямокутного обличчя візуально змінюють, для цього беруть більш світлий по тону косметичний засіб. Його наносять на край підборіддя і на лінію скул біля вух.
Верхню рухому повіку відтіняють тінями золотистого кольору. З середини повіка товстим шаром, до лінії брів домагаються ефекту акварелі. Ці ж тіні наносять на війкову лінію нижньої повіки.
Між повіками проводять межу тонким олівцем. Розділову лінію розтушовують вище складок. Лінію на нижньому повіку роблять більш чіткою за допомогою підведення. Підведення на верхньому повіку ретельно промальовується олівцем і виділяється чорною фарбою.
Куточки очей промальовувалися тонкюї білою рискою. Натуральна лінія очей робиться товстою для того, щоб очі здавалися продовгуватими. «Свою» товщину можна знайти тільки експериментуючи.
Верхні вії щедро покривають тушшю в 3-4 шари. Для нижніх досить пари шарів. Підкручувати вії не потрібно.
Фарбу на брови не наносять суцільним шаром – інакше вони будуть виглядати «ляльково». На переніссі і біля скронь брови повинні бути світліші. За допомогою фарбування їм потрібно надати діагональну форму.