Home / Твоя краса / Обличчя / Догляд за шкірою навколо очей – ефективні рецепти масок

Догляд за шкірою навколо очей – ефективні рецепти масок

Справжній вік жінки для оточуючих стає зрозумілий по очам: в першу чергу, навколо них утворюється сіточка дрібних зморшок, темні плями і припухлості. Поліпшити стан цієї області обличчя допоможе маска для очей, виготовлена з натуральних і свіжих компонентів, що володіють поживними і омолоджуючими властивостями.

Вся шкіра навколо очей за своєю будовою відрізняється від решти шкірного покриву обличчя. У цій області практично немає шару м’язів і жирового прошарку, подібна анатомічна особливість і впливає на швидке виникнення зморшок, припухлостей та на зміну кольору. Стреси, хронічні хвороби, недосипання – все це швидко відбивається на тонкій шкірі і не добавляє привабливості.

Як доглядати за шкірою навколо очей, бажано знати кожній жінці, тому регулярне живлення, зволоження і постійний дбайливий догляд дозволять зробити обличчя свіжим і молодим, незважаючи на внутрішні проблеми організму. Догляд за тонкою шкірою повік і навколо очей має свої особливості, їх облік допоможе зробити домашні процедури найбезпечними і ефективними.

На шкіру повік і навколо очей не наносяться звичайні маски, використовувані для догляду за обличчям. Деякі з них містять досить агресивні компоненти, що може негативно відбитися на чутливій, тонкій шкірі.

Маски для очей не повинні містити алергенних для вас продуктів.

Найсприятливіший і корисний для обличчя вплив вибрані маски для шкіри навколо очей нададуть, якщо використовувати їх за одну-два години до сну.

Приготована в домашніх умовах суміш наноситься на повністю очищену від макіяжу і розмягчену над парою шкіру.

Маска наноситься гранично акуратно, не рекомендується зачіпати вії, потрібно також стежити, щоб компоненти суміші не потрапили на внутрішню оболонку очей.

Маски з ніжною текстурою розподіляються легкими рухами.

Час витримки не більше 15 хвилин.

Знімати маски найкраще м’яким ватним диском, змоченим в трохи теплому молоці.

Після зняття маски шкіру додатково живлять спеціальним кремом, призначеним саме для цієї області обличчя.

Маски для шкіри навколо очей косметологи радять робити не рідше двох разів на сім днів, при дотриманні цього правила завжди можна буде побачити результат – не буде зморшок і потемнінь.

Маска для очей в домашніх умовах

Маски для очей в домашніх умовах допомагають вирішити багато проблем, їх використання особливо необхідно тим жінкам і дівчатам, які більшу частину доби проводять в офісах, за монітором комп’ютера. Поєднання здорового сну, раціонального та корисного харчування, щоденних прогулянок на природі і найефективніших масок здатне творити справжні чудеса для шкіри – ваше обличчя завжди буде виглядати молодим і сяючим, без зморшок і непривабливих кіл.

Маска для очей – які продукти вибрати?

До вибору складу маски для тонкої і ніжної шкіри навколо очей необхідно підходити, зваживши всі плюси і мінуси кожного інгредієнта. Деякі компоненти протипоказані до використання в домашніх умовах в будь-якому випадку – їх застосування може зашкодити захисний верхній шар шкіри, і тоді з’являться додаткові проблеми. Корисними для чутливої шкіри біля очей вважаються:

зелень городнього кропу і петрушки, насіння коріандру;
м’якоть огірка і картопля;
свіжозаварений зелений і чорний чай;
білий хліб;
кисломолочні продукти – вершки, сир, сметана з підвищеною жирністю;
свіжий стиглий абрикос;
відвари трав – ромашки, шавлії, подорожника, берези, волошки, багно, черемха;
сік алое.

Перелічені продукти є базовими для шкіри очей. Інші компоненти, такі як мед, рослинні і ефірні масла, куряче яйце, добавляються в незначних кількостях. Заборонено використовувати цитрусові в будь-якому вигляді, винятком є лимонний сік, але і його для домашніх масок навколо очей застосовують в рідкісних випадках.

Дбайливі маски для шкіри навколо очей

Маска для очей обов’язково повинна готуватися в суворій відповідності з обраною рецептурою. Дотримання всіх умов приготування і нанесення дозволить зробити погляд сяючим, прибере синяву і припухлість шкіри, помітно зменшить кількість зморшок.

Догляд за шкірою повік

З зеленню

Свіжий пучок кропу або петрушки потрібно обполоснути теплою водою і подрібнити. Подрібнена зелень накладається на область навколо очей, при бажанні цю масу можна збагатити свіжими вершками, сиром, картопляним пюре, декількома краплями масла оливи.

З картоплею

Очищена невелика картопля стирається на тертці, отримана маса поміщається в марлеві мішечки і прикладається до шкіри поруч з очима і на віки. Тонкі кружальця картоплі можна покласти і на очі.

З вареною картоплею

Свіжа картопля ретельно промивається і відварюється в шкірці. М’яка картопля розминається і в марлевих мішечках прикладається до очей. У тепле пюре добре добавити ложку оливкової олії і такий же об’єм домашньої сметани. Ця маска накладається без використання марлі. Регулярне застосування картоплі дозволяє позбутися від зморшок і помітно освітлює шкіру.

З молочнокислими продуктами

Рівна кількість м’якого сиру та вершків перемішується і викладається на шкіру навколо очей.

З абрикосом

М’якоть абрикоса розминається, в неї добавляється рідкий мед в кількості однієї чайної ложки і кілька крапель олії оливи. Використання абрикоса особливо необхідно в зрілому віці – при наміченій сіточці зморшок.

З чайною заваркою

Регулярний догляд за шкірою повік рекомендують проводити за допомогою компресів. Потрібно заварити свіжий чай, процідити його і в отриманому напої змочити марлеві ватні диски. Компрес накладається безпосередньо на очі. Для шкіри очей корисно використовувати і свіжу заварку, змішану з сиром або жирною сметаною.

З насінням коріандру

Насіння коріандру потрібно заварити крутим окропом, після охолодження рідини в ній змочують ватні диски і прикладають їх до очей.

Ефективна і легка у приготуванні маска для повік і очей може стати засобом першої допомоги після безсонної ночі, при хронічній втомі. Використовуючи доступні інгредієнти, за 15-20 хвилин можна повністю перетворити своє обличчя і з упевненістю вийти в навколишній світ – просто не помітять ваших внутрішніх проблем.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *