Не секрет, що хімічні завивки, змінна погода, укладання утюжками, плойками і феном, негативно позначається на здоров’ї волосся. Тому вони починають пересушуватись, а їх кінчики розшаровуватися. Іноді волосся таким чином сигналізують нам про те, що пора внести зміни в образ життя, почати правильно харчуватися і побільше перебувати на свіжому повітрі.
Але, вже пересушене волосся, зміна звичок навряд чи врятує. Потрібна інтенсивна терапія, спрямована на відновлення пошкоджених локонів і тут якнайкраще підійдуть домашні маски для сухого волосся.
Домашні маски для сухого волосся: як зберегти здоров’я пасом
Щоб волосся було густеньким і міцним, а кінці не стирчали в різні боки і не псували вигляд зачіски, рекомендується відстригати кінчики приблизно раз на місяць. Великою популярністю користується стрижка гарячими ножицями. Можете спробувати такий варіант, цілком можливо, що ви знайдете вихід з проблеми посічених кінчиків.
З обережністю треба ставитися до фарби для волосся. Намагайтеся вибирати засоби, які містять натуральні природні компоненти. Рекомендована частота фарбувань 1,5-2 місяці. Натуральні засоби не тільки допоможуть пофарбувати волосся, але і допоможуть їх інтенсивному відновленню.
Як можна рідше використовуйте термоукладання. Гарячі плойки, утюжки і стайлери наносять непоправну шкоду волоссю. З часом локони втрачають блиск і виглядають пересушеними і неживими. Такий стан речей не в силах прикрасити жодну дівчину. Досвідчені перукарі застерігають нас від використання гелів, рекомендуючи озброїтися пінкою або мусом для укладання неслухняних локонів.
З приводу миття теж є кілька незаперечних правил. Намагайтеся відтягувати миття голови якнайдалі. Бажано довести різницю між миттям до 7 днів. Вмістимий в шампунях луг негативно позначається на стані пасом і підсилює сухість. Тому не варто ігнорувати бальзами, домашні маски для сухого волосся і муси, які сприяють зміцненню пасом, відновленню їх структури та підвищують еластичність локонів.
Як правильно використовувати домашні маски для сухого волосся
Недовіра до косметичних засобів масового виробництва з’явилася неспроста. Читаючи склад, створюється відчуття, що написано невідомою для нас мовою.
Інша справа домашня косметика. Всі інгредієнти підбираються вами і ви точно знаєте, що вони максимально натуральні та свіжі. Домашні маски для сухого волосся не нашкодять їм, а навпаки, допоможуть досягти неймовірного ефекту, якого не дасть жодна салонна процедура.
Для підвищення ефективності необхідно робити маски не рідше 1 разу на сім днів, якщо дозволяє час, то ідеальне проведення 2-3 сеансів на сім днів.
Існує величезна кількість рецептів. Всі вони готуються, діють і наносяться по різному. Наносити можна на сухе або вологе волосся, але обов’язково потрібно рівномірно розподіляти всю масу, щоб вона вбиралася в усі волоски, незалежно від того, де вони знаходяться.
Піклуючись про волосся, не варто ігнорувати шкіру голови. Турбота про неї принесе помітні плоди, вона зволожиться, а шевелюра стане густішою і красивішою.
Існує ще одна хитрість, яка допоможе збільшити позитивний вплив використовуючи домашні маски для сухого волосся. Укутуємо волосся з нанесеною маскою в целофан, далі зверху замотуємо рушничком. Це призведе до того, що під впливом тепла пори будуть розширюватися, і поживні речовини без праці проникнуть в самі глибини.
Домашні маски для сухого волосся: рецепти
Домашні маски для сухого волосся: яєчна маска
Самий перевірений спосіб для зміцнення і зволоження – яйце. Звичайне куряче яйце здатне творити дива. Необхідно збити його жовток в невеликій плошці, і намастити на вологе волоссячко.
Залишаємо маску на голові близько 30 хв. Можна загорнути їх в поліетилен і рушничок, для посилення ефективності і зручності переміщення. Далі змийте прохолодною водичкою без застосування шампуню.
Не дивно, що волосся очистяться та почнуть блищати, адже наші предки використовували звичайні курячі яйця для миття голови, коли про шампуні ще не було й мови.
Домашні маски для сухого волосся: ускладнений варіант яєчної маски
Беремо простий жовток і добавляємо в нього пів чайної ложечки меду, і трохи 10-% сметани або рослинної олії (льняної, жожоба, касторової). Все це ретельно перемішується і наноситься на злегка вологе волоссячко.
До сметани потрібно добавити трохи вершків, тоді наносити сироватку стане зручніше, а волосся через додаткові поживні речовини, порадують вас своїм блиском і сяйвом.
Змивати таку маску потрібно злегка тепленькою водичкою або відваром трав.
Домашні маски для сухого волосся: зволожуюча маска з касторовою олією
На приготування цієї маски піде трохи більше семи днів, але її ефективність перевірена і доведена.
Отже, необхідно змішати чайну ложечку касторової олії і стільки ж суцвіть календули і залити все це половиною склянки горілки. Отриману основу для настойки відправляємо в холодильник на сім днів, потім проціджуємо.
Ідеальна основа готова. Тепер беремо невелику кількість отриманої настойки і добавляємо її в таку ж кількість касторової олії.
Зверніть увагу, наносити отриманий засіб потрібно не на волосся, на шкіру голови, ретельно втираючи і рівномірно розподіляючи на 20-25 хв.
Якщо використовуват домашні маски для сухого волосся, то кров починає активно циркулювати, насичуючи волосяні цибулини киснем і провокуючи зростання нового, здорового волосся.