Home / Дієти / Дієта по групі крові третя позитивна

Дієта по групі крові третя позитивна

Розроблена дієтологом Д’Адамо дієта по групі крові, в першу чергу, грунтується на теорії поділу крові людини на групи в процесі еволюції. Сорок тисяч років тому, відповідно до цієї теорії, мала місце лише одна група крові – перша. Це було в часи, коли людина харчувалася, переважно, м’ясом, а їжа добувалася виключно на полюванні.

Людина з 3-ою групою крові відрізняється здатністю швидко адаптуватися до навколишнього середовища і до змін харчування.

Тип людей «кочівник», який внаслідок расових міграцій придбав індивідуальні характерні риси (гнучкість характеру, високий потенціал будівничого і здатність до збереження врівноваженості в будь-якій ситуації), складає понад двадцять відсотків населення землі.

Сильні сторони:

Гнучкість в адаптації до змін раціону і до умов навколишнього їхнього середовища;
Потужність імунної системи;
Стійкість нервової системи.

Слабкі сторони (у разі дизбалансу в раціоні):

Схильність негативного дії рідкісних вірусів;
Ризик виникнення аутоімунних захворювань;
Діабет першого типу;
Розсіяний склероз;
Хронічна втома.

Раціон харчування

Людям з третьою позитивною групою крові можна досить часто балувати себе різними стравами з м’яса і яєць, кролятиною, бараниною, а також морською рибою. Курку, кукурудзу, сочевицю і соняшникову олію з раціону переважно виключити, як і морепродукти.

В крупах краще зупинити свій вибір на вівсяних пластівцях і рисі. Соя, квасоля і боби – обов’язкові для вживання, а кисломолочні, мінімально жирні продукти слід вводити в меню щодня.

З напоїв слід обмежити себе в газованій воді, липовому чаї, гранатовому та томатному соку. І віддати перевагу відварам з солодки, малини, женьшеню і кави в помірних кількостях.

Людям, спантеличеним проблемами із зайвою вагою, слід виключити зі свого раціону кукурудзу, гречку, пшеницю і арахіс, що сприяють набору непотрібних кілограмів. Дані продукти швидко знижують вироблення інсуліну і, затримуючи в організмі зайву рідину, уповільнюють обмінний процес, що, далі, досить несприятливо відбивається на роботі шлунково-кишкового тракту.

Помідори і гранати також слід викреслити з меню, як продукти, здатні викликати гастрит шлунка. Нежирне м’ясо – ось основа раціону для людини з третьою позитивною групою крові. Печінка також піде на користь. Для поліпшення травлення необхідно вживання великої кількості зелені, за винятком шпинату, який веде до підвищеного газоутворення. Тонусу та енергії організму додадуть мигдаль, волоські горіхи і яйця.

Вітамінні комплекси для людей з третьою позитивною групою крові обов’язкові. Звернути увагу слід на настойку ехінацеї і гінкго білоба. Для загального зміцнення організму необхідні також магній, лецитин і травний фермент бромелайн.

Фізичне навантаження

Психологічна гармонія і правильна фізична активність – запорука успіху для людей, які вирішують завдання щодо зниження ваги. В основному, для даної групи крові підходять види спорту, що поєднують в собі розслаблюючу техніку і інтенсивне навантаження:
ходьба;
йога;
плавання;
еліптичний тренажер;
велотренажер;
великий теніс;
бігові доріжки.

Поради по дієті для людей з 3-ою позитивною групою крові

Унаслідок того, що кочівниками легко засвоюється більшість продуктів, вони можуть використовувати зовсім різні дієти, змішані та збалансовані. За невеликим винятком, люди цієї групи крові можуть вживати в їжу майже всі продукти.

Глютеїн пшениці викликає у людей даної групи зниження метаболізму. Відповідно, недостатньо перероблена в організмі їжа не використовується повною мірою, як енергетичне паливо, а відкладається зайвими сантиметрами на тілі. Найбільше неприйнятне поєднання пшениці з гречкою, арахісом, сочевицею і кукурудзою.

Враховуючи відмінну переварюваність  як продуктів, багатих вуглеводами, так і продуктів, що містять білки, для людей з даною групою крові дозволено вживання фруктів і овочів у великих кількостях, а також більш ніж корисні м’ясо, масла, крупи і риба (не забуваємо про винятки).

Що можна їсти:

яйця;
печінку;
зелень;
піснуа телятинуа, яловичину, баранину, індичку, кролятину;
каші – пшоняну, вівсяну, рисову;
кефір, йогурти;
оливкову олію;
лосося;
ягоди шипшини;
банани, папайю, виноград;
моркву.

Корисні напої:

зелений чай;
листя малини;
женьшень;
соки – журавлинний, ананасовий, капустяний, виноградний.

Що їсти не можна:

помідори, томатний сік;
морепродукти (креветки, анчоуси);
курку, свинину;
гречку, сочевицю, кукурудзу;
арахіс;
копчені, солоні, смажені та жирні страви;
цукор (тільки в обмеженій кількості);
гранати, хурму, авокадо;
корицю;
Содові напої;
майонез, кетчуп;
морозиво;
топінамбур;
житній, пшеничний хліб.

Продукти, які можна в обмеженій кількості:

вершкове і льняне масло, сир;
оселедець;
хліб із соєвого борошна;
вишню, брусницю, кавуни, чорницю;
волоські горіхи;
яблука;
стручкову квасолю;
каву, пиво, апельсиновий сік;
полуницю.


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *