Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Довге волосся стрижки: креативні, симетричні і асиметричні

Довге волосся стрижки: креативні, симетричні і асиметричні

Бажаєте, щоб Ваше довге волосся були окрасою Вашої зовнішності? Раді запропонувати Вам на довге волосся стрижки: каскадні, креативні, симетричні і асиметричні з прямою чолкою і деякі інші.

Довге волосся стрижки: каскадні

Довге волосся стрижки креативні, симетричні і асиметричні

Універсальне і модне рішення для власниць довгого волосся. Техніка виконання на довге волосся стрижки  однаково ідеально підходить як для тонких, так і для густих пасом, зможе скоректувати ваші особливості і підкреслити достоїнства зовнішності.

Незалежно від погоди на довге волосся стрижки  виглядають однаково ефектно, все залежить від варіантів укладання і фіксуючих укладань.

Каскадні стрижки займають провідну позицію серед жіночих довгих стрижок, так як здатні втихомирити найгустіше і неслухняне волосся. Перелік усіх стилів каскаду безмежний: акуратні романтичні локони, тугі завитки, авангардні ламані укладання, хуліганський «безлад», «глянцеві» об’ємні укладання. Прикладами різноплановості даних стрижок є мінливі образи голлівудських дів.

Креативні на довге  волосся стрижки

На довге волосся стрижки  створюють цікаві та яскраві, по модним технологіям провідних світових шкіл, граючи з контрастом довжини. Креативність полягає в комбінуванні довжини на різних зонах голови, неординарні укладання, контраст в довжині скроневої частини і основної довжини стрижки, візерунки на окантовочній лінії стрижки іншого. Креативні на довге волосся стрижки  об’єднують в собі практичність і зручність коротких стрижок, залишаючи при цьому можливість створювати зачіски для довгих пасом. Найчастіше вони не вимагають особливих тривалих укладок, легко трансформуються і виглядають унікально!

Довге волосся стрижки креативні, симетричні і асиметричні 1

На довге волосся стрижки з чолкою

Довге волосся – багатство її власниць. Але що вдіяти якщо хочеться експериментів? Майстри рекомендують почати зміну зачіски зі стрижки чолки. Це вірне рішення для тих, хто не готовий до кардинальних змін зовнішності.

На довге волосся стрижки  з пряменькою чолкою

Все залежить від ваших побажань, так як майстер може запропонувати величезну кількість модних варіантів, але укладати і доглядати за вашою зачіскою доведеться саме вам. Прямі чолки бувають з прямим зрізом, полегшені на кінцях, філіроані по всій довжині пасом, вище і нижче брів.

Довге волосся стрижки креативні, симетричні і асиметричні 2

На довге волосся стрижки  з асиметричною чолкою

Напрямок та довжина обраної вами чолки повністю залежить від можливостей вашого волосся, природного росту волосся або природного проділу. Стрижка такої чолки вимагає граничної уваги, майстри рекомендутся завершувати стрижку на сухому волоссі, щоб виключити її «підстрибування». Асиметричні чолки бувають густі, легкі, з прямим і філрованим зрізом на кінцях.

Довге волосся стрижки креативні, симетричні і асиметричні 3

На довге волосся стрижки з подовженою чолочкою

Найчастіше такий варіант тандему підходить для хвилястого волосся, якеі немає часу укладати. Чолка плавно переходить в основні лінії стрижки біля обличчя, а при необхідності її можна виділити і укласти в будь-якому напрямку окремо. Така чолочка відразу приковує увагу до очей: погляд стає важким, загадковим і привабливим.

Довге волосся стрижки креативні, симетричні і асиметричні 4

На довге волосся стрижки з короткою чолкою

Підходить для власниць прямого волосся і ідеальних пропорцій обличчя. Виконується з урахуванням ваших побажань, але вище щодо лінії брів. Виглядає дуже екстравагантно і яскраво:  з одного боку, надає образу тонкості, ніжності і наївності – з іншого.

Довге волосся стрижки креативні, симетричні і асиметричні 5


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *