Home / Здоров'я / Ідеальна фігура / Десять кроків до досягнення ідеальної фігури

Десять кроків до досягнення ідеальної фігури

Як схуднути? Це питання продовжує хвилювати мільйони жінок незалежно від віку чи місця проживання. Тут на допомогу представницям прекрасної статі приходить нова методика, основою якої є психологія схуднення. У першу чергу необхідно налаштувати себе, зрозуміти і відчути власне тіло.

Десять кроків до ідеальної фігури

 Десять кроків до досягнення ідеальної фігуриКрок № 1 – чому я хочу схуднути?

Першорядне значення, від якого залежатиме успіх всього заходу – це правильна мотивація, обгрунтування справжньої причини бажання схуднути. Ви повинні чітко розуміти до чого ви прагнете: отримати гарну фігуру, поправити здоров’я, одягнути на плановане торжество карколомне плаття, отримати бажану роботу або привернути увагу красеня – чоловіка … Причин може бути дуже багато, головне щоб ваша мета була по- справжньому бажаною, ну і, звичайно ж, досяжною.

Крок № 2 – чому я почала набирати вагу?

Подивіться на себе по -новому і займіться самоаналізом. Ми завжди знаємо, що саме подобатися нашим рідним чи друзям, але при цьому дуже часто заплутуємося у власних відчуттях. Згадайте, коли саме ви стали набирати вагу? Що могло стати причиною? Згідно зі статистикою однією з причин збільшення ваги є жіноча звичка «заїдати» свій поганий настрій.

Проаналізувавши ситуацію, сміливо беріться за реалізацію своїх бажань. Виділіть собі час для заняття улюбленою справою, знайдіть нові захоплення. Згідно психології схуднення такий підхід дозволяє відволіктися від постійного бажання перекусити і зосередитися на чомусь певному.

Крок № 3 – а я можу любити себе?

Полюбіть себе! Завжди уважно і з любов’ю ставтеся до свого тіла. Адже хто крім вас самих зможе подбати про тіло з максимальною турботою. Психологія схуднення довела, що марно воювати з собою і займатися постійним самознищенням. З власним тілом необхідно подружитися! Запевняйте і хваліть себе, відзначайте кожне, навіть найменше досягнення. Будьте поблажливі до власних слабкостей, але й не потурайте своїм примхам. Просто вчіться робити висновки, і не повторюйте помилок.

Крок № 4 – наскільки точно я хочу схуднути?

Поставте собі чітку мету. Адже необхідно точно знати яку вага ви хочете отримати в результаті. Перш за все, слід обчислити оптимальну саме для вас вагу і прагнути до цього. Однак фахівці попереджають, тут не слід поспішати, намагаючись скинути за короткий термін побільше кілограмів. Такий підхід обов’язково закінчитися нервовим зривом і фізичним виснаженням, що обов’язково спричинить повторний набір ваги. Рухайтеся до намічених цілей, роблячи ставку на невеликі, але зате регулярні перемоги. Тут необхідно твердо дотримуватися правил трьох П: Постійність, Послідовність, Поступовість.

Крок № 5 – хто мене підтримає на шляху до ідеальної фігури?

Знайдіть собі гарного наставника. Психологія схуднення неодноразово довела, що зниження ваги під керівництвом досвідченого керівника – це запорука неодмінного успіху. Наставник завжди допоможе визначити інтенсивність необхідної фізичного навантаження, правильно розрахувати сили і скласти індивідуальний план харчування. Вибирайте тільки того, до кого ви відчуваєте повагу і довіру. Адже чим більше поваги до наставника, тим відповідальнішим стає учень.

Крок № 6 – де мій щоденник мандрівника до ідеальної фігури?

Заведіть собі журнал, де будете фіксувати дані про харчування, процедурах і фізичних навантаженнях. Щоденні записи допоможуть підвищити самоконтроль, і будуть відображати реальну картину зниження ваги. Банальні дрібниці, упущені з уваги, можуть сильно вплинути на процес схуднення, а завдяки таким записам можна легко контролювати всю ситуацію.

Крок № 7 – де люди, які теж хочуть худнути?

Вибирайте правильне оточення. Перебуваючи в такий період серед людей люблячих поїсти, дуже легко піддатися спокусі і дозволити собі чергове надмірність. Найкраще проводити час в компанії однодумців, обмінюючись знаннями та отриманим досвідом.

Крок № 8 – а я можу контролювати весь процес схуднення?

Контролюйте процес зниження ваги. Сфотографуйте перед початком програми, зважте і зніміть обміри. Обов’язково контролюйте калорійність раціону і кількість білків у прийнятій їжі .

Крок № 9 – я повинна стежити і за харчуванням і за фізичним навантаженням?

Комплексний підхід до схуднення – ключ до успіху. Методика схуднення ефективно працює тільки при комплексному підході, який включає не тільки збалансоване харчування, а й регулярні фізичні навантаження. Суворо дотримуйтеся розробленого наставником план, уникайте надто калорійних продуктів.

Крок № 10 – ура, я стаю стрункіша і прекрасніша?

Будьте готові до змін. Кращим стимулятором до схуднення є перші здобутки і позитивні зміни, що відбуваються в особистому житті. Це може бути підвищення за посадою, майбутній захід, нове знайомство або велике придбання. Бачачи позитивні зміни, ви починаєте ще більше вірити в успіх всього зазходу.


Check Also

Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Дівчата діляться на дві категорії. Одні вважають, що взимку в низці свят можна і розслабитися. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *