Home / Твоя краса / Обличчя / Дарсонваль для обличчя – чудо-струми від прищів

Дарсонваль для обличчя – чудо-струми від прищів

Методика під назвою «дарсонвалізація» відома давно. Багато хто пам’ятає, що вона активно застосовувалася фізіотерапевтами. В останні роки дарсонваль для обличчя  пережив другу хвилю популярності. Цьому сприяло, по-перше, поява в продажу портативних приладів для виконання процедур вдома. Тепер для отримання дарсонваль-терапії необов’язково йти в салон краси або записуватися в фізіотерапевтичний кабінет. По-друге, з’явилися нові відомості про користь дарсонваля: тепер ця методика позиціонується як ефективний косметологічний засіб для омолодження, стимуляції росту волосся і лікування акне.

Дарсонваль  для обличчя від прищів: суть методики

Слабкі Дарсонваль для обличчя  - чудо-струми  для від прищівімпульсні струми високої частоти і напруги надають місцевий вплив на тканини. Струми передаються на шкіру через герметичну скляну колбу (електрод), наповнену інертним газом. При подачі імпульсів в газі виникає «тліючий розряд», який обмежує силу струму до безпечного значення. Це робить процедуру безболісною, комфортною і корисною. При впливі струмів в тканинах відбувається відповідна реакція, яка і провокує появу очікуваного результату.

Виникає так звана вегетосудинна реакція, завдяки чому в тканинах поліпшується мікроциркуляція, посилюються венозний і лімфатичний відтік. Відбувається поліпшення живлення тканин, вони насичуються киснем, самоочищуються, оновлюються, відновлюються.

Дарсонваль  від прищів: в чому користь?

Як дарсонвалізація сприяє лікуванню акне? Посилення мікроциркуляції під впливом струмів призводить до нормалізації діяльності сальних залоз. Шкіра краще самоочищається, що вже саме по собі робить терапевтичний вплив. Але цим ефект дарсонваля не обмежується. При використанні так званого іскрового розряду (дистанційна методика) стимулюється місцевий імунітет, прискорюються обмінні процеси, відбувається швидке загоєння і регенерація.

Крім того, в ході дистанційного впливу виникає емісія озону в околоелектродній області. Озон має бактерицидну дію на шкіру, що зменшує ймовірність появи нових висипань.

Однак і це ще не все. Поліпшення мікроциркуляції і живлення шкіри сприяє усуненню явищ постакне. Сліди від запалень і застійні явища розсмоктуються набагато швидше, ніж зазвичай.

Таким чином, дарсонваль для обличчя надає різнобічний вплив на шкіру, що й забезпечує його високу ефективність для усунення шкірних проблем.

Як використовувати дарсонваль для обличчя  в лікуванні прищів?

По-перше, необхідно знати, що існує два методи дарсонвалізації. Перший спосіб називається «тихим розрядом». Це контактна методика, при якій скляний електрод стикається зі шкірою. Приклавши електрод до шкіри, потрібно водити ним по обличчю, роблячи легкий масаж. При контактному впливі поліпшується живлення тканин, нормалізується робота сальних залоз.

Другий спосіб носить назву «іскровий розряд». Це дистанційна методика, при якій вплив на шкіру здійснюється з невеликим повітряним зазором. Скляний електрод не торкається до шкіри, а знаходиться в 1-3 мм від неї. Такий метод сприяє швидкому загоєнню, підсиханню, розсмоктуванню. При дистанційному впливі утворюється озон, згубний для бактерій.

Отже, обидві методики однаково корисні для лікування акне. При використанні дарсонваля від прищів необхідно застосовувати і той, і інший способи впливу.

Етапи проведення процедури дарсонвалізації для лікування проблемної шкіри

  1. Очищення. Перш за все, необхідно зняти косметику і добре очистити шкіру. Бажано застосувати скраб для механічного пілінгу. Після очищення шкіри слід добре висушити.

Перед використанням дарсонваля не можна наносити на шкіру спиртовмісні засоби! Використовувати різні креми і сироватки теж не слід. Дарсонваль для обличчя проводиться по чистій і сухій шкірі!

  1. «Тихий розряд». Спочатку використовується контактна методика (електрод доторкається до шкіри). Якщо скляний електрод іде по шкірі туго, можна використовувати присипку або пудру, нанісши їх на обличчя і шию в невеликій кількості. Контактний вплив здійснюється по масажних лініях. Необхідно пройти дарсонвалем всі ділянки обличчя, за винятком області біля очей. Цей етап процедури триває приблизно 5 хвилин.

Дарсонваль від прищів чудо-струми для очищення шкіри 1

  1. «іскровий розряд». Наступний етап – вплив на шкіру дистанційним методом. Необхідно залишити зазор між електродом і шкірою в 1-3 мм. При цьому ви будете чути легкий тріск і відчувати поколювання. Слід швидко обробити всі ділянки обличчя (крім області навколо очей), витративши на це 1-2 хвилини.

Далі здійснюється точковий вплив на запалені ділянки. Потрібно піднести електрод до запалення і, залишивши на відстані 1-3 мм від шкіри, витримати кілька секунд. Простіше кажучи, здійснюється точкове «припікання» прищів. На цю частину процедури можна витратити 1-2 хвилини.

  1. Живлення шкіри. Після закінчення процедури дарсонвалізації потрібно вимкнути прилад і залишити шкіру в спокої на 5-10 хвилин. Далі очистити її від присипки або пудри і нанести косметичний засіб. Після дарсонваля шкіра вбирає корисні речовини, як губка, тому бажано завершувати процедуру накладенням маски. Можна нанести, наприклад, маску з глиною або використовувати безжировой крем з додаванням ефірних масел, ефективних для поліпшення стану проблемної шкіри.
Дарсонваль  від прищів: частота використання і тривалість курсу

При проблемнй шкірі рекомендується проходити курс дарсонваль-терапії 3-4 рази на рік. Один курс повинен включати в себе не менше 10 процедур, а краще 20. Процедури бажано проводити через день.

В інший час можна використовувати дарсонваль  для точкового впливу (припікання запалень).

Важливі нюанси процедури дарсонваль  від прищів

Купивши прилад для домашнього використання, уважно прочитайте інструкцію від корки до корки. Дарсонвалізація має ряд протипоказань – не нехтуйте ними. Працювати з приладом слід акуратно. Пам’ятайте, що недотримання заходів безпеки може призвести до сумних наслідків. Жарти з електрикою погані!

Прилади дарсонваль для обличчя – для домашнього використання

Виробники приладів дарсонваль називають свої продукти «імпульсними масажерами» або «дарсонваль-апаратами». Комплектація електричних масажерів буває різною: є варіанти з одним круглим електродом або з декількома насадками. Якщо дарсонваль  вам потрібен тільки для лікування прищів, брати модель з насадками немає сенсу. Але якщо ви бажаєте не тільки вилікувати прищі, але і поліпшити ріст волосся або зменшити прояви целюліту, придивіться до моделей зі спеціальними насадками

 


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *