Ідеально здорове волосся радує свого володаря натуральним блиском, силою і красою. Для такого волосся не потрібно підбирати особливу зачіску, приховуючи деякі особливості їх структури. Як домогтися блискучого в повному розумінні цього слова результату, якщо природа від народження не нагородила вас пишним волоссям? Багато з якими проблемами допоможуть впоратися пивні дріжджі для волосся.
Пивні дріжджі для волосся. Який спосіб використання ефективніший?
Для початку слід зазначити, що в магазині можна придбати сухі дріжджі і рідкі. Вони підійдуть для зовнішнього застосування у складі масок. В аптеці напевно знайдеться не один десяток біодобавок на основі пивних дріжджів, збагачених корисними мінералами і вітамінами. Логічно, що зовнішнє застосування масок для волосся більш ефективно, так як волосяні цибулини безпосередньо отримують цінний комплекс корисних мікроелементів. Цей варіант підходить для тих, хто помічає сильне випадання волосся, відсутність блиску, ламкість і так далі.
Прийом біодобавок скоріше підходить для профілактики і збагачення організму вітамінами групи В, мікроелементами типу цинк, селен, залізо та інших. Їх надходження в організм обов’язково позначиться і на красі волосся, нігтів і шкіри. Але вітаміни і мікроелементи – це не найголовніший компонент пивних дріжджів для волосся. Дріжджі дуже багаті білками, які швидко розпадаються на амінокислоти, а вони, в свою чергу є основою кожної клітини. Саме амінокислоти є джерело будівельного матеріалу для волосся, нігтів, клітин шкіри.
Пивні дріжджі для волосся. Стимуляція росту волосся
Щоб створити хороші умови для росту волосся, потрібно забезпечити їх всіма необхідними для цього компонентами. Найефективнішою маскою в цій галузі є цибульно-дріжджова. Пивні дріжджі для волосся можна взяти як в сухому, так і рідкому вигляді в обсязі столової ложки. У маску слід додати чайну ложку реп’яхової олії і натерту на дрібній тертці цибулину. Реп’ях здавна використовується як засіб для зміцнення волосяних цибулин, а ріпчаста цибуля стимулює ріст волосся. Дріжджі потрібно попередньо залити теплою водою, залишивши набухати 15-20 хвилин. Потім додати цибулю і масло. Отриману кашку наносять на чисте волосся на 30 хвилин і ретельно змивають. Після місячного курсу таких цибульно-дріжджових масок стан волосся помітно поліпшується, і вони починають інтенсивно рости.
Є ще один рецепт суміші, що сприяє росту волосся. Для неї знадобиться 2 ложки пивних дріжджів і стільки ж меду. Мед попередньо розводиться в невеликій кількості теплої води, додаються дріжджі. Суміш потрібно залишити на півгодини для бродіння, після чого наносити на волосся. Обов’язковою умовою є утеплення голови. Маску можна залишати на ніч. Єдиним протипоказанням для такого рецепта є алергія на мед або пилок.
Якщо волосся випадає …
Причин, за якими люди втрачають волосся на голові вельми багато. Найчастіше це пов’язано з частими стресовими станами, тривалими хімічними впливами, дієтами, внаслідок яких організм не отримує потрібної кількості життєво важливих речовин, гормональними перебудовами. У будь-якому випадку варто задуматися про збалансоване харчування, перевірити шлунково кишковий тракт і зайнятися місцевими косметичними процедурами.
Пивні дріжджі від випадіння волосся також часто використовуються в домашніх масках і обгортаннях. Можна взяти дві столові ложки дріжджів, яєчний жовток і трохи води. Все перемішати і залишити в теплому місці для бродіння. Через 30 хвилин у суміш додати кілька крапель реп’яхового і розмаринового масла. Можна ще трохи підігріти і теплою сумішшю намазати волосся, укрити і залишити на 50-60 хвилин. Якщо волосся довге, то всі інгредієнти потрібно брати в подвійному обсязі.
Найпростішим рецептом проти випадіння волосся вважається суміш пивних дріжджів, цукру і молока. Ця основа будь-якого дріжджового тіста, наготовлюючи яке можна «вкрасти» кілька ложок для себе. Теплу набряклу суміш наносять на волосся і шкіру голови на 30-60 хвилин і загортають.
Практично всі маски та обгортання на основі пивних дріжджів вимагають утеплення для того, щоб створювалися комфортні умови для росту колоній дріжджових грибком. З їх збільшенням підвищується концентрація білків, вітамінів і мікроелементів, що проникають у волосяні цибулини. Якщо волосся випадає занадто сильно, можна поєднати внутрішній прийом препаратів на основі пивних дріжджів і вищеописані зовнішні методи. Це послужить хорошу службу для загального здоров’я організму і зовнішньої краси.