Home / Маски для обличчя / Чим корисна альгінатна маска для обличчя?

Чим корисна альгінатна маска для обличчя?

Кожна жінка в будь-якому віці хоче залишатися молодою і привабливою. Для підтримки здорової і красивої дерми обличчя необхідно приділяти їй досить багато часу і коштів. Особливо це стосується вже немолодих жінок, для яких догляд за обличчям стає першочерговим завданням.

Останнім часом на ринку косметичної продукції з’явилося досить ефективний і недорогий засіб, який допомагає представницям прекрасної статі підтримувати свою шкіру в ідеальному стані, – це альгінатна маска для обличчя. Про те, що вона являє собою, і як її можна робити самостійно, ми розповімо далі.

Що таке альгінатна маска для обличчя?

альгінатна маска для обличчяАнглійський біохімік Мур Стенфорд в 1981 році під час видобутку йоду з морських водоростей несподівано отримав незвичайний побічний продукт – альгінат натрію. Подальші клінічні дослідження показали, що ця речовина в поєднанні зі звичайною водичкою утворює гель, неймовірно багатий різними вітамінами і мінералами.

Завдяки величезній кількості корисних властивостей альгінат натрію, або альгінова кислота, знайшов широке застосування в сучасній косметології. Сьогодні його спеціально добувають з бурих і червоних морських водоростей промисловим способом, після чого на його основі виробляють різні масочки для догляду за шкірою обличчя.

Донедавна подібну процедуру можна було зробити тільки в хорошому косметичному салоні, однак, тепер гель або порошок для приготування цього засобу можна придбати в більшості магазинів.

Альгінатна маска для обличчя: корисні властивості

Альгінатна маска для обличчя володіє наступними корисними властивостями:

знімає запалення;

глибоко живить шкіру і відновлює її захисну функцію;

звужує судини, внаслідок чого зникають дрібні роздратування і почервоніння;

виводить токсини;

розщеплює надлишковий жир, нормалізує кількість жирової клітковини, що дуже ефективно допомагає позбавлятися від другого підборіддя і аналогічних проблем;

нормалізує баланс мінеральних речовин на клітинному рівні;

покращує колір обличчя і сприяє усуненню пігментних плям;

усуває набряки;

звужує пори;

робить шкіру пружною і еластичною, позбавляє від зморшок.

Альгінатна маска для обличчя: різновиди

На основі альгінату натрію випускається величезна кількість різноманітних косметичних засобів. Крім альгінової кислоти, до їх складу практично завжди входить діатомова земля, або діатоміт – пласти гірських порід, які містять останки найпростіших панцирних з родини морських водоростей.

Для отримання косметичної продукції з різним механізмом дії виробники додають інші інгредієнти, які надають їй той або інший ефект. Залежно від складу сьогодні у продажу можна зустріти такі альгінатні масочки, як:

Класична, яка містить виключно базові компоненти. Для нанесення на обличчя її змішують з мінеральною водичкою або спеціальною гіпоалергенною сироваткою. Такий засіб надає зволожуючу і підтягуючу дію;

Омолоджуюча має в складі колаген, який надає шкірі неймовірну еластичність і пружність;

Зволожуюча додатково містить хітозан – аміноцукор, який добувають з панцирів ракоподібних. Такий варіант відмінно підходить для власниць сухої дерми, схильної до лущення;

Очищаюча і висвітлююча ефективно позбавляє від пігментних плямочок завдяки вмісту аскорбінової кислоти;

Крім того, для отримання різних ефектів до складу цих косметичних засобів часто додають рослинні компоненти, такі як імбир, зелений чай, ромашка, алое. Наприклад, альгінатна маска для обличчя з додаванням папайї є всеочисною, відновлюючою, тонізуючою і відлущуючою.

Альгінатна маска для обличчя: як розводять і наносять?

Перш ніж наносити вдома альгінатну маску, слід навчитися її правильно розводити. Для приготування класичного засобу для догляду за обличчям необхідно змішати в однакових пропорціях альгінат натрію і мінеральну водичку. Далі необхідно виконати певну послідовність дій:

Ретельно очистити шкіру обличчя за допомогою спеціального молочка або лосьйону. Також можна скористатися засобом для зняття макіяжу. Вії і брови рясно змастити жирним кремом. Нанести сироватку або емульсію – активна речовина, проникненню якої глибоко в шкіру сприятиме альгінова кислота;

Далі необхідно залишити активну речовину на обличчі на деякий час, щоб дати ій повністю ввібратися. Після цього слід лягти на рівну горизонтальну поверхню і максимально розслабитися. Наносити приготовлену кашку на обличчя потрібно спеціальним шпателем по масажних лініях;

Протягом 4-7 хв. суміш буде застигати і в кінцевому підсумку придбає консистенцію на зразок гуми. У такому стані вона повинна залишатися близько півгодини. Після цього альгінатна маска для обличчя споліскується, взявши пальцями за краї у підборіддя і різко потягнувши вгору;

Далі обличчя слід протерти тоніком, заспокійливим шкіру, і змастити кремом, яким ви зазвичай користуєтеся. Багато дівчат цікавляться, як часто робиться альгінатна маска для обличчя?

Стандартна схема застосування курсу цих косметичних засобів для омолодження – два рази на 6-7 днів протягом 2-3 місяців. Залежно від типу дерми і виду використовуваної продукції частота використання може варіюватися від одного до трьох разів на сім днів, а тривалість курсу – від 8 до 15 процедур.

Альгінатна маска для обличчя: рецепт приготування вдома

Для приготування базового косметичного засобу необхідно заздалегідь підігріти 25 мл мінеральної водички і залити нею 2 грами альгінату натрію. Залишити так на 5-6 годин. Ця суміш використовується в якості основи для альгінатної маски. Рецепт, який наведений нижче, дозволить вам приготувати засіб, що володіє різними ефектами, прямо вдома:

В окремому посуді розвести такою ж кількістю рідини 10 грам діатоміту. Змішати два отриманих розчину і добавити до них 1 ампулу хлориду кальцію, далі негайно намастити на обличчя. Оскільки діатоміт, на відміну від альгінової кислоти, досить складно придбати, його можна замінити блакитною глиною.

Цей засіб більшою мірою підходить для зрілих жінок, оскільки він омолоджує і підтягує шкіру, в’янучої дерми обличчя;

Якщо до базової суміші добавити 2 грами порошку грибів шиітаке і 5 грам каоліну, розведених у 25 мл мінеральної водички, і влити одну ампулку хлориду кальцію, ви отримаєте унікальний засіб проти зморшок;

Для приготування підтягуючої маски для обличчя змішайте в окремій посудині 1 чайну ложечку порошку ламінарії і 5 грам косметичної глини. Залийте цю суміш 25 мл мінеральної водички, з’єднайте з наперед приготованою базовою основою і добавте 1 ампулу хлористого кальцію.

Крім того, кожен з додаткових інгредієнтів, введених до складу альгінатної маски для обличчя, приготованої вдома, надаватиме певну дію, наприклад:

ромашка – заспокоїть шкіру, зніме запалення, позбавить від прищів і вугрів;

шоколад – поліпшить колір обличчя і освіжить шкіру;

муміє – усуне шрами і розтяжки;

чорниця – позбавить від пігментних плямочок;

мускатний горіх – ефективно і дуже глибоко очистить пори;

троянда – позбавить від жирного блиску.

Існує величезна безліч різних альгінатних масок, кожна з яких має воістину чудодійний ефект. Регулярне використання цього косметичного засобу дозволяє добитися справді неймовірних результатів, що дозволяють іноді оточуючим думати, що представниця прекрасної статі скористалася послугами пластичної хірургії. Тим часом очищаюча альгінатна маска для обличчя абсолютно безпечна, не викликає звикання і побічних ефектів.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *