Home / Твоя краса / Обличчя / Чорні цятки у вухах

Чорні цятки у вухах

Чорні цятки (комедони) – різновид акне. Основна причина їх появи – жирна шкіра . Найчастіше вони закупорюють пори в області носа, підборіддя, але вони можуть виникнути і в будь-якому іншому місці, наприклад, у вухах.

Як вивести чорні точки у вухах.

Чорні цятки у вухахШкіра вух – більш тонка і туга в порівнянні з шкірою інших частин тіла. Тому видалення комедонів в цих зонах може проходити досить болісно. Спроби вилікувати акне неналежним чином можуть нашкодити шкірі. Так що дуже важливо знати про правила поведінки безпечного, ефективного видалення комедонів.

Щоб запобігти занесенню якої небудь інфекції, ретельно миємо руки і вуха з використанням мила. Далі дуже обережно застосовуємо будь який відлущуючий засіб, наприклад, скраб. Наносити його слід безпосередньо на уражені місця. Потім гарненько прополіскуюмо вуха і витираємо насухо.

Перед початком лікування чорних цяток рекомендується зробити теплі компреси. Для цього змочуємо ватні диски в теплій воді і прикладаємо їх, періодично міняючи, протягом п’яти – десяти хвилин. Це розширить пори і істотно полегшить видалення комедонів, крім того зробить цю процедуру менш болючою.

Видавлювати чорні точки у вухах треба не з допомогою нігтів – вони пошкоджують шкіру, а з використанням спеціальних інструментів гігієнічного видалення вугрів. Будьте вкрай обережні під час цієї процедури, тому що шкіру можна пошкодити всього лише одним незграбним рухом.

По завершенню процесу ретельно прополіскуємо вуха і насухо їх протираємо.

Чорні цятки у вухах можна також видалити за допомогою засобів домашнього приготування:

Лимонний сік:

Наносимо його на уражені місця два-три рази на день за допомогою ватних паличок;

Мед:

Наносимо теплий мед на чорні цятки у вухах і змиваємо через десять хвилин. У цьому випадку мед виступає як пілінг. Він сприяє не тільки видаленню вугрів, а й поліпшенню стану шкіри;

Харчова сода :

Змішуємо соду з водою в пропорції один до одного. Отриманою сумішшю протираємо комедони, а потім змиваємо водою. Значна їх кількість незабаром зникне.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.