Ефірна олія м’яти ефективно очищає, надає відчуття свіжості і бадьорості. Завдяки широкому спектру властивостей – від заспокійливого впливу на шкіру при невеликій концентрації до стимулюючого кровопостачання при її підвищенні – масло м’яти прекрасно підходить для домашнього догляду за волоссям і шкірою голови.
Ефірна олія м’яти для волосся – чудовий кондиціонер і компонент для приготування різних косметичних масок. І про те, як же використовують ефірну олію в натуральних рецептах краси, розповідає Енциклопедія краси.
Ефірна олія м’яти для волосся – правила застосування.
Як і будь-які інші ефірні масла, олію м’яти не використовують у чистому вигляді. Її слід застосовувати як додатковий компонент, поєднуючи з обраною основою. Це можуть бути натуральні інгредієнти (рослинні масла, яєчний жовток, мед) або готові косметичні продукти (шампунь, бальзам, кондиціонер для волосся).
Ну а Енциклопедія Краси з радістю поділиться з Вами кількома рецептами, щоб догляд за волоссям в домашніх умовах з маслом м’яти виявився максимально ефективним і приємним для Вас .
Масло м’яти для волосся. Натуральні рецепти краси.
Збагачення шампуню маслом м’яти.
Простий рецепт, який не вимагає витрат зусиль і часу, ідеально підійде для тих, хто тільки починає освоювати натуральні рецепти краси. 2-3 краплі олії необхідно додати у шампунь, намилити голову і залишити на 5-10 хвилин. Таким чином, поки ви будете приймати душ, або робити якісь інші косметичні процедури, ефірне масло м’яти подбає про ваше волосся. Розігріваючи шкіру голови, воно підсилює приплив крові до коріння волосся. У результаті систематичного застосування такого рецепта ( 1-2 рази на тиждень), відбувається поліпшення загального стану волосся, активізується їх зростання, волосся стає густішим і м’яким.
Освіжаюча маска для волосся.
Рецепт цієї маски підходить для будь-якого типу волосся при правильному виборі основи. Освіжаюча маска добре очищає, допомагає усунути зайву жирність волосся, позбавляє від лупи і запобігає її подальшій появі. Разом з цим приємний аромат косметичної маски бадьорить і відмінно піднімає настрій. Освіжаюча, вітамінна маска дуже проста у приготуванні, для цього вам знадобиться всього лише додати 4 краплі ефірного масла м’яти на 30 мл олії -основи ( 2 столові ложки). Для жирної шкіри голови підійде масло виноградних кісточок, мигдальне масло, масло авокадо. Для сухого волосся стануть порятунком реп’яхова олія, масло зародків пшениці, персикове масло.
Поживна маска для волосся.
Ця маска більш складна у приготуванні, так як, крім олії м’яти, має подвійну основу та інші інгредієнти. Але вона того варта, адже така маска не тільки чудово очищає волосся, але і живить їх від кореня до кінчика. Після застосування живильної маски волосся набуває дивовижну м’якість, шовковистість і свіжість.
Отже, для приготування маски знадобиться основа ( 2 столові ложки масла кокоса і 2 столові ложки олії жожоба ). Масла підігрівають на водяній бані , після чого в теплу суміш додають додаткові інгредієнти: 1 чайну ложку лимонного соку і 1 чайну ложку коньяку. На завершення маску збагачують 4 краплями ефірного масла м’яти і ретельно розмішують всі компоненти. Маску слід потримати на волоссі 1,5-2 години, потім змити шампунем.
Ароморозчісування з ефірним маслом м’яти.
Ще одна проста процедура, яка напевно сподобається Вашому волоссю (якщо тільки Ви любите запах м’яти) . 2-3 краплі м’ятного масла наносять на дерев’яний гребінець, і добре прочісують ним волосся. Ефірна олія м’яти залишає на волоссі легкий аромат , разом з тим надаючи їм блиск і м’якість.
Ефірна олія м’яти для волосся. Заходи безпеки.
Застосовуючи ефірна олія м’яти для волосся, можна спровокувати легке роздратування в області шкіри голови і холодок на кілька хвилин. Але не варто лякатися, це абсолютно нормальна реакція шкіри, якщо вона не викликає сильного дискомфорту і триває не більше 5 – 10 -ти хвилин. Однак, якщо у вас чутлива шкіра, з маслом м’яти краще проявити обережність, спробувати його на невеликій ділянці і в зменшених дозах.