Home / Дієти / Дієта медиків: особливості методики

Дієта медиків: особливості методики

В даний момент на піку популярності серед різних способів втрати ваги знаходиться так звана дієта медиків. За деякими даними, за 14 днів харчування за цією методикою можна скинути до 10 кг. При цьому щоб схуднути завдяки цій дієті, утримати результат і не нашкодити своєму здоров’ю, потрібно знати її особливості та правила «виходу» з неї.

Про дієту медиків, на жаль, ходить безліч чуток. Так, вважається, що методику розробили лікарі. Її застосовували на пацієнтах з ожирінням. Дієта медиків допомагала швидко скинути вагу перед операціями.

Як би там не було, офіційних даних про застосування методики немає. Почнемо з того, як вона працює. Умовно її можна назвати розвантажувальними днями. В деякі з них буквально доводиться голодувати. У такі дні дозволяється пити лише мінеральну воду. При цьому вона повинна бути без газу. В інші дні Вас чекає невелика кількість овочевого бульйону, нежирне молоко, варені яйця. Всі продукти використовуються в невеликій кількості.

На жаль, у дієти медиків є протипоказання. Вона не підходить людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Також від дієти медиків варто відмовитися, якщо Ви ведете спортивний спосіб життя. Причина проста – Вам елементарно не вистачить сил. Стан активних людей погіршується, так як відбувається катаболізм м’язів. Вони руйнуються, щоб забезпечити організм енергією. Також дієта медиків не підходить при будь-яких хронічних захворюваннях.

Дієта медиків: як схуднути за 7 днів?

Найпростіше почати дієту з понеділка.Психологічно легше переходити до нового режиму з нового тижня, як би підводячи риску неправильному харчуванню. Дієта медиків розбита на 7 днів. Тому починати з понеділка набагато простіше. Ви елементарно не заплутаєтеся в тому, як треба харчуватися. При цьому деякі дні по меню будуть повторюватися.

Понеділок і середа – випиваємо 1,5 л. мінералки. Як вже говорилося, вона повинна бути без газу.

Вівторок і п’ятницю – ілий день п’ємо знежирене молоко. Його кількість складає 800 мл. Увечері, не пізніше 8 год, з’їдаємо середнє яблуко.

Четвер – готуємо 1 кг зеленого салату. Її ділимо на 3 порції. Їмо салат, заправлений невеликою кількістю оливкової олії, протягом дня. Також увечері дозволяється випити 1 склянку чаю без цукру. Якщо Ви не любите подібний напій, то в нього можна добавити стевію. Чай стане солодким, але в ньому не буде калорій.

Субота – найрізноманітніший день дієти. З ранку з’їдаємо зварене яйце і випиваємо невелику чашку чаю (приблизно 175 мл.). У районі 10-11 ранку випиваємо 1 склянку овочевого бульйону. На обід готуємо відварене м’ясо із горошком. Швидкий варіант – куряча грудка. У ній мало калорій. До того ж вона відмінно поєднується з горошком. У 13-14 год з’їдаємо середньої величини яблуко. Вечеряємо цим же фруктом.

Неділя – білковий день. Протягом дня треба випити по 500 мл знежиреного молока й кефіру. На ніч з’їдаємо 100 гр. маложирного сиру.

Дієта медиків: принцип харчування на 14 днів

Витримати 14 днів на дієті медиків, звичайно складніше, ніж тиждень. Трохи змінюється принцип харчування. При цьому перших 5 нових днів Ви повинні харчуватися, як і в минулий раз.

В суботу 3 прийоми їжі. Снідаємо відварним яйцем. На обід і вечерю з’їдаємо по 100 гр. знежиреного сиру.

Неділя – знову, як у понеділок і середу, випиваємо 1,5 л пляшки негазованої мінералки.

Далі переходимо до другого тижня дієти медиків:

В понеділок і середу знову п’ємо мінералку без газу.

У вівторок – молоко. Випиваємо 1 л протягом дня. На вечерю з’їдаємо яблоко.

Четвер – готуємо 1 кг зеленого салату. Його з’їдаємо протягом дня. Можна добавити в раціон несолодкий чай (або підсолоджений стевією).

П’ятниця – повторюємо раціон вівторка.

У суботу з’їдаємо на сніданок варене яйце. Обідаємо 100 гр. нежирного сиру. Можна випити чаю.

В неділю знову п’ємо мінералку. При подібному мізерному раціоні побалувати себе можна лише одним способом – готуйте різні види салату і бульйону.

Кілька рецептів салатів

Салат з капустою

Склад: капуста – 800 гр., морква – 200 гр., оливкова олія – 2 ст.л., лимонний сік – 1 ст. л., щіпка солі

Приготування: Овочі помити. Моркву почистити і натерти на тертці. Капусту нашаткувати. Овочі викласти в глибоку миску викласти суміш, заправити олією і лимонним соком. Далі салат ставлять на 2 год у холодильник.

Салат з селерою

Склад: селера – 300 гр., капуста – 500 гр., пучок петрушки, оливкова олія – 2 ст.л.

Приготування: Овочі та зелень дрібно нашаткувати. У миску налити олію. Далі викласти туди подрібнені овочі та зелень. Салат перемішати. Овочеві бульйони готуються за одним принципом. Найчастіше в рівній кількості береться капуста і селера. Також до них добавляють пару цибулин. Всі овочі заливають водою і варять. Під кінець в бульйон можна добавити трохи петрушки або кропу. Можна покласти буряк, помідори, моркву.


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *