Home / Твоя краса / Нігті / Дизайн нігтиків «червоний + синій = фіолет»

Дизайн нігтиків «червоний + синій = фіолет»

Напевно, кожен з нас знає з уроків образотворчого мистецтва в школі про те, що, якщо змішати червоний і синій кольори, вийде фіолетовий. Вони дивним чином поєднуються між собою, доповнюючи один одного, створюючи неймовірну гаму спокою і пристрасті. Магія цих відтінків заворожує. Надихнувшись цією палітрою, ми з радістю представляємо вашій увазі майстер-клас під назвою «червоний + синій = фіолет», з якого ви дізнаєтеся, як власними силами створити за допомогою цих кольорів дивовижний дизайн на ваших нігтики: святковий, яскравий і містичний. Він як не можна до речі підійде до Нового Року, адже синій і фіолетовий уособлюють собою зиму, а червоний – бурхливі веселощі.

У сезоні, манікюр зі смужками набуває все більшої популярності, пропонуємо вам також майстер – клас по манікюру з золотими смужками, який ідеально підійде для походу в театр або ресторан.

Для манікюру з смужками «червоний + синій = фіолет» вам знадобляться:

Безбарвний лак для нігтів.
Манікюрні ножиці.
Лаки для нігтів: червоного, синього і фіолетового кольорів.
Зубочистка.
Тонка кисть для нейл-арту.
Рідина для зняття лаку.
Наклейки смужками для нейл-арту синього, червоного та фіолетового кольорів.

IF

Майстер клас дизайну нігтиків

1. Намалюйте мізинець синім лаком для нігтів, середній – фіолетовим і вказівний – червоним. Червоний колір не повинен бути яскраво-червоним, кричущим. Це повинен бути глибокий, насичений відтінок, більше холодний, ніж теплий.

IF

2. Приготуйте тонкий пензлик для нейл-арту.

3. На безіменному пальці з краєчка нігтя починайте малювати пензлем поперечні лінії різних кольорів. Спочатку синю, потім фіолетову і червону. Повторюйте кольори до тих пір, поки не замалюєте весь ніготь. У нас у майстер-класі вийшли по дві синіх і фіолетових і одна червона смуги.

Дизайн нігтиків «червоний + синій = фіолет» 3

4. Пензлик після кожного відтінку лаку необхідно промивати і протирати за допомогою рідини для зняття лаку і ватного диска. Буде простіше, якщо у вас знайдеться кілька тонких кистей, тоді часу на створення манікюру піде набагато менше.

5. На нігті великого пальця намалюйте такі ж смуги, тільки поздовжні: синю, фіолетову, червону і знову синю з фіолетовою.

Дизайн нігтиків «червоний + синій = фіолет» 4

6. Не переживайте, якщо у вас не вийде зробити ці лінії ідеально рівними. Бо потім ми їх закриємо наклейками. Приготуйте смужки для нейл-арту все тих же трьох кольорів.

7. На ніготь безіменного пальця наклейте смуги так, щоб вони відрізнялися за кольором від сусідніх намальованих раніше ліній. Наприклад, якщо йти від краєчка нігтя, то перша наклейка, що розділяє синій і фіолетовий, повинна бути червоного кольору і так далі.

Дизайн нігтиків «червоний + синій = фіолет» 5

8. Теж саме виконайте з нігтем великого пальця.

Дизайн нігтиків «червоний + синій = фіолет» 6

9. Ножицями акуратно відріжте кінчики наклейок, а зубочисткою притисніть їх до нігтів, упевнившись, що вони добре приклеїлися.

10. Якщо є така необхідність, то можна приклеїти ще пару наклейок-смужок. У нашому майстер-класі на нігті великого пальця ми зробили лінії більш витонченими і тонкими, додавши туди пару зайвих наклейок.

IF

11. На безіменний палець ми також наклеїли ще одну смужку червоного кольору біля основи нігтя (розділили останню фіолетову лінію).

IF

12. Наостанок покрийте всі нігті безбарвним лаком для закріплення елементів дизайну і дивуйте всіх бездоганним, унікальним манікюром! Він готовий!

Хочеться порадувати вас тим, що такий дизайн досить довговічний. Наклейки тримаються краще, ніж стрази, тому при акуратному носінню, у вас є всі шанси радіти йому до 5-7 днів. А якщо зробити такий манікюр із застосуванням не звичайного, а гель-лаку, то термін носіння триватиме ще на півтори, а то й на два тижні.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *