Home / Твоя краса / Тіло / Депіляція гарячим воском

Депіляція гарячим воском

Депіляція гарячим воском широко застосовується для видалення небажаного волосся. Адже сучасні канони краси диктують нам необхідність позбутися небажаного волосся на всьому тілі – і на ногах, і в зонах пахв і бікіні.

Як в домашніх умовах правильно проводити таку популярну салонну процедуру, як депіляція гарячим воском

Давно помічено, що звичайне гоління або застосування спеціальних кремів, які спочатку використовувалися найбільш широко, дають недовгий ефект. Крім того, після гоління на шкірі дуже часто з’являється роздратування, а нові волосинки ростуть більш жорсткими. Салонні процедури здатні уповільнити зростання небажаного волосся на тижні і навіть місяці, але вони теж потребують часу, а часто і коштують недешево.

Який же вихід знайти? Можна спробувати використовувати вдома ті засоби, які нам сьогодні пропонують салони краси.

Використовуючи процедуру вперше, краще почати з ніг, так як інші зони більш чутливі. Крім того, рекомендується протестувати шкіру на алергію до воску – нанести трохи на зап’ястя і постежити добу за реакцією. Якщо не з’являться почервоніння або висипання – віск шкірі підходить.

Депіляція гарячим воском: підготовка.

По-перше, волосинки повинні бути довжиною близько 5 мм. Це оптимальна довжина – якщо вони будуть менше, процедура буде мене ефективна, а якщо набагато довші – будуть сильніші больові відчуття. Безпосередньо перед депіляцією шкіру потрібно вимити проточною водою, витерти насухо і не завдавати додатково ніяких косметичних засобів. Лосьйони і креми завадять воску діяти.

Депіляція гарячим воском: техніка.

Для депіляції віск підігрівають до температури 38 – 40 º С на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Чуть-чуть підігрітого воску можна нанести на зап’ястя, щоб перевірити комфортність температури. Потім дерев’яною лопаткою наносять віск у напрямку по росту волосся. Зверху щільно притискають серветкою або тканинною смужкою. Через кілька хвилин, як тільки віск трохи затвердіє, серветку різко видаляють проти росту волосся.

Залишки воску знімають ватним диском, змоченим в рослинному маслі. Після депіляції гарячим воском на шкіру рекомендується нанести зволожуючий крем або лосьйон, можна скористатися і спеціальними засобами проти вростання волосся після депіляції.

Який ефект від депіляції гарячим воском?

При депіляції гарячим воском не тільки видаляються всі небажані волоски, але і виходить ефект пілінгу – верхній ороговілий шар шкіри теж видаляється. Саме тому шкіра після депіляції стає більш ніжною і сприйнятливою. Тому після депіляції гарячим воском 1 – 2 дні не варто ходити в лазні або сауни, а також засмагати.

Крім того, слід пам’ятати про протипоказання до застосування депіляції гарячим воском. До них відносяться:
варикозне розширення вен і тромбофлебіт;
інфекційні захворювання;
діабет;
наявність на шкірі ран, порізів, висипань;
алергія на віск.

Ефект від депіляції гарячим воском зберігається від 2 до 6 тижнів залежно від індивідуальної швидкості росту волосинок. А з усіх видів воскової депіляції саме депіляція гарячим воском до того ж найменш болюча.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.