Сучасне життя часто висуває до жінки дуже високі вимоги. З одного боку, природне бажання і необхідність завжди виглядати доглянутою і привабливою, з іншого, нескінченний потік турбот і обов’язків, практично не залишає часу для якісного догляду за собою. Замість цього перевагу віддають швидким і безжальним способам створення гарного образу: укладання феном, фарбування, хімічні завивки – одним словом всього того, що так згубно впливає на здоров’я жіночого волосся і часто призводить до його посічення. Про те, як уберегти природну красу волосся, як доглядати за посіченим волоссям і побороти його посічення, розкаже Енциклопедія Краси.
Правильний догляд за посіченим волоссям.
Якщо Ви помітили у себе посічене волосся, в першу чергу, слід звернути увагу на своє здоров’я. Адже гарне волосся неможливі без якісного харчування, багатого вітамінами і мінералами, і повноцінного сну.
Дуже важливі для здоров’я волосся вітаміни : А, В2 , В6 , В9 , С, Е , F ; а також мінерали : кальцій, магній, калій, мідь та інші. Всі ці вітаміни і мінерали містяться в їжі, і при правильному, збалансованому харчуванні їх повинно вистачати в організмі. Але якщо все-таки, з тих чи інших причин відбувається нестача, це неодмінно відбивається і на зовнішньому вигляді волосся. Щоб стабілізувати стан здоров’я, лікарі іноді рекомендують пройти курс прийому вітамінів і мінералів в чистому вигляді, додатково до раціону харчування.
Правильний догляд за посіченим волоссям: миття і сушка посіченого волосся.
Для миття слід використовувати не трубопровідну, а більш м’яку, джерельну ( або мінеральну ) воду і щадний шампунь на натуральній основі, призначений саме для ослабленого, волосся, що схильне до посічення. Правильне миття волосся – не останній чинник, який дозволить зберегти здоров’я волосся. Для додаткового догляду необхідно регулярно використовувати бальзами – ополіскувачі і маски для волосся, що січеться. Сушити мокре волосся рекомендовано феном виключно в режимі холодного повітря і на низькій швидкості.
Правильний догляд за посіченим волоссям: розчісування волосся.
Розчісувати волосся необхідно регулярно, 2 рази на день. При посіченому волоссі робити це слід дуже дбайливо, уникаючи швидких, різких рухів.
Догляд за посіченим волоссям передбачає серйозний підхід до вибору гребінця, найкраще користуватися дерев’яним, з рідкими зубами або гребінцем з натуральної щетини. Від пластикового гребінця краще утриматися, адже вироблене ним статична електрика може завдавати додаткової шкоди і без того травмованому волоссю.
Не можна розчісувати мокре волосся, так як воно дуже ламке.
Правильний догляд за посіченим волоссям: підстригання посічених кінчиків.
Піклуючись про здоров’я організму в цілому, необхідно приділяти час і цілеспрямованому догляду за волоссям. Посічені кінчики слід зістригати за допомогою технології « гарячих ножиць », щоб запобігти подальшому пошкодженню волося.
В цілому ж, щоб волосся виглядало доглянутим, рекомендовано підстригати кінчики 1 раз на 2-3 місяці.
Правильний догляд за посіченим волоссям: додаткові рекомендації.
Догляд за посіченим волоссям може допомогти вирішенню проблеми лише в тому випадку, якщо мінімізувати негативний вплив на них агресивних зовнішніх факторів. Ідеально було б зовсім відмовитися від фарбування волосся, але, природньо, далеко не кожна жінка готова зважитися на це. Тому при фарбуванні рекомендовано, принаймні, віддавати перевагу щадним, безамаачним фарбам. Також слід якомога рідше використовувати різні термоприлади для укладання, які сильно пересушують волосся.
Дотримання всіх правил догляду за посіченим волоссям допоможе зупинити руйнівні процеси і, з часом, повернути волоссю здоров’я і зовнішню привабливість.