Home / Маски для обличчя / Ефективні маски для бличчя з білої глини

Ефективні маски для бличчя з білої глини

Догляд за шкірою обличчя, повинен здійснюватися кожною жінкою щодня. Навіть якщо вам вже далеко за двадцять, молодість нікуди від вас не втече, головне правильно підійти до питання про догляд за шкірою. Маска для обличчя з білої глини допоможе вашій шкірі виглядати красиво.

Біла глина – просто незамінний помічник, так як вона при регулярному використанні повертає шкірі обличчя її первозданну красу і свіжість.
Перед тим, як виготовляти ту чи іншу маску, вивчіть тип шкіри вашого обличчя, і потім вибирайте відповідний для вас рецепт.
Видаляти глину з обличчя допускається тільки за допомогою чистих серветок, злегка намочених в теплій воді.
Після проведення всіх процедур зволожте шкіру звичним для вас кремом.

Найбільш використовувані маски для обличчя з білої глини

Біла глина для шкіри обличчя

Щоб максимально звузити великі пори, косметичну білу глину необхідно розчинити в томатному соці. А в тому випадку, якщо у вас є запальні прищики, розмішуйте порошок глини в свіжому соку алоє або столітника, з невеликим обсягом мінеральної негазованої води. При комбінованій шкірі, то тоді рекомендується використовувати для розведення глини молоко.

Біла глина для відбілювання обличчя

Розведіть невелику кількість каоліну в огірковому соці, а ще краще – в соку з листя петрушки. Рідини в глину треба додати рівно стільки, щоб у підсумку утворилася суміш не надто густої консистенції. Як альтернативу можна використовувати сік ягід полуниці або суниці. У маску так само потрібно капнути кілька крапельок свіжовичавленого соку лимона.

Біла глина для жирного типу шкіри обличчя

Необхідно ретельно вимішати такі інгредієнти: ст.л. порошкової глини, три ст.л. йогурту або нежирного кефіру, ч.л. лимонного соку, а так само трохи посіченої зелені петрушки. Дану маску треба тримати на шкірі дванадцять хвилин.

Біла глина для “проблемної” шкіри

У даному рецепті білу порошкову глину (столову ложку ) треба розмішати в двох столових ложках медичного спирту або горілки. Якщо суміш вийшла дуже густої консистенції, необхідно додатково розвести її невеликим об’ємом води, а так само додати одну ч.л. соку столітника.

Біла глина рецепт для дуже чутливої і сухої шкіри

Потрібно вимішати столову ложку порошку білої глини для обличчя з столовою ложкою свіжого сиру, сметани, з трьома – чотирма ложками жирного молока. Після цієї процедура шкіра очищається і зволожується просто чудово.

Біла глина для в’янучої шкіри

У цьому рецепті каолін потрібно з’єднати разом з чайною ложечкою меду і столовою ложкою гарячого молока. В результаті у вас повинна утворитися маска , що нагадує за консистенцією крем.

Біла глина рецепт для підтримки здоров’я нормального типу шкіри

Білу глину для обличчя треба змішати з двома столовими ложками бананового або яблучного пюре з рослинною олією і сметаною, взятих в однакових співвідношеннях. Для того, щоб в кінцевому підсумку у вас не виходила занадто густа кашка, можете розбавити її звичайною кип’яченою водою.

Біла глина з підсушуючим ефектом для комбінованого типу шкіри

Треба взяти порошок білої глини і картопляний крохмаль в однакових об’ємних співвідношеннях (наприклад, по одній ст. л.), і розбавити їх молоком до отримання сметаноподібної пасти. Якщо шкіра ваших щік і без того надто суха, рекомендується накладати маску лише на т -подібну зону, тобто на ніс, підборіддя і лоб . При цьому щоки досить протерти молоком.

Біла глина з освіжаючою дією для комбінованого типу шкіри

Для цієї маски вам треба змішати ложку порошку білої глини з двома ст. л. будь якого овоча, подрібненого на тертці. Наприклад, можете взяти для цього перець, огірок, капусту, моркву, баклажан, кабачок та інше. Суміш треба розбавляти молоком. Однак деякі жінки та дівчата замість овочів в даному рецепті з успіхом використовують фрукти – яблуко, ківі грушу та ін

Біла глина стягуюча маска

Вам буде потрібно розвести столову ложку каоліну в холодному кислому молоці до отримання кремоподібної маси, в яку потрібно так само додати білок одного яйця.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *