Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Дерматонія – масаж для здоров’я та краси

Дерматонія – масаж для здоров’я та краси

Кому не хочеться бути володарем ідеальної зовнішності? На жаль, на шляху до неї часто виникають всілякі перепони у вигляді раптом з’явленої набряклості, целюліту, розтяжок, зайвої ваги, яка втратила пружність шкіра, зморшок. Справитися з проблемами може допомогти дерматонія.

В чому сенс дерматоніі?

Винахідником даної методики і апарату Skintonic є Серж Карагозьян, французький лікар-фізіотерапевт. Розроблено метод ще в 1991 році. Філософія дерматоніі проста. Шкіра – це не просто захисна оболонка, що покриває наше тіло. Це – орган, який працює в єдності з усім нашим організмом. По ній, як по відкритій книзі, можна прочитати всі внутрішні проблеми. Через стреси, неправильне харчування, інших негативних чинників і відбувається утворення зон дермалгіі (дерма – шкіра, algia – болючість), тобто хворобливих ділянок, в яких порушений нормальний обмінний процес. Вони можуть бути як великими, так і крихітними – невеликі ущільнення завбільшки з шпилькову голку. Відомий результат проблем – целюліт, набряклість, проблеми з тонусом шкіри. Для лікування був створений спеціальний метод, що поєднує кілька видів масажу.

Хто на світі всіх прекрасніше?

Після дерматоніі ви помітите багато позитивних змін. У вас активізується метаболізм і кровообіг, синтез еластину і колагену, які відповідають за красу і молодість нашої шкіри, покращиться живлення тканин, підуть шлаки і токсини. Ефект помітний вже після перших процедур, але рекомендується провести мінімум 10 сеансів (2-3 в тиждень).

Як все відбувається?

У процедурі задіяний спеціальний апарат з вакуумними насадками, які відрізняються для обличчя і для тіла. Величина тиску вибирається залежно від спеціального шкірного тесту, крихкості судин та індивідуальних відчуттів. В апараті є два режими: постійного всмоктування і пульсуючого.

Дерматонія включає в себе три етапи:

• На першому етапі проводять рефлексотерапевтичний вакуумний масаж. Впливаючи на певні рефлекторні ділянки в зонах, в яких видно порушення, можна поліпшити роботу внутрішніх органів, тобто посприяти усуненню першопричини. Апарат при цьому працює в пульсуючому режимі. Частота пульсації повинна відповідати природному серцевому ритму.

• Потім настає черга депресомасажу. Він допомагає боротися з целюлітом, активує лімфатичну циркуляцію, усуває набряклість, відновлює еластичність шкіри, зменшує об’єми. Це відмінний засіб підтягнути шкіру – наприклад, якщо ви різко схудли.

• На останньому етапі проводиться депресодренаж. Спеціальними рухами косметолог призводить лімфу в рух в напрямку лімфатичних вузлів. При цьому з організму виводяться шлаки і жирові відкладення, вже розбиті вакуумом.

Дерматонія вам показана, якщо:

• будь-яка частина тіла стала сильно набрякати;

• у вас з’явилися целюлітні відкладення – «апельсинові кірки», розтяжки;

• з’явилися темні кола та мішки під очима;

• ви помітили, що шкіра стала старіти, обвисати, з’явилися перші зморшки, складки;

• у вас спостерігаються порушення обміну речовин або кровообігу.

Обережно! Не вдавайтеся до дерматоніі, якщо:

• у вас захворювання серцево-судинної системи, важкий варикоз і надмірна ламкість капілярів;

• у вас пухлинні утворення;

• ви страждаєте від шкірних захворювань;

• ви вагітні.

Чи достатньо однієї дерматоніі для підтримки молодості і краси? Як доводить практика, найкращого ефекту можна домогтися за допомогою комплексних програм, тому ідеальний варіант – поєднання дерматоніі з ручним масажем, антицелюлітні обгортання, ультразвуковою терапією, а також заняттями спортом і правильним харчуванням.


Check Also

Що таке коронавірус – ознаки захворювання, ефективні рекомендації

Коронавіруси – це родина  вірусів, які можуть викликати звичайну застуду, важкий гострий респіраторний синдром (SARS) …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *