Home / Здоров'я / Ідеальна фігура / Десять кроків до ідеальної фігури: як схуднути без стресу

Десять кроків до ідеальної фігури: як схуднути без стресу

Як тільки ви сідаєте на дієту, зайві кілограми починають зникати на очах. Але в якийсь момент процес зупиняється – стрілка вагів наполегливо стоїть на одному місці. В даній статті ви дізнаєтесь про десять кроків до ідеальної фігури.

Десять кроків до ідеальної фігури: без стресу

Багато жінок не доДесять кроків до ідеальної фігури як схуднути без стресуводять курс до кінця, зриваються. Постарайтеся не потрапити в їх число. Уявіть  подумки свою фігуру, яку хочете отримати в ідеалі і крок за кроком добивайтеся своєї мети.

Десять кроків до ідеальної фігури: 1 крок.

Намагайтеся щодня включати в своє меню гострі приправи – перець чилі, хрін, імбир, гірчицю. Гострий смак підвищує температуру в тілі, завдяки чому поліпшується обмін речовин.

Десять кроків до ідеальної фігури: 2 крок.

Кожен день вранці ставайте на ваги в один і той же час, так як вага протягом дня змінюється, наприклад, після фізичних навантажень. При дотриманні цього режиму параметр ваги буде більш достовірним.

Десять кроків до ідеальної фігури: 3 крок.

Якщо захочеться солодкого, то побалуйте себе свіжими фруктами і ягодами. Можна змішати їх зі склянкою знежиреного йогурту, а замість цукру додати щіпку кориці.

Десять кроків до ідеальної фігури : 4 крок.

Якщо голод стане нестерпним, то посмокчіть льодяник з екстрактом шавлії. Шавлія притупляє голод. М’ятна зубна паста також зменшує відчуття голоду, так що користуйтеся нею.

Десять кроків до ідеальної фігури: 5 крок.

Заведіть щоденник харчування. Записуйте в нього все, що було з’їдено протягом дня. Увечері ви зможете проаналізувати свій раціон і з’ясувати, де ви переборщили.

Десять кроків до ідеальної фігури: 6 крок.

Не мучте себе голодуванням. Напади голоду старайтеся заглушити продуктами з великим вмістом води – овочами, листовим салатом … Почніть обід з листового салату, заправленого лимонним соком. Калорій мінімум, а шлунок заповнений.

Десять кроків до ідеальної фігури: 7 крок.

Купіть собі що-небудь з одягу давно бажане на розмір менше і уявіть себе в цьому вбранні. Новий наряд буде вас стимулювати скинути хоча б пару кілограм.

Десять кроків до ідеальної фігури: 8 крок.

У компанії будь-яку справу справляєте веселіше, ніж поодинці. Тому знайдіть собі однодумців, які теж вирішили схуднути, і взаємно підтримуючи один одного, ви швидше прийдете до успіху.

Десять кроків до ідеальної фігури: 9 крок.

Щодня пийте зелений чай. Всім давно відомо, що він добре втамовує спрагу в спеку. Але крім цього він дарує відчуття насичення, і значить вам не захочеться з’їсти зайвий раз тістечко або шоколадку.

Десять кроків до ідеальної фігури: 10 крок.

І наостанок … Виробляючи в собі силу волі, прагнучи до ідеальної фігури – не перегніть палицю. Самомозахізм до добра ще нікого не доводив. Раз на тиждень купуйте собі що-небудь смачненьке, але в невеликій кількості. До речі, навіть якщо щодня з’їдати не більше 30 грам шоколаду, якщо вже дуже хочеться, то при активному способі життя калорії витратяться повністю і стрес вам вже точно буде байдужим.


Check Also

Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Дівчата діляться на дві категорії. Одні вважають, що взимку в низці свят можна і розслабитися. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.