Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Чітінг – нове слово в схудненні

Чітінг – нове слово в схудненні

У кожного своя Голгофа, сходження на яку дається непросто. У всіх тих, що худнуть вона одна і це – ефект плато. Як подолати «мертву точку» в схудненні і знайти бажані параметри фігури? Спробуйте нову методику дієтологів під назвою «чітінг»!

Під терміном «чітінг» консультанти по зниженню ваги розуміють завантажувальний день, тобто те прекрасний час, коли ви можете дозволити собі з’їсти солодкий вуглеводний десерт або значну скибочку курки, запечений в духовці без будь-якої шкоди для фігури і виключно для її блага. Це здається неймовірним, після стількох днів тотального стеження за кількістю калорій на блюді, можна, нарешті, розслабитися і отримати бажане.

Як це працює? – Закономірне запитання – Перш ніж ми дамо на нього відповідь, розберемося з термінами. Що таке ефект плато і як він себе проявляє?

Про ефект плато в подробицях

Процес зниження ваги , при якому кілограми буквально тануть на очах – заповітна мрія всіх тих, що худнуть. Часто вона збувається, але … до пори до часу. Майже завжди в схудненні наступає момент, коли ненависний жирок «стає в позу», не залишаючи шансів знайти фігуру своєї мрії в короткі терміни. Цей етап завмирання ваги називають ефектом плато або мертвою точкою схудненні.

Не знаючи прийомів подолання цього нелегкого для всіх тих, що худнуть періоду часу, не варто навіть починати слідування дієті – впевнені дієтологи. Адже в цьому випадку стимул зниження ваги пропаде, і ми ризикуємо «зірватися», повертаючись до колишнього раціону харчування і накопичуючи нове «багатство» на талії, стегнах і сідницях. Щоб цього не сталося, потрібно готуватися до ефекту плато заздалегідь. Допоможуть вам у цьому наші поради.

Як тільки в процесі зниження ваги наступив ефект плато, змініть тактику схуднення:

1 Перевіряйте вагу не частіше разу на тиждень. Велика втрата ваги на початку дієти обумовлена виведенням зайвої рідини з організму. Як ми знаємо, волога може накопичуватися не гірше жиру. Коли вона покине наше тіло, на вагах буде помітна втрата жирової маси. Це в середньому 70-150 грамів в день. Безумовно, ваги не можуть «помітити» настільки незначні коливання ваги, з цієї причини зважуватися на даному етапі часто нераціонально.

1 Займіться спортом або збільште фізичну активність. Заняття спортом тривалістю не менше години 2-3 рази на тиждень – необхідність, що допомагає схуднути. Хороше навантаження збільшує витрату калорій і змушує інтенсивніше трудитися м’язи. Все це в кінцевому підсумку відмінно відбивається на фігурі.

3 Додайте в меню 2 розвантажувальних дні на тиждень. Проводити їх потрібно не підряд, а з інтервалом в 2-3 дні. Тоді користь від розвантаження буде більш вираженою. Вид розвантажувального дня визначається з урахуванням  ваших уподобань. Хороші результати дають білкові та овочеві розвантаження.

Якщо ці рекомендації перестали давати результат, спробуйте чітінг – нетривалий режим харчування з високою калорійністю.

Чітінг: розумна тактика

На перший погляд може здатися, що чітінг – захід небезпечний для фігури, але це не так. Організм, який звик до раціону з невеликою кількістю калорій, різке збільшення калорійності сприйме, як поштовх збільшити швидкість метаболізму. В дієтології цей процес називають механізмом охоронного термогенеза.

Іншими словами, «зайві» калорії не відправляться поповнювати ваші жирові запаси, а будуть стрімко витрачені. Так, організм підвищить температуру тіла, посилить кровотік і збільшить швидкість травлення. Що дуже важливо, цей процес триватиме ще через деяку кількість часу після закінчення завантажувального дня. Як наслідок, ви почнете худнути.

Чітінг за всіма правилами

Щоб чітінг не перейшов плавно в свято живота з великою кількістю висококалорійних страв на столі і в шлунку обмежте себе рекомендаціями дієтологів:

Час чітінга.

Випробувати нове слово в схудненні дозволяється не раніше, ніж через півтора-два місяці після початку дієти. Природно, цей період часу повинен збігатися з ефектом плато. Проводити завантаження в будь який інший час марно.

Тривалість завантаження.

Безумовно, на такому приємному етапі схуднення хочеться посидіти якомога довше. Але максимальна тривалість чітінга дорівнює двом дням, кратність – не частіше двох разів на місяць.

Калорійність завантажувального дня.

Меню під час завантаження обмежено 2500 кілокалорій. Складаючи раціон на день, ви повинні мати на увазі, що харчування має бути дробовим – оптимально 3 основних прийоми їжі і два перекуси. При необхідності кратність можна збільшити до шести разів на день. Вечеря потрібно планувати за 4 години до сну. Крім того у вашому раціоні має бути збережений баланс білків, жирів, вуглеводів.


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *