Весна в самому розпалі, найрадісніша пора для багатьох, нарешті, ми дочекалися тепла і сонця. Природа активно пробуджується від зимової сплячки. Все навколо повно життям і сили і такий настрій впливає на всіх. Речі зимові прибрані на зберігання, головні убори зняті. І в цей момент багато жінок помічають, що стан їхнього волосся після зими залишає бажати кращого. Волосся потьмяніли і потоньшали від частого носіння шапок і хусток. У них мало життя і сяйва. Про догляд за волоссям навесні піде мова в цій статті.
Догляд за волоссям навесні – прості засоби народної медицини
Але не варто сильно засмучуватися, якщо і ви зіткнулися з цією проблемою. Нашому волоссю можна допомогти: весна і початок літа – відмінна пора року для того, щоб підлікувати наше потьмяніле волосся . Справа в тому, що в цей період трави сповнені сили і корисних властивостей, так як все це необхідно їм для посиленого росту. Потрібно тільки не полінуватися, поставити собі мету стати більш красивою і зайнятися лікуванням волосся в домашніх умовах за допомогою всім добре відомих трав.
Догляд за волоссям навесні звичайною кропивою
Навесні вона ніжно -зелена, свіжа і соковита. Зауважте, як швидко ростуть кущики кропиви! Це говорить про те, що ця проста трава володіє великим запасом активних речовин. Якщо згадати ще й про те, як багато на основі кропиви випускається різних масок і шампунів, то ця лікувальна рослина має бути першою у списку нашого лікування і живлення волосся. Кропиву можна використовувати і одну, і в поєднанні з іншими травами. Відвар з кропиви готувати досить просто – близько 200 грамів листя залити водою, довести до кипіння і кип’ятити протягом 5-7 хвилин. Дати настоятися, і потім використовувати відвар для ополіскування волосся після миття. Можна використовувати і настояну на свіжих молодих листочках олію, якутеж виготовити легко – залити зелень кропиви (можна для зручності подрібнити) теплою олією і дати настоятися цій суміші кілька днів у темряві. Олію бажано застосовувати в якості масок для волосся.
Догляд за волоссям навесні – особливою лікувальною силою володіє і мати-й- мачуха
Недарма її і заготовляють саме молодими невеликими пагонами. З листя і квітів мати-й -мачухи робиться такий же відвар, як з кропиви. Особливо ретельно вираховувати пропорції не обов’язково. Кожна досвідчена господиня може приблизно визначити, скільки необхідно взяти сировини для такого відвару. Невелике відхилення не матиме наслідків при зовнішньому застосуванні.
Догляд за волоссям навесні – якщо трохи попрацювати, можна накопати коренів лопуха
Який ще з часів наших бабусь використовували для догляду за волоссям. Знамениту реп’яхову олію для росту і зміцнення волосся виготовляли саме з кореня лопуха в суміші з оліями. Що здасться більш доступним – користуватися відваром з кореня лопуха або зробити домашню реп’яхову олію, кожна жінка вирішить для себе сама. Але те, що використання цієї чудо- рослини принесе користь волоссю , безсумнівно.
Всі ці весняні трави можна комбінувати. Ефект від цього збільшиться. Бажано тільки, щоб лікування волосся не було одномоментною процедурою. Регулярно, хоча б разів 2 – 3 на тиждень необхідно приділяти увагу красі свого волосся. Чудово те, що кожна жінка може за допомогою звичайних трав, які ростуть практично у нас під ногами, допомогти своєму волоссю стати здоровими, красивим і пишним. Більш того, можна заготовити ті ж самі трави і з успіхом їх використовувати в будь який іншу пору року, тоді вже точно, ви завжди будете впевнені в своєму волоссю.