Home / Твоя краса / Нігті / Двосторонній манікюр: як зробити

Двосторонній манікюр: як зробити

Майстри нігтьового сервісу постійно удосконалюються і створюють прекрасні ідеї для майстрів і їх клієнтів. Практично всі стають популярними і користуються попитом, а ідеї для нових дизайнів можна брати де завгодно. Серед дизайнів для манікюру є універсальний варіант – двосторонній манікюр.

Двосторонній дизайн нігтів: історія появи і характерні особливості

Особливість двостороннього манікюру полягає у використанні лаків контрастних відтінків і наносять їх з обох сторін нігтьової пластини. Класичний варіант – чорний колір на поверхні нігтів, а червоний колір під нігтьовою пластиною.

Ідеєю для такого дизайну стали туфлі від відомого французького дизайнера і модельєра Крістіана Лабутена. Цей геніальний творець випустив чорні туфлі з підошвою червоного кольору і вони до сьогоднішнього дня є візитною карткою дизайнера. Саме тому двосторонній манікюр називають “Лабутен манікюр”.

Двосторонній дизайн нігтів: майстер-клас

На перший погляд нічого складного в нанесенні такого манікюру немає, але не у всіх виходить з першого разу правильно виконати покриття на нижній частині нігтя. Навіть у майстрів не відразу виходить з першого разу. Кілька тренувальних уроків допоможуть освоїти принципи виконання оригінального, стильного і красивого дизайну, щоб радувати себе та оточуючих чудовим манікюром.

Двосторонній манікюр підходить тільки для нігтів з довгою нігтьовою пластиною, на коротких нігтях манікюр абсолютно не виглядає!

Необхідні матеріали:

пилочка для нігтів (для натуральних або нарощених);
манікюрні палички;
рідина для зняття лаку ;
базове покриття;
фінішне покриття;
декоративні лаки двох контрастних відтінків.

Двосторонній манікюр як зробити 1

Послідовність нанесення манікюру

Готуємо натуральні нігті за стандартною гігієнічною процедурою або виконуємо нарощування штучних нігтів. Відсуваємо кутикулу, прибираємо все зайве і знежирюємо всю поверхню нігтів.

На цьому етапі наносимо декоративний лак з внутрішньої сторони вільного краю нігтя, якщо лак потрапив на шкіру біля нігтя його необхідно видалити манікюрною паличкою, змоченою в рідині для видалення лаку або коригувальним олівцем. Чекаємо висихання. Цей складний процес вимагає підготовки, твердості постановки руки, копіткості та уваги.

На цьому етапі наносимо базове покриття на верхню частину нігтьової пластини і фарбуємо іншим контрастним кольором.

Так робимо з усіма нігтями і в завершенні весь дизайн (зверху і знизу) закріплюємо фінішним покриттям або закріплювачем.

Двосторонній манікюр як зробити 2

Створювати двосторонній дизайн можна з різними поєднаннями контрастних лаків, але найідеальніший варіант звичайно червоне і чорне. Так само можна скористатися прийомом в стилі Ів Сен Лорана – поєднання синього (для поверхні) і червоного (для нижньої частини нігтя).

Недоліки двостороннього манікюру

У манікюру з використанням лаку на двох сторонах багато позитивних сторін (проста техніка, відсутність складних розписів і додаткових матеріалів, приголомшливий результат). Так само є й недоліки: короткі нігті не підходять, для манікюру підходять не всі лаки, неправильно підібраним кольором можна зіпсувати весь манікюр, внутрішня поверхня нігтя повинна бути тільки червоного кольору, складності нанесення лаку на “підошву” нігтя.

У будь-якому разі не зупиняйтеся на використанні стандартних відтінків з експериментами можна домогтися приголомшливих результатів! Двосторонній манікюр стане чудовою прикрасою ваших рук і нігтів.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *