Догляд за волоссям взимку змінюється. Шапки псують іноді зачіску. Однак їх треба носити взимку, і щоб вона не стала ворогом вашої зачіски, слід змінити догляд за волоссям взимку.
Догляд за волоссям взимку при сухій шкірі голови
Для порушення кисневого обміну шкіри голови, достатньо взимку носити шапку щодня по 2 або 3 години. Як без шапки? Якщо не носити її, можна завдати ще більшої шкоди дермі голови. На морозі шкіра переохолоджується, а потрапляючи в приміщення і зігріваючись теплом, відбувається процес дезорієнтації – сальні залози так само дезорієнтуються. Холодне повітря пересушує шкіру голови ще більше. Ця проблема вирішувана.
Догляд за волоссям взимку передбачає похід до свого перукаря і попросіть його провести деякі лікувальні процедури по догляду за шкірою голови, які регулюють жировий обмін шкіри голови. У салонах є такі лікувальні курси по догляду шкіри голови. Безсумнівно, такі процедури скорочують вироблення сальних залоз. Так само слід змінити і вибрати правильний шампунь, що усуває конкретні проблеми. Як правило це проблеми з лупою.
Догляд за волоссям взимку включає використання сухого лаку для волосся. Лак покриває волосся непроникними частинками волосся і не дозволяє частинкам жиру проявлятися на волоссі. У такому випадку волосся не пересушується дуже швидко. Можна так само використовувати взимку масаж шкіри голови з використанням ефірних олій: рослинної олії і ефірної олії чайного дерева.
Догляд за волоссям взимку: обвисле волосся, непіддатливе для укладання
Зачіска може під шапкою втратити форму. Якщо ж надягати шапку на ледь вологе волосся, то після того, як знімете шапку вигляд у зачіски буде абсолютно непривабливий – волосся приляжуть до голови. Що робити в таких ситуаціях? Просто не варто виходити з дому з вологою головою. Необхідно добре висушити волосся, додати їм по максимуму об’єм, нахиляючи при сушінні голову вперед. Бажано сушити волосся холодним повітрям, і весь час сушки, причісуючи щіткою або пальцями.
За часом це вийде трохи довше, зате результати будуть ефективнішими. Знявши шапку, причешіть на кілька разів волосся гребінцем або щіткою. Потім злегка збризніть волосся лаком маленьким дорожнім варіантом. Добре буде, якщо лак використовуєте сильної фіксації. Нанесіть лак на вологе волосся і висушіть їх. Під шапкою зачіска може втратити свій об’єм, але це не привід для занепокоєння. Для відновлення зачіски, причешіть волосся, нахиливши голову вперед, збризніть лаком. Все в порядку.
Після зняття шапки, не слід волосся сильно розчісувати, так можна зменшити отриманий об’єм зачіски.
Догляд за волоссям взимку : тьмяне волосся, позбавлене живого блиску
Як правило, тьмяне волосся – пересушене. Сам по собі догляд за волоссям взимку – процес не складний. У волосся є власний гідроліпідний бар’єр, який порушується при укладках, при інтенсивному терті від носіння головних уборів. Якщо тьмяне волосся, то можна пройти спеціальний лікувальний курс по зволоженню волосся емульсією. Дрібні маслянисті частинки емульсії, забезпечують швидке відновлення і глибоке зволоження волосся, надаючи їм м’якість і шовковистість, повертаючи їм живий блиск.
Сушку волосся проводити тільки холодним струменем повітря. Застосовуйте маски для блиску волосся, які живлчть волосся, зволожують їх. Це відновить блиск волосся.
Догляд за волоссям взимку: електризація волосся
Багато факторів можуть стати причиною електризації волосся. Для ясності всієї картини варто знати будову волосся і все стане ясно. Частина волосся, що видима, називається стрижнем волосся, а внутрішня частина це корінь волосся, а зовнішнє покриття це кутикула волосся, що складається з декількох шарів клітинок, з вигляду нагадуючих як шишки з лусочками. У здорового волосся ці лусочки прилягають щільно одна до одної, і це робить волосся еластичним і блискучим. Різні зовнішні чинники впливають на здоров’я волосся руйнуючи їх.
Це різкі перепади температури, ультрафіолетові промені, вітер, фарбування волосся, укладання, завивки, тертя від носки головних уборів. Волосся за природою мають відмінну електропровідність і якщо вони до всього ще ослаблені, то електризації не уникнути. Можна зняти наелектризованість волосся змочуючи їх мінеральною водичкою, так само слід два рази на тиждень робити зволожуючі маски для волосся, що знімають електризацію волосся. Використовуються шампуні, які знімають електризацію волосся. Добре підходить для укладання маслянистий шовк для волосся, якого вистачить 1 або 2 крапельок. Якщо використовувати шовк у великих кількостях, то волосся стане тільки жирним, а укладання буде непривабливим.
При укладанні й моделюванні волосся використовуйте утюжок з іонізатором, замість фену.