Home / Твоя краса / Дезодорант з ефектом пудри

Дезодорант з ефектом пудри

Звичайно ж, будь-яку сучасну людину буде турбувати питання про особисту гігієну. Часом цілий день доводиться мотатися з одного місця в інше, а виглядати необхідно завжди бадьоро і свіжо. У часи надзвичайного росту відкриттів і досягнень виробники парфумерної продукції продовжують і далі балувати нас, покупців, новинками у сфері гігієни, щоразу намагаючись ввести в ужиток ще не використані раніше способи. Останній писк, запропонований у сфері захисту від запаху поту – дезодорант з ефектом пудри!

Безсумнівно, будь-яка жінка, незалежно від того, чим вона займається і ким працює, хоче виглядати привабливо і непогано пахнути. Звичайно ж, крім приховування запаху, продукти на подобі дезодорантів зобов’язані зберігати шкіру сухою так довго, як це знадобиться.

Звичайно ж, важливо пам’ятати, що який би це не був дезодорант, він не повинен блокувати роботу потових залоз, інакше це призведе до небажаних наслідків для організму. Так само, безумовно, цікаво для користувачів і така властивість дезодорантів, як відсутність неприйнятних плям на одязі: жовті розводи на світлих тканинах і білі плями на чорному одязі.

Тільки після перерахованих вище характеристик, жінки звертають увагу на наявність приємного запаху і, як приємне доповнення, доглядового ефекту за шкірою.

Дезодорант з ефектом пудри від компанії NIVEA:

Абсолютно недавно компанія, що випускає продукцію під торговою маркою NIVEA, надала можливість скористатися новою продукцією, яка відрізняється від інших дезодорантів наявністю у складі каолінової пудри.

Каолін – це біла глина, яка славиться своїми м’якими абсорбуючими властивостями. Наявність такої пудри в дезодоранті неодмінно порадує ясні уми лікарів, так як біла глина не тільки є пом’якшувальним засобом, але й також підсилює необхідний ефект захисту. При відсутності спирту та барвників, які можуть викликати алергічні реакції, продукт можна вважати повністю придатним для використання, безпечним для здоров’я, і, безсумнівно, потрапить до числа рекомендованих дерматологами.

Звичайно ж, можна знайти безліч відгуків з використання дезодоранту з ефектом пудри. Моніторинг показав, що більшість (понад 70%) жінок, що спробували даний продукт задоволені придбанням.

 Дійсно, абсорбуюча речовина має приємну, що не липку структуру, а висихання при попаданні на шкіру відбувається практично миттєво. Так само при тривалому використанні у багатьох проходило почервоніння і сама шкіра ставала м’якшою. Крім того, дезодорант насправді утримує сухість поверхні досить довго і якісно.

Безсумнівно, де є плюси в продукті, там же таяться деякі неприємності, які можуть бути незначними або ж істотно обмежувати у свободі.

Отже, перш за все варто зазначити, що дезодорант має яскраво виражений аромат. Для любителів квіткового букета, він безсумнівно припаде до смаку, а от для інших … Крім того, виробники подбали про процес розкриття аромату. Можна чітко відчути запах мускусу і жасмину, але лише через деякий час. А от, для власниць чутливого нюху доведеться користуватися таким продуктом акуратно, щоб якомога менше вдихати розпилення. Запах дезодоранту легко перебиває запахи духів, тому не слід їх змішувати. Якщо хочете скористатися своїми улюбленими духами, то краще візьміть інший засіб для підтримки сухості шкіри.

Другою двоякою характеристикою є саме наявність цієї самої пудри.
Загалом, дорогі читачі, відчуття дезодорант з ефектом пудри створює приємне і досить комфортне, але багато хто не радять, використовуючи його, носити темні або чорні речі, так як продукт може залишити ті самі білі сліди на тканині.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *