Для укладання волосся випускається безліч різноманітних приладів – утюжки, плойки, фени всіляких модифікацій, потужностей і моделей. Але куди зручніше придбати прилад, за допомогою якого можна було б, і сушити і укладати пасма одночасно – наприклад, фен з дифузором.
Дифузор – особливий вид накладної конструкції для фена, що дозволяє не тільки краще висушувати природні локони і кучері, а й створювати хвилі і кучерики на прямому волоссі. Крім того, існують окремі види насадок дифузорного типу, здатні при укладанні випрямляти кучеряві пасма. Але про все по порядку.
Що являє собою дифузор, і які переваги він дає в укладанні
Насадку-дифузор важко переплутати з чимось іншим: зовні вона схожа на великий круглий диск, оснащений спеціальними пальцями і отворами.
Пальці потрібні для кращого утримання волосся при сушінні, а крізь отвори здійснюється подача теплого повітря.
Дифузор для волосся дає наступні переваги в процесі сушіння:
Насадка за рахунок збільшеної площі обхвату робить сушку волосся більш швидкою. За одне захоплення можна висушити більше пасом, ніж при використанні брашінга або звичайного гребінця;
Укладання дифузором абсолютно безпечне, тому що гаряче повітря направляється на голову через отвори, а не напряму. Така спрямованість розсіює повітря і робить його менш палючим, а, значить, і нешкідливим для здоров’я шевелюри: адже давно доведено, що сушка гарячим повітрям робить волоски ламкими і сухими;
Накладка типу дифузор для фена функціональна не тільки в плані висушування і укладання шевелюри – спеціальні пальчики на її поверхні активно масажують шкіру голови, покращуючи кровообіг в епітелії і тим самим стимулюючи зростання шевелюри;
За допомогою накладки даного типу легко зробити по-справжньому пишну зачіску, адже повітря з отворів сушить шевелюру дійсно від самих кінчиків і, таким чином, об’єм зачіски істотно збільшується;
Навчитися користуватися приладом з даним типом накладки дуже легко.
Познайомившись з перевагами дифузорів, варто перейти до розгляду їх основних видів, так як в асортименті сучасних магазинів пропонуються різноманітні моделі фенів з різними насадками-дифузорами.
Як вибрати ідеальний дифузор для домашнього укладання
Підбираючи фен з дифузорною накладкою для себе, в першу чергу, варто виходити з типу свого волосся і ефекту, якого ви хочете досягти в результаті використання приладу. Так, для створення об’ємних укладок варто придивитися до моделі накладки, оснащеної порожнистими зсередини пальчиками – при сушінні саме вони дозволять вам досягти ефекту максимального об’єму.
Якщо у вас коротке і сильно кучеряве волосся від природи – вам підійде модель з коротенькими і масивними пальчиками, а накладка з максимально широкою площею дозволить сушити ідеально рівно короткі, але прямі пасма.
Якщо ви хочете при сушінні випрямити довгі хвилясті пасма – придбайте насадку з функцією розчісування, а довгі і гладкі пальчики на накладки прочешуть шевелюру будь якої густоти.
Дифузор– «супер об’єм» незамінний для додання пишності коротким і прямим волоссям, а накладка з зубцями дозволить домогтися досконалості при укладанні Пушай кінчиків.
Але щоб зачіска виходила дійсно красивою і стильною – дифузором необхідно навчитися правильно користуватися.
Дифузор: правила створення укладання
До сушінні голови взагалі не приступають відразу ж після миття – дайте воді стекти з волосся і злегка підсушіть їх рушником. Відповідаючи на питання «як сушити волосся дифузором» варто відразу ж зазначити, що навіть якщо насадка має зубці для розчісування, все одно варто попередньо розчесати пасма по всій довжині звичайним гребінцем. Якщо цього не зробити замість красивої укладки на голові утворюється потворна копиця.
Перед тим як ви приступите безпосередньо до сушіння також бажано нанести на волосяний покрив спеціальний кондиціонер, який і закріпить вашу працю по створенню зачіски і заодно збереже волоски від пошкоджень.
Запам’ятайте – обробляються засобами укладання волоски по всій довжині, але ніяк не коріння – по-перше, це шкідливо, а по-друге, коріння від обробки пінками, муссами та іншими засобами фіксації швидше брудняться і укладання набуває неохайний вигляд.
Після всіх приготувань можете приступати до висушування шевелюри.
Дифузор: зачіски, які можна створити з його допомогою
Навчіться робити прості укладання за допомогою дифузора і ваша голова завжди буде виглядати акуратно і стильно.
Для довгих в’юнких або хімічно завитих пасом підійде наступний варіант. Вимийте голову і злегка висушіть рушником. Нанесіть на довжину фіксуючий спрей або мус. Увімкніть фен з накладкою-дифузор і починайте сушити шевелюру від низу догори, при цьому пальчики приладу як би повинні перебирати в зазначеному напрямку пасма.
Якщо у коренів ви хочете отримати максимальний обєм’ – при сушінні наїжачуєте волосся руками, піднімаючи їх вгору. Волоски будуть сохнути при такому методі у вертикальному положенні і в результаті у вас вийде пишна зачіска біля коріння.
Після того як повністю висушите голову – не розчісуйте її. Нанесіть на покладену шевелюру лак. До речі, таку зачіску легко оновити і на наступний день – обробіть пасма невеликою кількістю гелю і сформуйте тугі кучерики.
Домогтися об’єму на прямому волоссі буде складніше, але за допомогою невеликої хитрості і дифузорної накладки ви легко впораєтеся з цим завданням. Для початку зробіть особливий фіксуючий склад – в рівних частинах змішайте доглядаючу сироватку, лосьйон і гель для фіксації. Розподіліть отриману суміш по всій довжині.
Тепер за допомогою пальців рук починайте скручувати з волосся тугі джгути. У такі джгутики треба закрутити всю шевелюру і при цьому стежити, щоб їх закрученность була в одному напрямку.
Після того як ви закрутіть в джгути абсолютно всі пасма на голові – приступайте до сушіння з використанням фена-дифузора. Сушіть голову в напрямку вниз-вгору і у вас вийдуть не тільки чудові локони, але і об’ємна пишна зачіска. Після закінчення сушіння обробіть волосся лаком сильної фіксації.
Якщо ви хочете отримати об’єм на прямому волоссі без створення локонів, то вчиніть ще простіше: вимийте голову і підсушіть її на повітрі або за допомогою рушника.
Нанесіть пінку на довжину, і сушіть пасма накладкою-дифузором, нахиливши вниз голову. Такий варіант укладання дозволяє домогтися дивного об’єму навіть на ослабленому волоссі, але потрібно врахувати, що він не дає ідеальної гладкості зачіски – виходить трендова легка скуйовдженість.