Home / Догляд за шкірою / Догляд за шкірою губ / Ефективне лікування обвітрених губ. Народні методи лікування

Ефективне лікування обвітрених губ. Народні методи лікування

Обвітрені губи доставляють масу незручностей, починаючи від непрезентабельноо зовнішнього вигляду і закінчуючи можливістю «підхопити» серйозне інфекційне захворювання через мікротріщини, наприклад, попивши з чашки хворої людини.

Як ефективно вилікувати  та запобігти обвітренню губ

Вилікувати і запобігти потрісканню губ допоможе гігієнічна помада, але вона не завжди буває під рукою, та й не всяка має здатність загоєння. Основною причиною виникнення сухої скоринки на губах є шкідлива звичка облизувати їх на морозі і вітрі, постарайтеся цього не робити. Сухість повітря влітку і застосування декоративної помади теж може стати ще одними факторами, що впливають на зовнішній вигляд губ. Тут допоможе зволожуючий бальзам для губ з фарбувальними пігментами, застосовуваний замість звичайної помади. Сухі та некрасиві губи найчастіше бувають у курців, ще один мінус до красивої усмішки і мотив позбавиться назавжди від цієї шкідливої звички.

Запобігти синдрому потрісканих губ допоможе вживання простої води в потрібній для організму кількості (не менше 2 літрів на день для здорової людини) і зволоження сухого приміщення, в якому ви постійно перебуваєте. Викликати зайву сухість може так само нестача вітамінів А і В2, що містяться в жирних молочних продуктах, червоному м’ясі, печінці, вершковому маслі, пивних дріжджах, яєчних жовтках та інших продуктах. Найкраще додати вживання цих вітамінів в чистому вигляді та в лікарських препаратах.

Народні методи лікування обвітрених губ

Якщо перераховані вище методи профілактики не допомогли можна скористатися народними способами видалення ушкодженої шкіри. Ні в якому разі не відривайте суху шкіру пальцями, а тим більше зубами. Найпростіший пілінг за допомогою меду, найкраще зацукрованого або з додаванням цукру, мелених вівсяних пластівців. Приготуйте суміш в рівних пропорціях і ввітріть кінчиками пальців в шкіру губ, через 12 хвилин зніміть сухим спонжиком, потім вологим. Після змастіть губи масляним розчином вітаміну Е (аевит в капсулах) або будь-яким іншим маслом. Найкраще скористатися вершковим, оливковим, соняшниковою або маслом жожоба.

Обвітрені губки можна підлікувати соком лікувального алое, змастивши зрізаним шматочком раз в кожні 1-2 години, таким же способом можна застосовувати огірок і авакадо. Застосовуючи дані способи і систематично зволожуючи шкіру губ гігієнічними засобами можна зберегти красу і здоров’я вашої посмішки.


Check Also

Догляд за губами взимку

Взимку шкіра обличчя, рук і шиї вимагає особливого догляду. Але найретельнішої уваги вимагають губи, так …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *